Glavni meni

brus li

Započeo sasa ns 1, 05 Avgust, 2019, 01:26

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

despic

covek koji nije imao nuncake nije muskarac
klasican divljak

mali_zmaj

  ;D     sad vam je jasno odakle mi nick!!
jin-jang

Gavrolini

Citat: mali_zmaj poslato 07 Avgust, 2019, 18:45
Pravo ime Li Juen Kam... Bruce Lee umjetnicko..,kad je otisao u SAD prozvao se tako..,zaboravih detalje..,posto mi je bio idol,dosta sam toga znao o njemu al zaboravih..,dugo nisam razmisljao o Malom Zmaju!!
Jbg ako ti je stvarno bio idol onda ne bi zaboravio. Rodjeno ime mu je bilo Lee Jun-fan.  Bio je ozbiljna arogantna njuska.  Teorija zavere oko njegove smrti ima na hiljade kao i ubistva njegovog sina 20 godina kasnije. Da je bio poseban ,bio je. Da kazem da je njegova vestina  Jeet Kune Do na neki preteèa MMA, jer je on kupio po njegovom misljenju iz svake vestine ono najbolje.

mali_zmaj

#23
 Druze nemam potrebe da ti se pravdam,ali sam zaboravio,zato sto imam nekih svojih problema u zivotu,o kojima nemam potrebe da pricam.. Nisam kuci no na moru pa da povadim par knjiga koje imam i prepisem sve..,a neda mi se surfati po netu i cupati tacne podatke!! Jednostavno kad o necem vise ne razmisljas ,ishlapi iz glave.. Recimo ucio sam talijanski jezik od prvog do osmog razreda,ali preselih se u BL,i tad nisam ima sa kim da obnavljam znanje..,ne znam sastaviti vise ni recenicu,ali ponesto razumijem..,volis da me prcas,ispravljas..,slobodno...,posebno kad pogrijesim,da ljudi nauce ispravno!!   [thumb_up]
jin-jang

Lazic

Svi problemi izgledaju manji kad si namoru... :D

mali_zmaj

Kamo puste srece druze moj!! 
jin-jang

Lazic

Æuti, ja nisam bio od 2015-te... Pre toga od 2010-te...

El Jefe

Био ја ове године. Искрено сем голих жена нема ништа друго да се види.
Друштво за заштиту од животиња