Glavni meni

Drugi RR je morao biti kupljen :)

Započeo Darko, 30 Avgust, 2019, 21:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

bolje da ge je metuo u dzep i izvukao samo jedno crevo za vakum i drugo do lanca....da se ne muci
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac


Darko


srbac


Darko


Lazic


Darko


viper

😂😂😂

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

megaidiot

nema potrebe stavljati scot na ovaj motor, vec ima crne felne

Darko

Ne prlja scott toliko felnu.
Jedino ako si idiot pa ga odvrnes da tece ko lud.
U uputstvu pise 1 kap na 60 sec  i kad tako podesis dobije po koju tacku na felni.
E sad , opet , ako si idiot i ne obrises felnu godinu dana te tackice ce se razmnoziti i eto crne felne :)

Dakle , treba da budes idiot da bi ti scott prljao felne 😂😂

Lazic

Taj sam... :) A jo¹ nisam ugradio podmazivaè... ;D

megaidiot

skoro svaki motor koji sam video da ima scotta je imao i zasrani zadnji tocak, kapiram da se ljudi opuste kad vise nema ciscenja i mazanja lanca.

ЯЭВОЛУТИОН

svejedno se mora priznati da se to lakse pere od fleka od spreja za lanac....bez petroleja i jedno i drugo je muka...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

a lanac ko lanac, traje oko 50 iljada dal ga prsko, mazo uljem ili kapao non stop...

Gavrolini

Citat: megaidiot poslato 08 Septembar, 2019, 00:42
a lanac ko lanac, traje oko 50 iljada dal ga prsko, mazo uljem ili kapao non stop...
Lanac traje 50k? Koji, gde ima da se kupi i ne pitam koliko kosta.

megaidiot

nek je i 30, al skot mu nece produziti vek znacajno

Darko

Mislim da gresis dosta.. garantujem da lanac sa skotom traje duplo duze nego bez..

Sve i da nisam u pravu i da gresim , i nek si i u pravu da traje 30.000 km... za 30.000 km imas 60 pranja i podmazivanja lanca... racunaj koliko vremena potrosis za pranja pa pomnozi sa 60 i dovoljno je sto sam usparao sebi jedan dan zivota , sacuvao ciste ruke 60 puta i ne razmisljam o lancu sve to vreme...

Ali sam siguran da skot znacajno produzava zivot lancu

Nije ni bitno , ugradio sam ga, ko sto rekoh - lanac forget !

Lazic

#37
Citat: Gavrolini poslato 08 Septembar, 2019, 01:21
Citat: megaidiot poslato 08 Septembar, 2019, 00:42
a lanac ko lanac, traje oko 50 iljada dal ga prsko, mazo uljem ili kapao non stop...
Lanac traje 50k? Koji, gde ima da se kupi i ne pitam koliko kosta.
Dobro bre, nisu svi siled¾ije i divljaci... :o ;D :-*



@Ajvan the gentle:
Jeste Gavra divljak, al' 50.000 nema ¹anse, kako god vozio... Mo¾e i mnogo manje ako si kreten k'o ja pa opere¹ lanac sa Axel sszgo-m pa ga ne oèisti¹ skroz posle... :o  :D Za 24 sata se obesi do poda... :o

megaidiot

@darko: ako, i treba, kad ti je vec tu.
za cimanje si skroz u pravu, al mislim da i sa skotom lanac treba cistiti od svega sto pokupi sa puta. svakako je manje drkanje.

bilo bi dobro ako ima neko ko je istim motorom sa istim lancem i lancanicima tj od istog proizvodjaca odvozao dva lanca do kraja, jednom bez, jednom sa skotom pa da napise razlike.

Lazic

Radili su to, definitivno mo¾e da potraje du¾e sa podmazivaèem ako te mrzi da èisti¹ i podmazuje¹ redovno, inaèe isti ðavo ako nisi lenj...