Glavni meni

Fzs 1000

Započeo jevta, 31 Avgust, 2019, 21:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jevta

3333 e
Na prodaju moj motor.
Kupujem neku nekretninu pa treba jo¹ para.Neæu ga dati ispod cene nego kad doðe do isplate podiæi vi¹e kredita.












































































Ide na dobo¹ i auto pa ako nekog interesuje 4200e
Za njega mo¾e i zamena.







0641433382

Hohštapler

...pomislih prvo da je ovo skupo, onda videh da za KLE 1994 tra¾e listom preko 2000e... o Afrikama i Vstromima da ne prièam.
A ovo ih strpa u d¾ep.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

jevta

Mo¾e bez opreme dosta ni¾e

feelgod

Citat: Hoh¹tapler poslato 31 Avgust, 2019, 22:01
...pomislih prvo da je ovo skupo, onda videh da za KLE 1994 tra¾e listom preko 2000e... o Afrikama i Vstromima da ne prièam.
A ovo ih strpa u d¾ep.
ADV je vec neko vreme u modi, kada moda prodje kostace KLE 1000e kao sto je i kostao.

Hohštapler

Citat: feelgod poslato 03 Septembar, 2019, 22:23
ADV je vec neko vreme u modi, kada moda prodje kostace KLE 1000e kao sto je i kostao.

Brate, nisam siguran da æe to skoro da bude...
Kola su sva postala SUV, MPV, d¾ipiæi, naduvajmijaja dizajn... Isto i motori! Sve je "advenèr lajfstajl", ulje za bradu, protein sa ukusom vanile... muuur¹!
Vstroma i Varadera po oglasima ko u prièi, a cifre... programeri poèeli da voze motore, oti¹o svet u kuru.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

feelgod

Citat: Hoh¹tapler poslato 03 Septembar, 2019, 23:17
Citat: feelgod poslato 03 Septembar, 2019, 22:23
ADV je vec neko vreme u modi, kada moda prodje kostace KLE 1000e kao sto je i kostao.

Brate, nisam siguran da æe to skoro da bude...
Kola su sva postala SUV, MPV, d¾ipiæi, naduvajmijaja dizajn... Isto i motori! Sve je "advenèr lajfstajl", ulje za bradu, protein sa ukusom vanile... muuur¹!
Vstroma i Varadera po oglasima ko u prièi, a cifre... programeri poèeli da voze motore, oti¹o svet u kuru.

Vaistina, svakako ovo je brutalan motor i u razne avanture moze sa njime.

Da se srecno udomi.

Hohštapler

...reè dve o ovom (modelu) fejzera...
Grof je jedno vreme imao istog. Ja sam ga par dana pro¹log leta uzeo da se vozam jer je stojao, ovaj ga nije po 15-20 dana pomerao s mesta... da vididm ja ¹ta je to.

Ni jedan motor do tad a ni od tad me nije toliko odu¹evio. Ni jedan.
Kako ide, kako koèi, kako se vozi... ne umem to da opi¹em. Genijalno!
Ne znam dal su noviji kao ovaj, probao sam par yamahi sa injection-om i ni jedna mi se nije svidela sve su bile ON/OFF,  nekako jako trza, ali ovaj sa karbovima..
mati moja, linearno, snaaaage svugde, mo¾e¹ ga voziti na 3000rpm, on prede.... vuèe kao voz! Zvi¾di sa fabrièkim auspuhom, jako je tih.
Polo¾aj sedenja je sjajan. I lagan, okretan. Za po gradu kao skuter, van grada raketa!
Malo je falilo da ga uzmem. I èesto mi bude ¾ao. ®ena bi me verovatno ubila, ali ¹ta ona zna...
(VFR je za njega Ruska Volga).
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

jevta

Na ovom je malo drukèije sedenje  po¹to sam stavio podizaèe kormana.Ide stvarno dobro ali ja tvrdim da je tesan za dvoje na ozbiljnom vi¹ednevnom putovanju.
Inaèe ja sam kintu za isplatu spremio i aktuelno je jo¹ par dana dok ne re¹im sa bankom pare koje treba da razdu¾im.Posle toga vozim ovo ¹to imam dok se ne steknu finansijski uslovi da budem plate¾an.

jevta


srbac


srbac

Citat: Hoh¹tapler poslato 04 Septembar, 2019, 08:36
...reè dve o ovom (modelu) fejzera...
Grof je jedno vreme imao istog. Ja sam ga par dana pro¹log leta uzeo da se vozam jer je stojao, ovaj ga nije po 15-20 dana pomerao s mesta... da vididm ja ¹ta je to.

Ni jedan motor do tad a ni od tad me nije toliko odu¹evio. Ni jedan.
Kako ide, kako koèi, kako se vozi... ne umem to da opi¹em. Genijalno!
Ne znam dal su noviji kao ovaj, probao sam par yamahi sa injection-om i ni jedna mi se nije svidela sve su bile ON/OFF,  nekako jako trza, ali ovaj sa karbovima..
mati moja, linearno, snaaaage svugde, mo¾e¹ ga voziti na 3000rpm, on prede.... vuèe kao voz! Zvi¾di sa fabrièkim auspuhom, jako je tih.
Polo¾aj sedenja je sjajan. I lagan, okretan. Za po gradu kao skuter, van grada raketa!
Malo je falilo da ga uzmem. I èesto mi bude ¾ao. ®ena bi me verovatno ubila, ali ¹ta ona zna...
(VFR je za njega Ruska Volga).

Kod mene je Grofov  :P

jevta


jevta

I ¹ta dalje,otvoren sam za predloge.
Iz pameti bi trebalo Mali strom dovoljno udobno ne ide ba¹ ne¹to al ajde
CBF 1000 mi ne ide ko litra
Veliki enduro su mi visoki
VFR se ne¹to nameæe
Sviða mi se FJR

srbac

Najbolje da proba¹ svaki od tih ponudjenih !
Cagiva Navigator 1000 nije puno visoka, dobar motor  !!!

FJR, naviko si na 143ks  8)

megaidiot

a strom iljadu? nije visok, ide, a kao pametan je izbor.

castor

Tro¹i previ¹e za ono kako ide, a i valjda je upitno zaustavljanje kad ide.
It's the ride that matters, not the bike…

megaidiot

jebiga posle ovog fazera sve sto je udobnije nece ni priblizno tako da ide, a ima isto da potrosi sve sto mu sipas.
mozda ovako nesto: https://www.polovniautomobili.com/motori/14855758/kawasaki-gtr-1400-hitno


El Jefe

Ја би се чувао од типова који за БМВ у огласу напишу чопер/крузер
Друштво за заштиту од животиња

jevta

BMW jedino gs 1150 ali su preskupi