Glavni meni

Aprilia Sportcity 200 2007

Započeo lukac, 15 Avgust, 2019, 19:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lukac

Prodajem Sportcity 200 20ks 2007 zadnji model sa karbom, ja sam drugi vlasnik u Srbistanu, registrovana do aprila 2020 na mom imenu uvezen pre dve god.Na prolece stavljene dve nove gume, nov (jaci) akumulator, nov regler, variator kais rolnice (imam i rezervni novi set), nefarban neudaran uradjen veliki servis, ima i fabricki veliki vetrobran (nije slikan), cena 1100e- nema nista da se ulaze, sedi i vozi.Ja sam uvezao za sebe drugi skuter i ovo mi je viska.Lukac 063 339530 011 8484211










lukac

#1
Dobijam od dobrog prijatelja X11 iz uvoza i da mu dam skuter i doplatu. Ako nekog interesuje X11 mozemo se dogovoriti, meni ne vrsi posao...





mazzi

X11 ... Pravi muski motor :)

Daj vise informacija.

Godiste, cena ...

Nisam kupac ali mozda se neko lakse odluci kad ima vise informacija... X11 bas redak motor kod nas.

Predpostavljam da je to ovaj: https://www.polovniautomobili.com/motori/13881401/honda-cb-1100-x11


lukac

2002, uvezen , placeno sve osim reg, odlican primerak,ja ga dobijam u zameni u 2600e, dao bih skuter i lovu. Problem je sto sam trenutno SUHOJ (znaci bez love) jer mi stoji Magna v45 i  Shadow1100 na carini.Dragan  (prodavac) i ja smo dugogodisnji prijatelji i od njega sam uzeo nekoliko fenomenalnih motora.Njima treba neki skutercic od Starog sela do V. Plane pa mi je ponudio zamenu.

lukac

Posto nemam novcanih sredstava , odustao sam od zamene (izvinjavam se kolegi koji je zvao), aktuelna samo prodaja skutera 1000e

lukac







Stavljen vetrobran,  skuter stoji, presao letos 470km, greota.Kome treba dobar prevoz nek se javi. prodao sam Magnu, pa imam lovu i za neku zamenu,ja sam ponovo uzeo SH150 ali 2009god,pozz manijacima

lukac