Glavni meni

Jedan RR je morao biti kupljen !

Započeo Darko, 07 Avgust, 2019, 16:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

@fantom - nisam ti ja neki trkac bre. A i ovaj motor ide bolesno , ja ne znam ali ako neko moze pola njegovih mogucnosti da iskoristi ( a da to nije staza ) i treba mu iljadarka za jurnjavu po gradu , ako mu je 600 malo , onda alal vera. Meni je i dalje dovoljna :) . Druze , stize za 3,1 sek do 100 ... aj nemoj da se zajebavamo. Jel postoji neko kome treba da stize brze do 100-ke ?

Na kraju krajeva , nije ni bitno , ali bas fen za kosu , ne bih se slozio

castor

It's the ride that matters, not the bike…

FANTOM

    Ja sam terao Ficin sa mora nazad i motor je top izbalansiran nisko teziste sam se obara u krivinama , svidja mi se kako se vozi , al 1000 je ipak 1000  [djavo]

Darko

Al sto ne onda 1300 ili 1400?
Busa ili zx14r ? Zasto ne primenis taj stav za njih ?
Hiljadarka je hiljadarka ali 1400 je ipak 1400 :)

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

niki64

Cestitam Dare i sa srecom dugo da ga vozis.
1000 je za one sa malom pis..m, i 500 je dosta.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

FANTOM

    Sto se mene tice moze i 14-stica Kawa

Glava Dole

Citat: niki64 poslato 08 Avgust, 2019, 14:08
1000 je za one sa malom pis..m, i 500 je dosta.

Povoljno prodajem FZR 600... razlog prodaje: ne treba mi 90ks pod dupetom s ovolkom pisom... kinez 125 dosta :)

milomir22

Redna 4 od 600 i sve preko 80 konja je dovoljno za nekog ko se vozi sam. Za nekog ko vozi i saputnika-cu, ipak bih preporucio 1000 i jace. Meni je uvek bila poenta da vozim dobro ono sto imam, dok sam imao skuter, x9 je isao pun gas, sada kad vozim bandit 600, ide pun gas, sutra kad budem vozio nesto jace, i to ce ici pun gas.

Znam dosta njih koji se proseravaju s 1000-arkama, a onda ne mogu da isprate ni 600-ke. Jbg vestina je cudo.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

FANTOM

    Nevezano za djoku i ko ima veceg . Kad budete vozili 1000 znacete o cemu pricam ... Ima ljudi koji jednostavno vole velike kubikaze znam par . Al jednostavno bolje i lakse se vozi somaca al prvo da se savlada 600. Pise lepo kod mene Piaggio Free 50 cc , Honda CBR 600 F-1 , Suzuki GSXR 750 W , i sad Yamaha yzf 1000 ThundeRace . E sad fali mi u kolekciji neki 900rr , da upotpunim do hiljadarke , al videcemo otom potom .

mali_zmaj

ja sam to iscetvrtio,250 pa 500,pa 750, pa 1000!!
jin-jang

Darko

Kad sam kupio motor lanac je bio ovakav ..


Ugradjen scottoiler



100-ak kilometara dalje ...




VR 46

Честитам Даре,нек је са срећом!  [cheers]  Одушевићеш се овом Хондом  [cheers]

Да се надовежем на причу о малим пишама,хоћу рећи о 600 и 1000 куба,јако је велика разлика,возио сам доста 600-ки и то је мотор који направљен да га заврћеш да би он ишао,мене то умара јер као да ми се неко нон стоп ДЕРЕ у фацу,док нпр 1000 све то имаш у било којој брзини и у било којим обртајима. А и једноставно волим велике кубикаже 8) (и имам малу пишу)  :drka:

Даре,кад пијемо пиво и да упознамо наше вранце?  [flashing] [cheers]

Twist of wrist!

Darko

Jebo tee , nismo se videli sto godina ... ajde kad god , javni se pa da se provozamo gradom malo i sastavimo po koje pivce

VR 46

Чујемо се за викенд  [thumb_up]
Twist of wrist!

megaidiot

Citat: Darko poslato 09 Avgust, 2019, 09:32
Ugradjen scottoiler
skotojler - da bele felne ostanu uvek bele :)

UFF

a ja mislio dakro kupio motor od wr-a
kubikazu nisam ni gledao, koga zabole

srbac

600 nema  upotrebnu snagu. Vozis 100 na sat, ispred tebe ide auto, hoces da ga preteknes daje¹ gas, kad ono cvrc, nista..., onda se seti¹, dve brzine nize i dajes gas ponovo, kad gle on ide...  :P [watching]

Darko


srbac