Glavni meni

glc...gle...x4....c-rh U stvari tema o smislu ili besmislu dece ili para...

Započeo eclipse4, 28 Jul, 2019, 20:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd

#20
Moji su skoro kupili novog shooting brake cla sa svom zivom opremom. Moj utisak, smece od auta. Interijer jeftina plastika, jedino sto lepo izgleda spolja. Zavrsna obrada katastrofa, valjda ga prave u Madjarskoj, auto Madjar, pakao.

Za ove nabrojane nemam pojma. Ja ne sumnjam da su u svim nabrojanim automobilima odlicni agregati, menjaci isl. Zavrsna obrada je ono sto ce ih razlikovati, tj koliko imas izostreno oko da primetis razliku i sta ti smeta. Individualna stvar potpuno, moji su npr sa tim CLA prezadovoljni a meni je bas los auto. Doduse takav sam lik, svemu nadjem manu.

TEEfqd

Ah a ovog CRH je uzeo poznanik prosle godine, da li je isti model za 2018 i 9 pojma nemam u secanju mi je ostao futuristicki potpuno kao sa slike. Covek je u to vreme bio zadovoljan.
Generalno ko god da je uzeo novog japanca nisam cuo da se zalio nesto

eclipse4

Citat: redshadow poslato 29 Jul, 2019, 17:59
Moji su skoro kupili novog shooting brake cla sa svom zivom opremom. Moj utisak, smece od auta. Interijer jeftina plastika, jedino sto lepo izgleda spolja. Zavrsna obrada katastrofa, valjda ga prave u Madjarskoj, auto Madjar, pakao.

Za ove nabrojane nemam pojma. Ja ne sumnjam da su u svim nabrojanim automobilima odlicni agregati, menjaci isl. Zavrsna obrada je ono sto ce ih razlikovati, tj koliko imas izostreno oko da primetis razliku i sta ti smeta. Individualna stvar potpuno, moji su npr sa tim CLA prezadovoljni a meni je bas los auto. Doduse takav sam lik, svemu nadjem manu.

meni taj cla realno lici na one automobile za prevoz kovcega...katastrofa dizajn.

ako sretnes poznanika pitaj ga jel jos zadovoljan

TEEfqd

Citat: eclipse4 poslato 29 Jul, 2019, 18:17
Citat: redshadow poslato 29 Jul, 2019, 17:59
Moji su skoro kupili novog shooting brake cla sa svom zivom opremom. Moj utisak, smece od auta. Interijer jeftina plastika, jedino sto lepo izgleda spolja. Zavrsna obrada katastrofa, valjda ga prave u Madjarskoj, auto Madjar, pakao.

Za ove nabrojane nemam pojma. Ja ne sumnjam da su u svim nabrojanim automobilima odlicni agregati, menjaci isl. Zavrsna obrada je ono sto ce ih razlikovati, tj koliko imas izostreno oko da primetis razliku i sta ti smeta. Individualna stvar potpuno, moji su npr sa tim CLA prezadovoljni a meni je bas los auto. Doduse takav sam lik, svemu nadjem manu.

meni taj cla realno lici na one automobile za prevoz kovcega...katastrofa dizajn.

ako sretnes poznanika pitaj ga jel jos zadovoljan

Ima tu neku grobarsku liniju, nema sta, mada nije ruzan. BMW je apsolutni pobednik u dizajnu sto se karavana tice.
Isto izgleda kao da prevozis leseve samo one koje si ti  [ludak_sa_puskom]

eclipse4


Zeljkamp

Moj glas ide za GLE jer je visa klasa od svih koje si nabrojao. Njega treba da poredis sa BMW-om X5 ili Audijem Q7.
TwinZ Auto & Moto

Lazic

Citat: redshadow poslato 29 Jul, 2019, 18:23
Isto izgleda kao da prevozis leseve samo one koje si ti  [ludak_sa_puskom]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj] [klanjam_se]
























































Citat: eclipse4 poslato 29 Jul, 2019, 17:45
Citat: Laziæ poslato 29 Jul, 2019, 17:25
Citat: Ivicat poslato 29 Jul, 2019, 16:16
Ajd kazi da li si negde video naseg gastarbajtera u Lend kruzeru.
Sla¾em se, ali Pomraèenje je vi¹e u ¹umi i blatu nego po kafiæima...

To je jos veca istina hehe
Svidja mi se i land rover evoque ali mi odaje utisam da he mali gepek,pogledacu i to
Ima mali gepek, tehnolo¹ki je odlièan, za off(ne ba¹ hard core) je sasvim dobar, softverski je govno, zakucava im os na potpuno novim, a po¹to je sve na taè skrinu mo¾e¹ da se slika¹ dok ga ne resetuje¹, i tako... ;D

Ivicat

Citat: eclipse4 poslato 29 Jul, 2019, 17:42
Citat: Ivicat poslato 29 Jul, 2019, 15:14
Kao i svi gastarbajteri koji se osecaju mladi, x6. Eventualno q7.
Ako zelis da ostavis utisak ozbiljnog i uspesnog gastarbajtera, onda sto veca mecka.
Japance ne uzimaj u obzir. Sta ce ljudi reci, u inostranstvu je a ne vozi nemca.

Ljudino,moji su u inostranstvu od 70ih,ja se ovde ne osecam gastarbajterom kao sto se ni kuci ne osecam strancem.tipa szzgo sindrom itd ne bih ni da komentarisem da ne moram,decko nema jos 2km predjenih u svim zemljama gde ide turisticki.....

Pitao sam za savet ako neko prati te automobile i razume se bolje....tipa mane i predbosti.sve ove modele sam vozio i svaki dan mogu da napravim jos probnih voznji ali to ne znaci da cu znati nesto vise sem udobnosti i kako vuce.
inace o kvalitetu ovih automobila nema svrhe raspravljati,odabiraju se samo ko je lepsi na oko.....

A ja znam da je najbolje kupiti tojotu korolu u nisu na pijaci i prevesti je ovde.


Nema veze da li su tvoji tamo 7 ili 77 godina.
Nabrojao si sve automobile koje voze gastarbateri. Osim Toyote. Sutra kada taj auto budes prodavao, pre ces prodati Mercedesa ili BMW-a, nego Toyotu.
Svi su smekerica. Zato sam ti i rekao da ides na najveci ili na X6/Q7.

Evoque je mali.

A ako ti treba za sumu i blato, pogresne automobile gledas.


Lazic

Ma teraæe to budala u blato... ;D

UFF

nece, to mu je za tamo, ne za ovde

mareskin

Meni je Toyota najlepša :D
Kupio zet novu krajem prošle/početkom ove godine. Zanimljiv auto. Dobra bočna linija. Dobro izgleda po mraku.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zeljkamp

Toyota je lepa i tu se prièa zavr¹ava jer je apsolutni promasaj.
TwinZ Auto & Moto

eclipse4

#32
Citat: Ivicat poslato 29 Jul, 2019, 22:02
Citat: eclipse4 poslato 29 Jul, 2019, 17:42
Citat: Ivicat poslato 29 Jul, 2019, 15:14
Kao i svi gastarbajteri koji se osecaju mladi, x6. Eventualno q7.
Ako zelis da ostavis utisak ozbiljnog i uspesnog gastarbajtera, onda sto veca mecka.
Japance ne uzimaj u obzir. Sta ce ljudi reci, u inostranstvu je a ne vozi nemca.

Ljudino,moji su u inostranstvu od 70ih,ja se ovde ne osecam gastarbajterom kao sto se ni kuci ne osecam strancem.tipa szzgo sindrom itd ne bih ni da komentarisem da ne moram,decko nema jos 2km predjenih u svim zemljama gde ide turisticki.....

Pitao sam za savet ako neko prati te automobile i razume se bolje....tipa mane i predbosti.sve ove modele sam vozio i svaki dan mogu da napravim jos probnih voznji ali to ne znaci da cu znati nesto vise sem udobnosti i kako vuce.
inace o kvalitetu ovih automobila nema svrhe raspravljati,odabiraju se samo ko je lepsi na oko.....

A ja znam da je najbolje kupiti tojotu korolu u nisu na pijaci i prevesti je ovde.


Nema veze da li su tvoji tamo 7 ili 77 godina.
Nabrojao si sve automobile koje voze gastarbateri. Osim Toyote. Sutra kada taj auto budes prodavao, pre ces prodati Mercedesa ili BMW-a, nego Toyotu.
Svi su smekerica. Zato sam ti i rekao da ides na najveci ili na X6/Q7.

Evoque je mali.

A ako ti treba za sumu i blato, pogresne automobile gledas.


gledam neke modele da bih imao kompromis izmedju mene i zene,jer je ona zapela za mitsubishi eclipse cross a meni mi se i ne svidja bas nesto ne znam sta....u pocetku mi se svideo ali posle ne vise.....ona nece glc nit gle.....(vise je njoj mesto na forumu nego meni,jer je njoj sve to merc,bmw,audi gastarb. I seljacki......ona je tipa geymobila picasso i ostalih jeftinih vozila).....pa da ne duzim,tako ubacismo i bmw tu i toyotu i evoque.
Mada zna se,moja je zadnja i ona to postuje,ako kazem x seriju od mercedesa bice x serija (i uffu se svidja)....al opet da ne ispadnem stipsa (a ocu) gledam nesto i za nju.

Auto ne moram prodati,mogu ga uvek vratiti za drugi.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 29 Jul, 2019, 22:31
Ma teraæe to budala u blato... ;D

You answer is right!

Citat: UFF poslato 29 Jul, 2019, 23:42
nece, to mu je za tamo, ne za ovde

Your answer is wrong......

Kod mene je (sto bi opet moja zena rekla) sta za crkvu to i za dzamiju  [rofl]

Taj ce auto pre na precanje da ide nego na svadbu neciju.
Pa ne kupujem ja auto za modne piste nego za koriscenje.

Pa ja sam pikap nov popeo na malinik, 4 ili 5 puta prokuvao do gore al pre i posle mene niko normalan auto tamo nece da istera (sem dzipa ili lade nive)


eclipse4

Citat: Taraba poslato 31 Jul, 2019, 17:15
Uz'i Hilux-a :D

Meni se svidjaju vozila tipa amroka itd....uzeo bi ja majke mi x seriju predobar je! Ili dodge ram isto....volim taj tip vozila....al kako objasniti ziteljima moje porodice?


Lazic

#37
X je Reno/Nisan i ako ga vozi¹ po terenu sa neèim malo te¾im u gepeku, stranice gepeka se raziðu i onda se otvara u vo¾nji... Ne pitaj kako znam...

eclipse4

Imao sam pikapa koga sam tovario redovno sa po tonu kila.....prednji tockovi uvek u vazduh al se toliko razjebo pozadi da kad sam skretao u levo otvarala bi se zadnja vrata....bio je rizik po pesake na trotoaru haha

Taraba

Citat: eclipse4 poslato 31 Jul, 2019, 17:23
Citat: Taraba poslato 31 Jul, 2019, 17:15
Uz'i Hilux-a :D

Meni se svidjaju vozila tipa amroka itd....uzeo bi ja majke mi x seriju predobar je! Ili dodge ram isto....volim taj tip vozila....al kako objasniti ziteljima moje porodice?

Da je Beograd malo pristupacniji za parking tolikih vozila i ja bi vozio jednog.
Ne znam sta ima da se objasnjava - veliki auto, praktican, neunistiv.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?