Glavni meni

glc...gle...x4....c-rh U stvari tema o smislu ili besmislu dece ili para...

Započeo eclipse4, 28 Jul, 2019, 20:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

pa ovo je smesno koliko su se trudili a koliko ruzno izgleda (i cayenne mi je bio smesan, ma jos uvek je, besmislen takodje ali nekako podnosljiv)
nikad mi nece biti jasno sta koji kurac proizvodjaci sportskih vozila traze u suv ili jos gore offroad segmentu (osim svog dela kolaca)

DraganPavlicevic

Ru¾an ovaj audi. Jeste da ima lambo znaèku, ali ovo je Q 8. I da, ovo æe kupiti oni koji su puni love, ali i sa malom pi¹om.

mareskin

Citat: DraganPavlicevic poslato 05 Avgust, 2019, 10:15
Ru¾an ovaj audi. Jeste da ima lambo znaèku, ali ovo je Q 8. I da, ovo æe kupiti oni koji su puni love, ali i sa malom pi¹om.

D¾aba mi ¹to imam malu pi¹u, kad nisam pun love :(
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

#63
Citat: UFF poslato 05 Avgust, 2019, 02:24
nikad mi nece biti jasno sta koji kurac proizvodjaci sportskih vozila traze u suv ili jos gore offroad segmentu (osim svog dela kolaca)
A treba neki drugi razlog? ;D

UFF

pa valjda da bude dobar u tome za sta je napravljan, a ne smesan

Lazic

Jel me zajebava¹? Pa gde je tu profit za korporaciju? Delovi, servisi, pizde materine... Jebe se veæini njih za karakteristike i trajnost... Mo¾da jo¹ eventualno ©ubara, i to je odprilike to...

eclipse4

evo ovako juce i danas isprobani mitsubishi eclipse cross 2019 i toyota c-hr....... ne vredi ni da poredim jedno i drugo.....sem futuristickog izgleda nista pametno u njoj i koliko mi je na slikama izgledao lep enterijer unutra...prava ciganlija i to sirota.pozadi maaalo vislji covek moze glavu u plafon da uglavi.
iskren da budem nesto mi ni mitsubishi unutra ne izgleda ko da je iz "ovog veka" ali je bar ako nista drugo sve realno za oko.

dakle toyota definitivno otpada.
danas zakazao u mercedes a u bmw na zalost samo x4 ali predzadnji model....u svakom slucaju javljam utiske.


UFF

koloiko malu pisu treba dimas da das bolje sto ne znam koliko za ovo govno od maseratija?

Lazic


Zeljkamp

Citat: eclipse4 poslato 07 Avgust, 2019, 20:31

dakle toyota definitivno otpada.


Sada moram da citiram svoj post od pre par stranica...

Citat: Zeljkamp poslato 30 Jul, 2019, 02:03
Toyota je lepa i tu se prièa zavr¹ava jer je apsolutni promasaj.
TwinZ Auto & Moto

eclipse4

Nekako imam utisak da ce x4 idneti pobedu....sano zbog snage  ;D

Taraba

Jedno ozbiljno pitanje koje mene odavno interesuje.
U kom trenutku u svom zivotu covek kaze sebi "Kupicu auto od 50k evra"?

Ja sebe kad pitam tako nesto, racunam da imam barem 1M u banci i da nemam nikakve dugove.
Opet, kapiram da bi uzeo nov auto od ~20k i ostatak para sprcao u nesto drugo, tipa putovanje, hobi, itd.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mali_zmaj

Kad imas lovu za takav auto,imas i za hobi... Vrlo jednostavno..
jin-jang

TEEfqd

Ili nemas nego otplacujes kao vecina koja to zapravo vozi. Postoji par nekih parametara po kojima se prodavci uglavnom vode.
Nekog radi prica da ima bezbedan auto (razmislja o porodici i slicno) nekog da je brz, tu isticu performanse nekog pak eko cuda muda potrosnja isl isl.
U zavisnosti od toga prema cemu imas afinitete prodavci te pecaju. Zelis da odajes utisak mladog biznismena u X6? Nikakav problem.
U sustini se sam upecas kada ti prodavac sklopi sliku sa onom tvojom u glavi. Banka to naravno omogucava.
Pricamo o prvim zemljama sveta gde je sa normalnim poslom i ugovorom na neograniceno gotovo sve moguce, ne o banana republikama gde se voze secene dijane u 2019.

eclipse4

necu uzeti na nikakav kredit to je sigurno!

TEEfqd

Pa, s obzirom kakve su kamatne stope u EU sto se tice finansiranja automobila gotovo da se i isplati da se uzme tako. Kes ili kredit, sta kome odgovara, pogotovu ako vec raspolazes sa kesom. (zavisi od individualnih planova)
Pod uslovom naravno da si se vec odlucio da napravis veoma diskutabilan finansijski potez, tj da kupis nov automobil kome ce se vrednost prepoloviti kroz 5 godina i ranije. 
Sve zavisi kako vrednujes novac a kako funkcionalnost auta ili imidz ili sta vec zbog cega zelis da ga uzmes. Svakog nesto drugo radi.
Nego, sta se tebi svidja od svega ovoga? Ka kojim kolima naginjes?

freepartyman

Ja bih uzeo G klasu ili X6 u m paketu opreme. Ako te zanima ta x6ica 2017to godiste javi se da pogledas. Odusevices se.  U x4 mnogo losa plastika bas se vidi da je nizi segment. Mada preterase ga ipak auto nije jeftin.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

i ja ga pitao koja je logika da kupujes nov skup auto i da ga kao sto kaze posle par godina vratis i zamenis za nov kad ces da izgubis pola vrednosti?
a pola od 10k i od 50k nije bas isto
kaze mercedesi bmw-i ne gube na vrednosti
ok mozda ne koliko ostali ga prodajni salon koji uzima staro za novo sigurno nece racunati realno, koji ce im kurac tvoja izdrkana krsina u zamenu uz doplatu za novo ako ne mogu da posle zarade na njegovoj prodaji?
a da bi oni zaradili i jos da bi to kupcu bilo povoljno da bi uopste kupio ti moras da izgubis, a vec si izgubio jos kad si ga kupio
izracunaj godisnje gibitke na kraju i ispasce da si mogao svake godine da kupujes po drugi ponovan auto jer te zabole da postojeci odrzavas i servisiras
ali neeee, mora nov i nadrkan skup valjda

inace razmisljam ko taraba po tom pitanju

megaidiot

Citat: UFF poslato 09 Avgust, 2019, 00:51
koji ce im kurac tvoja izdrkana krsina u zamenu uz doplatu za novo ako ne mogu da posle zarade na njegovoj prodaji?
za gastarbajtere da se vidi da su 'uspeli'