Glavni meni

Tema za svaðu gastarbajtera...

Započeo eclipse4, 06 Septembar, 2019, 20:18

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

dokle god udara po u.s terrorists dobro je....samo je trebao da zaobidje bahame i da devastira floridu

Boban_m

Kakav si ti imbecil...

Lazic

Ima Pomraèenje svojih momenata... Naroèito kad se ¾ali na uèinak uragana...

Jecko

Najlakse bit budala...

eclipse4

Citat: Boban_m poslato 06 Septembar, 2019, 20:21
Kakav si ti imbecil...

to se roditeljima tvojim tako obracaj.

Citat: Laziæ poslato 07 Septembar, 2019, 00:43
Ima Pomraèenje svojih momenata... Naroèito kad se ¾ali na uèinak uragana...

jebi ga,u.s teroristi imaju bombe...bog ima prirodu.....sto se mene tice kao sto sam i reko vise puta u.s. (ne cela amerika...jer ona je velika i ljudi je brkaju redovno sa u.s) je rak na zemaljskoj kugli.....treba izleciti planetu od toga.....nek samo oni kozojebci rade svoj posao kako u pustinji tako i po u.s ulicama :)

Citat: Jecko poslato 07 Septembar, 2019, 09:24
Najlakse bit budala...

a ja uvek verovao da je najlakse od svega rasiriti noge :)

dzimika

Vidi, sto se mene tice trebao je jace da udari na USA da prorade malo ture ka jugu :) relief loads :D bilo nesto ka FL ali svega dan dva da je placeno dobro dok nisu skapirali da nece da udari puno

eclipse4

tu...tu bi valjalo jedan tsar da se baci i reseni svi svetski problemi :) :) :)

Boban_m

Vidi, ja tvom domu i porodici zelim najbolje, pa ni tebi ne zelim nista lose. Dovoljno si kaznjen sto si takav kakav si. Glupost i zloba idu zajedno.

eclipse4

i ja tvom domu takodje i tvojoj deci isto zelim sve najbolje.
za tebe sam doktor nauka druze :)

Boban_m

Za mene si izrazito glup tip, koji nema kapacitet ni da razumije ono sto sam izgovori. A titula ti je u skladu sa radnim mjestom.

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 07 Septembar, 2019, 19:54

jebi ga,u.s teroristi imaju bombe...bog ima prirodu.....sto se mene tice kao sto sam i reko vise puta u.s. (ne cela amerika...jer ona je velika i ljudi je brkaju redovno sa u.s) je rak na zemaljskoj kugli.....treba izleciti planetu od toga.....nek samo oni kozojebci rade svoj posao kako u pustinji tako i po u.s ulicama :)

Ne mogu da oæutim, US su rak planete za koji su lek kozojebci... ??? :o Izvini ali ako treba iko da nestane sa planete, to su kozojebci... US æe kao i svaka imperija kroz istoriju da se uru¹e u nekom trenutku...

eclipse4

#11
Citat: Laziæ poslato 08 Septembar, 2019, 12:17
Citat: eclipse4 poslato 07 Septembar, 2019, 19:54

jebi ga,u.s teroristi imaju bombe...bog ima prirodu.....sto se mene tice kao sto sam i reko vise puta u.s. (ne cela amerika...jer ona je velika i ljudi je brkaju redovno sa u.s) je rak na zemaljskoj kugli.....treba izleciti planetu od toga.....nek samo oni kozojebci rade svoj posao kako u pustinji tako i po u.s ulicama :)

Ne mogu da oæutim, US su rak planete za koji su lek kozojebci... ??? :o Izvini ali ako treba iko da nestane sa planete, to su kozojebci... US æe kao i svaka imperija kroz istoriju da se uru¹e u nekom trenutku...

i jedni i drugi trebaju nestati

Citat: Boban_m poslato 08 Septembar, 2019, 01:20
Za mene si izrazito glup tip, koji nema kapacitet ni da razumije ono sto sam izgovori. A titula ti je u skladu sa radnim mjestom.

i ti si za mene rijetard pa ti opet ne kazem to javno...al eto kad mora se vrijedjamo a i zabolje me dupe sta ti mislis o meni.
titulu mi nemas pojma kao ni radno mijesto....tako da,zelim ti lijepo vrijeme dok ne naidje talas :)

Boban_m

Konjusar mozes da dunes neki rumunski melos na srpsku frulicu.

eclipse4

mozes da popusis konjusaru slobodno ko god to bio( ja radim u bolnici)...uz neku narodno sumsku pijesmu po zelji
;D  :drka:

a rumunski melos,kakve veze ima samnom? pa nisam ja izbeglica u srbiji.....ja sam cistokrvni srbin

Boban_m

Mozes i cisto srpski melos da dunes slobodno.

eclipse4

da si Srbin znao bi da mi Srbi posjedujemo frule a ne frulice....frulice mozda posjedujete vi,ljudi sa stilom (pise se stihl,poznata marka motornih testera) :)

Biker-Boy

Kad bi sa planete nestali religija i razne korporacije i njhov lobi (nafta, oruzje, farmacija..) koji u stvarnosti upravljaju drzavama kroz prividnu demokratiju, bilo bi nam lepo, woodstock svaki vikend :)
I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

zato i kazem u.s teroriste treba sravnati sa zemljom bez milosti....to bi planetu izlecilo sigurno na duze vreme :)

Boban_m

Citat: eclipse4 poslato 08 Septembar, 2019, 23:14
da si Srbin znao bi da mi Srbi posjedujemo frule a ne frulice....frulice mozda posjedujete vi,ljudi sa stilom (pise se stihl,poznata marka motornih testera) :)
[doh] I sta covjek da mu kaze? Pokusava da sukne, a ni za to nije sposoban ;D

Biker-Boy

Citat: eclipse4 poslato 08 Septembar, 2019, 23:18
zato i kazem u.s teroriste treba sravnati sa zemljom bez milosti....to bi planetu izlecilo sigurno na duze vreme :)

Ne treba sravniti amere sa zemljom, samo ih treba probuditi da narod digne revoluciju, jer ne pita se tamo obican covek nizasta,
korporacije su im totalno preuzele vlast, i samo pune vojni budzet, grade se avioni, nosaci aviona, nuklearke... i ide se u ratove,
a u americi nikad vise beskucnika i klosara, sve ide u kurac, nadam se da ce Berni Sanders da pobedi na izborima, da ih malo prodrma
I feel the need..... the need for speed !!!