Glavni meni

brus li

Započeo sasa ns 1, 05 Avgust, 2019, 01:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

ko ima sta da ka¾e o Brus Liju........

Boban_m


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

FANTOM

    Au al je dosadno . Ma bio je picka jedna izdefinisana  [rofl] [rofl] [rofl] [cheers]

megaidiot

zena ga otruvala

Charuga


zVuk

prebio je cak norisa...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Glava Dole

Bio dobar co'ek...

El Jefe

Много био жут.
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Bog,otac,prvi shvatio nedostatke klasiènih borilaèkih vje¹tina,i izmislio svoju vje¹tinu "jeet kune do", inaèe moja prva ljubav,al zbog rata propade treniranje.,pa preðoh na ful kontakt,i kasnije karate...  Inaèe filozof,napisao sijaset knjiga .. najèitanije Tao of Jet Kune -Doa,i metode treninga od 1-4.. Borio se protiv diskriminacije u Holivudu.. Prebio Èaka kao maèku.. ;) I volio ¾enee.. To mu je najveæi plus.. I trenirao kao magarac,svaki dan,zaèetnik nekih stvari,koje su danas normalne stvari u sportu,a nekad su ga osuðivali!!  Eto ukratko!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

eclipse4


srbac

Moze neko da mu ukrade identitet  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

megaidiot

i da se odma ubije sa tim identitetom

El Jefe

И он и Јамесдин
Друштво за заштиту од животиња

srbac

I Dzontra  volt

ЯЭВОЛУТИОН

nije dzontra vec
djontra volta
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sasa ns 1

ako æemo ozbiljno brus li je najpopularniji glumac svih vremena.Jedino mi sumnjivo ovo BRUS. Nijedan konez se ne zove Brus.

viper

Al je vama dosadno 😂😂😂😂

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

Pravo ime Li Juen Kam... Bruce Lee umjetnicko..,kad je otisao u SAD prozvao se tako..,zaboravih detalje..,posto mi je bio idol,dosta sam toga znao o njemu al zaboravih..,dugo nisam razmisljao o Malom Zmaju!!
jin-jang

srbac

Citat: mali_zmaj poslato 07 Avgust, 2019, 18:45
Pravo ime Li Juen Kam... Bruce Lee umjetnicko..,kad je otisao u SAD prozvao se tako..,zaboravih detalje..,posto mi je bio idol,dosta sam toga znao o njemu al zaboravih..,dugo nisam razmisljao o Malom Zmaju!!


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]