Glavni meni

Banjica 15.08.

Započeo bucko, 15 Avgust, 2019, 19:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bucko

Moron je preko pune krenuo ka trznom centru banjica,tu to niko nikada nije ni pokusao,momak na motoru nije imao nikakve sanse.Kazu da je ziv i da je bilo mnogo krvi








feelgod

Na istom mestu i na isti necin gde i ja pre jedno 5 godina.
Samo me nije video :).
Nadam se da je covek dobro i da ce se brzo oporaviti.

banevuk

Pre pet godina sam zbog "nisam te video" spomenuo fluo prsluke.Komentari su bili takvi kakvi. Ne nosim ga ni ja , ali fluo kaciga nosim i od skoro obavezno rade beli blineri. Moram da priznam da nema problem sa milicijom po tom pitanju. Vi¹e se ne zna dal' æe¹ ¾iv stiæi ako si negde krenuo  [ludak] [ludak] [ludak] :( :( :(

Hohštapler

Fluo kaciga je brutalna stvar!
Pre koji dan u moru automobila koja ide kroz gu¾vu, izviruje samo svetleæa kaciga iznad krovova kola, kao plovak. Tad sam skontao da je to zaista pametna stvar. Ja naravno imam mat crnu.... Suprotnost.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

#4
Pre nego ¹to sam poèeo voziti motore godinama sam se trudio da budem ¹to nevidljiviji, svuda i stalno... Prouèavao karakteristike vida kod ljudi(mada je i kod ¾ivotinja slièno ako si niz vetar), psihologiju, moæ zapa¾anja i ostale "mentalist" zajebancije, èak postao vrlo uspe¹an u sakrivanju na sred ulice u sred bela dana, ne znam kako ali to se prenelo i na prvi slu¾beni auto koji sam vozio, teretni Kangoo ¾ut kao muæeno ¾umance, brendiran sa svih strana, 90.000km me niko ¾iv nije zaustavio, vozio pored pubova ¾utim trakama, kao da sam bio nevidljiv.. Ljudi sa kojima sam ne¹to prièao na ulici/po¹ti/banci/poreskoj me zaboravljali posle 10ak minuta.. :o I onda kupim motor i shvatim da mi je strategija potpuno pogre¹na...

Prvi slu¾beni gejmobil... Retrovizor dr¾ao selotejp...



El Jefe

Какав флуо прслук и флуо кацига. Ставити перушку у дупе и сви има да те виде
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

milos nosonja trkac sa banjice....on tako svake godine....dobro je ziv je i zdrav....decko zivi na banjici iznad skole i tu je skretao desno, da je isao pravo isao bi brze....ovako imao je srece....
meni nesto taj dan pade na pamet, trebao je da se vrati sa ture od 1500 km...i zamalo..omlati ga covek ispred kuce maltene....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11