Glavni meni

Drugi RR je morao biti kupljen :)

Započeo Darko, 30 Avgust, 2019, 21:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Honda CBR 600rr , 2010 god
- abs
- akrap iz grane
- amort volana
- picke materine
























jevta


Darko


MIGE


viper

Odlicna.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

srbac

Овај има два алтернатора , браво !!!

ХОРХЕ ЛОРЕНЦО--ХОНДА  [motor]

milomir22

Posle silverstona, mislim da je gsxr bio bolji izbor  ;D ;D ;D. Prelepa, nek' se zadrzi malo duze i da posluzi bolje od prethodnih motorica.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

konacno nesto mladje, cestitam  [clapp]

i resavaj se pod hitno svih tih govana sto ti vise ispod akrapa

mali_zmaj

Aaaaa koliko ko¹taju " pièke materine" i gdje mogu da se kupe??    ;)    lepaa makinica!!   [thumb_up]
jin-jang

Darko

Citat: UFF poslato 31 Avgust, 2019, 08:59
resavaj se pod hitno svih tih govana sto ti vise ispod akrapa

samo da nadjem naki krsteni nosac tablice .. ( vise me nervira ram za tablice nego sve to skupa )

Darko

ajd da napisem i koju o motoru i procesu upoznavanja.

prva stvar koju sam primetio i uopste ne znam da li je to normalno ili ne ( dok ne probam neki drugi ) je sledeca. ovo mi je prvi motor koji ima ABS , kocnica bukvalno reaguje na dodir... samo pipnem rucicu i on koci ko nenormalan .. konkretno mi smeta to sto kao da nema doziranja kocenja, stisnem bukvalno milimetar rucicu i on kao da je na maksimalnom kocenju.. to se desava samo u voznji , kada motor stoji ugasen i guram ga , kocnica se ponasa kao na prethodnim motorima , tj , mogu da pritisnem rucicu kocnice i po pola centimetra... kako ga upalim i krenem da vozim , kocenje je high level... 

to me malo buni .. plocice su brembo , ne znam da li to nesto moze da utice , mada ne verujem ...

TEEfqd

abs radi tek po blokadi tocka. a to sto jako grize..pa jbm li ga, ja volim tako. kad sam svoj prodavao covek koji ga je probao zamalo nije ljosnuo sa 5kmh zbog toga. hocu reci, mozda (vrlo verovatno) nemas osecaj. moj je imao samo brembo plocice i pancir creva.
edit( ali je suzuki gsxr bio u pitanju koji ima podesavanja na rucici kocnice)

da te lepo sluzi, prelep model.

Hurricane

Citat: Darko poslato 31 Avgust, 2019, 18:28
Citat: UFF poslato 31 Avgust, 2019, 08:59
resavaj se pod hitno svih tih govana sto ti vise ispod akrapa

samo da nadjem naki krsteni nosac tablice .. ( vise me nervira ram za tablice nego sve to skupa )

vidi kod Joce na njegovoj Ondi, ima ba¹ perverzan nosaè tablice da ti neko uradi na cnc ili ima takav da se kupi a taman je i rr i ima top pod repom, idealno re¹enje

Lazic

Sad kad smo bili na Tari, zahvaljujuæi Uraganu sam na kratko provozao nov F650, spustio ga od puta do naselja nekoj Poljakinji, prvi put sam probao motor sa abs-om, na tucaniku na veelikoj strmini... Meka koènica k'o du¹a, u poèetku mi se nije dopao oseæaj, ali fantastièna sprava za motor, abs...

mrle

Citat: Darko poslato 31 Avgust, 2019, 19:08
, kada motor stoji ugasen i guram ga , kocnica se ponasa kao na prethodnim motorima ,

Kada je uga¹en i gura¹ ga, koènica ti ni ne treba.



Ma makina je ¹oranje...

slave74

Citat: Laziæ poslato 01 Septembar, 2019, 00:27
Sad kad smo bili na Tari, zahvaljujuæi Uraganu sam spustio ga od puta do naselja nekoj Poljakinji..............

Lazic


Darko

posto me ovaj bajk kupio - zadrzacu ga sezonu ,dve, tri ... s tim u vezi - mecemo scottoiler
1-istrazujemo uputstvo







i 'vatamo se posla...




ovaj me bas namucio , mnogo je zajebano prici do vakuuma... uglavnom - resio .. lanac - forget !!

FANTOM

    Al se naputovao taj Scottoiler jos malo pa ce biti uredjaj sa najvise zamenjenih motora , za sad je tek na cetvrtom motoru  [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Da ga po¹alje u fabriku da stave u vitrinu... ;D