Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 [2]
Štampaj
Autor Tema: brus li  (Pročitano 637 puta)
0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
despic
Pussy Hunter
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
motor
divljak

Kvalitet: +723 (23%)
Zahvalnice: 42

Odgovor #20 - 08 Avgust, 2019, 00:10 Ocena: 0
Ignoriši

covek koji nije imao nuncake nije muskarac

klasican divljak
mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Cruiser 250,Kawasaki Kle 500,Bmw K75,Kawasaki Zephyr 750,Honda Cbf 1000 GT
Kvalitet: +1489 (27%)
Zahvalnice: 61

Odgovor #21 - 08 Avgust, 2019, 07:21 Ocena: 0
Ignoriši

Grin     sad vam je jasno odakle mi nick!!

jin-jang
Gavrolini
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Nemaaaaa
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +2856 (45%)
Zahvalnice: 172

Odgovor #22 - 08 Avgust, 2019, 18:07 Ocena: 0
Ignoriši

Pravo ime Li Juen Kam... Bruce Lee umjetnicko..,kad je otisao u SAD prozvao se tako..,zaboravih detalje..,posto mi je bio idol,dosta sam toga znao o njemu al zaboravih..,dugo nisam razmisljao o Malom Zmaju!!
Jbg ako ti je stvarno bio idol onda ne bi zaboravio. Rodjeno ime mu je bilo Lee Jun-fan.  Bio je ozbiljna arogantna njuska.  Teorija zavere oko njegove smrti ima na hiljade kao i ubistva njegovog sina 20 godina kasnije. Da je bio poseban ,bio je. Da kazem da je njegova vestina  Jeet Kune Do na neki preteča MMA, jer je on kupio po njegovom misljenju iz svake vestine ono najbolje.

mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Cruiser 250,Kawasaki Kle 500,Bmw K75,Kawasaki Zephyr 750,Honda Cbf 1000 GT
Kvalitet: +1489 (27%)
Zahvalnice: 61

Odgovor #23 - 08 Avgust, 2019, 18:16 Ocena: 0
Ignoriši

Druze nemam potrebe da ti se pravdam,ali sam zaboravio,zato sto imam nekih svojih problema u zivotu,o kojima nemam potrebe da pricam.. Nisam kuci no na moru pa da povadim par knjiga koje imam i prepisem sve..,a neda mi se surfati po netu i cupati tacne podatke!! Jednostavno kad o necem vise ne razmisljas ,ishlapi iz glave.. Recimo ucio sam talijanski jezik od prvog do osmog razreda,ali preselih se u BL,i tad nisam ima sa kim da obnavljam znanje..,ne znam sastaviti vise ni recenicu,ali ponesto razumijem..,volis da me prcas,ispravljas..,slobodno...,posebno kad pogrijesim,da ljudi nauce ispravno!!   palac gore
« Poslednja izmena: 08 Avgust, 2019, 18:56 mali_zmaj »

jin-jang
Stranice: 1 [2]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: brus li