Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 [2] 3 4 5 ... 7
Štampaj
Autor Tema: glc...gle...x4....c-rh  (Pročitano 3462 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
redshadow
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +710 (26%)
Zahvalnice: 63

Odgovor #20 - 29 Jul, 2019, 16:59 Ocena: 0
Ignoriši

Moji su skoro kupili novog shooting brake cla sa svom zivom opremom. Moj utisak, smece od auta. Interijer jeftina plastika, jedino sto lepo izgleda spolja. Zavrsna obrada katastrofa, valjda ga prave u Madjarskoj, auto Madjar, pakao.

Za ove nabrojane nemam pojma. Ja ne sumnjam da su u svim nabrojanim automobilima odlicni agregati, menjaci isl. Zavrsna obrada je ono sto ce ih razlikovati, tj koliko imas izostreno oko da primetis razliku i sta ti smeta. Individualna stvar potpuno, moji su npr sa tim CLA prezadovoljni a meni je bas los auto. Doduse takav sam lik, svemu nadjem manu.
« Poslednja izmena: 29 Jul, 2019, 17:10 redshadow »
redshadow
Vikend bajker

Van mreže Van mreže

Odgovor #21 - 29 Jul, 2019, 17:14 Ocena: 0
Ignoriši

Ah a ovog CRH je uzeo poznanik prosle godine, da li je isti model za 2018 i 9 pojma nemam u secanju mi je ostao futuristicki potpuno kao sa slike. Covek je u to vreme bio zadovoljan.
Generalno ko god da je uzeo novog japanca nisam cuo da se zalio nesto
eclipse4
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
puma patike
Kvalitet: +3926 (33%)
Zahvalnice: 125

Odgovor #22 - 29 Jul, 2019, 17:17 Ocena: 0
Ignoriši

Moji su skoro kupili novog shooting brake cla sa svom zivom opremom. Moj utisak, smece od auta. Interijer jeftina plastika, jedino sto lepo izgleda spolja. Zavrsna obrada katastrofa, valjda ga prave u Madjarskoj, auto Madjar, pakao.

Za ove nabrojane nemam pojma. Ja ne sumnjam da su u svim nabrojanim automobilima odlicni agregati, menjaci isl. Zavrsna obrada je ono sto ce ih razlikovati, tj koliko imas izostreno oko da primetis razliku i sta ti smeta. Individualna stvar potpuno, moji su npr sa tim CLA prezadovoljni a meni je bas los auto. Doduse takav sam lik, svemu nadjem manu.

meni taj cla realno lici na one automobile za prevoz kovcega...katastrofa dizajn.

ako sretnes poznanika pitaj ga jel jos zadovoljan
redshadow
Vikend bajker

Van mreže Van mreže

Odgovor #23 - 29 Jul, 2019, 17:23 Ocena: +1
Ignoriši

meni taj cla realno lici na one automobile za prevoz kovcega...katastrofa dizajn.

ako sretnes poznanika pitaj ga jel jos zadovoljan

Ima tu neku grobarsku liniju, nema sta, mada nije ruzan. BMW je apsolutni pobednik u dizajnu sto se karavana tice.
Isto izgleda kao da prevozis leseve samo one koje si ti 
eclipse4
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
puma patike

Odgovor #24 - 29 Jul, 2019, 18:11 Ocena: 0
Ignoriši

rofl rofl
Zeljkamp
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
BMW R1200GS '10.
 Facebook: Poseti
Life 2 Live!

Kvalitet: +758 (26%)
Zahvalnice: 48

Odgovor #25 - 29 Jul, 2019, 19:17 Ocena: +1
Ignoriši

Moj glas ide za GLE jer je visa klasa od svih koje si nabrojao. Njega treba da poredis sa BMW-om X5 ili Audijem Q7.
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +8096 (18%)
Zahvalnice: 359

Odgovor #26 - 29 Jul, 2019, 20:48 Ocena: 0
Ignoriši

Isto izgleda kao da prevozis leseve samo one koje si ti  
rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl kralj Klanjam se

Ajd kazi da li si negde video naseg gastarbajtera u Lend kruzeru.
Slažem se, ali Pomračenje je više u šumi i blatu nego po kafićima...

To je jos veca istina hehe
Svidja mi se i land rover evoque ali mi odaje utisam da he mali gepek,pogledacu i to
Ima mali gepek, tehnološki je odličan, za off(ne baš hard core) je sasvim dobar, softverski je govno, zakucava im os na potpuno novim, a pošto je sve na tač skrinu možeš da se slikaš dok ga ne resetuješ, i tako... Grin

Ivicat
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
900rr
Kvalitet: +680 (34%)
Zahvalnice: 35

Odgovor #27 - 29 Jul, 2019, 21:02 Ocena: 0
Ignoriši

Kao i svi gastarbajteri koji se osecaju mladi, x6. Eventualno q7.
Ako zelis da ostavis utisak ozbiljnog i uspesnog gastarbajtera, onda sto veca mecka.
Japance ne uzimaj u obzir. Sta ce ljudi reci, u inostranstvu je a ne vozi nemca.

Ljudino,moji su u inostranstvu od 70ih,ja se ovde ne osecam gastarbajterom kao sto se ni kuci ne osecam strancem.tipa szzgo sindrom itd ne bih ni da komentarisem da ne moram,decko nema jos 2km predjenih u svim zemljama gde ide turisticki.....

Pitao sam za savet ako neko prati te automobile i razume se bolje....tipa mane i predbosti.sve ove modele sam vozio i svaki dan mogu da napravim jos probnih voznji ali to ne znaci da cu znati nesto vise sem udobnosti i kako vuce.
inace o kvalitetu ovih automobila nema svrhe raspravljati,odabiraju se samo ko je lepsi na oko.....

A ja znam da je najbolje kupiti tojotu korolu u nisu na pijaci i prevesti je ovde.

Nema veze da li su tvoji tamo 7 ili 77 godina.
Nabrojao si sve automobile koje voze gastarbateri. Osim Toyote. Sutra kada taj auto budes prodavao, pre ces prodati Mercedesa ili BMW-a, nego Toyotu.
Svi su smekerica. Zato sam ti i rekao da ides na najveci ili na X6/Q7.

Evoque je mali.

A ako ti treba za sumu i blato, pogresne automobile gledas.

Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...

Odgovor #28 - 29 Jul, 2019, 21:31 Ocena: 0
Ignoriši

Ma teraće to budala u blato... Grin

UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CB1000RA '09
Honda CRF250L '13

Kvalitet: +11755 (27%)
Zahvalnice: 1012

Odgovor #29 - 29 Jul, 2019, 22:42 Ocena: 0

nece, to mu je za tamo, ne za ovde
mareskin
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha XJ600s Diversion
Kažu malo blesav...

Kvalitet: +2535 (23%)
Zahvalnice: 59

Odgovor #30 - 30 Jul, 2019, 00:43 Ocena: 0
Ignoriši

Meni je Toyota najlepša Cheesy
Kupio zet novu krajem prošle/početkom ove godine. Zanimljiv auto. Dobra bočna linija. Dobro izgleda po mraku.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg`o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu
Zeljkamp
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
BMW R1200GS '10.
Life 2 Live!

Kvalitet: +758 (26%)
Zahvalnice: 48

Odgovor #31 - 30 Jul, 2019, 01:03 Ocena: 0
Ignoriši

Toyota je lepa i tu se priča završava jer je apsolutni promasaj.
eclipse4
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
puma patike

Odgovor #32 - 31 Jul, 2019, 16:12 Ocena: 0
Ignoriši

Kao i svi gastarbajteri koji se osecaju mladi, x6. Eventualno q7.
Ako zelis da ostavis utisak ozbiljnog i uspesnog gastarbajtera, onda sto veca mecka.
Japance ne uzimaj u obzir. Sta ce ljudi reci, u inostranstvu je a ne vozi nemca.

Ljudino,moji su u inostranstvu od 70ih,ja se ovde ne osecam gastarbajterom kao sto se ni kuci ne osecam strancem.tipa szzgo sindrom itd ne bih ni da komentarisem da ne moram,decko nema jos 2km predjenih u svim zemljama gde ide turisticki.....

Pitao sam za savet ako neko prati te automobile i razume se bolje....tipa mane i predbosti.sve ove modele sam vozio i svaki dan mogu da napravim jos probnih voznji ali to ne znaci da cu znati nesto vise sem udobnosti i kako vuce.
inace o kvalitetu ovih automobila nema svrhe raspravljati,odabiraju se samo ko je lepsi na oko.....

A ja znam da je najbolje kupiti tojotu korolu u nisu na pijaci i prevesti je ovde.

Nema veze da li su tvoji tamo 7 ili 77 godina.
Nabrojao si sve automobile koje voze gastarbateri. Osim Toyote. Sutra kada taj auto budes prodavao, pre ces prodati Mercedesa ili BMW-a, nego Toyotu.
Svi su smekerica. Zato sam ti i rekao da ides na najveci ili na X6/Q7.

Evoque je mali.

A ako ti treba za sumu i blato, pogresne automobile gledas.

gledam neke modele da bih imao kompromis izmedju mene i zene,jer je ona zapela za mitsubishi eclipse cross a meni mi se i ne svidja bas nesto ne znam sta....u pocetku mi se svideo ali posle ne vise.....ona nece glc nit gle.....(vise je njoj mesto na forumu nego meni,jer je njoj sve to merc,bmw,audi gastarb. I seljacki......ona je tipa geymobila picasso i ostalih jeftinih vozila).....pa da ne duzim,tako ubacismo i bmw tu i toyotu i evoque.
Mada zna se,moja je zadnja i ona to postuje,ako kazem x seriju od mercedesa bice x serija (i uffu se svidja)....al opet da ne ispadnem stipsa (a ocu) gledam nesto i za nju.

Auto ne moram prodati,mogu ga uvek vratiti za drugi.
« Poslednja izmena: 31 Jul, 2019, 16:20 eclipse4 »
Taraba
Naopak mlađi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
625 SXC
WWJCD

Kvalitet: +3191 (45%)
Zahvalnice: 196

Odgovor #33 - 31 Jul, 2019, 16:15 Ocena: 0
Ignoriši

Uz'i Hilux-a Cheesy

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?
eclipse4
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
puma patike

Odgovor #34 - 31 Jul, 2019, 16:17 Ocena: 0
Ignoriši

Ma teraće to budala u blato... Grin

You answer is right!

nece, to mu je za tamo, ne za ovde

Your answer is wrong......

Kod mene je (sto bi opet moja zena rekla) sta za crkvu to i za dzamiju  rofl

Taj ce auto pre na precanje da ide nego na svadbu neciju.
Pa ne kupujem ja auto za modne piste nego za koriscenje.

Pa ja sam pikap nov popeo na malinik, 4 ili 5 puta prokuvao do gore al pre i posle mene niko normalan auto tamo nece da istera (sem dzipa ili lade nive)

eclipse4
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
puma patike

Odgovor #35 - 31 Jul, 2019, 16:23 Ocena: 0
Ignoriši

Uz'i Hilux-a Cheesy

Meni se svidjaju vozila tipa amroka itd....uzeo bi ja majke mi x seriju predobar je! Ili dodge ram isto....volim taj tip vozila....al kako objasniti ziteljima moje porodice?
jevta
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
V strom 650 u dolasku
la dolce vita

Kvalitet: +612 (19%)
Zahvalnice: 75

Odgovor #36 - 31 Jul, 2019, 16:30 Ocena: 0
Ignoriši

evoque
https://www.google.com/search?newwindow=1&sa=X&q=evoque&tbm=isch&source=univ&ved=2ahUKEwjek_myr9_jAhWnThUIHQJ1CdYQsAR6BAgHEAE&biw=1366&bih=625
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #37 - 31 Jul, 2019, 16:33 Ocena: 0
Ignoriši

X je Reno/Nisan i ako ga voziš po terenu sa nečim malo težim u gepeku, stranice gepeka se raziđu i onda se otvara u vožnji... Ne pitaj kako znam...
« Poslednja izmena: 31 Jul, 2019, 16:40 Lazić »

eclipse4
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
puma patike

Odgovor #38 - 31 Jul, 2019, 17:16 Ocena: 0
Ignoriši

Imao sam pikapa koga sam tovario redovno sa po tonu kila.....prednji tockovi uvek u vazduh al se toliko razjebo pozadi da kad sam skretao u levo otvarala bi se zadnja vrata....bio je rizik po pesake na trotoaru haha
Taraba
Naopak mlađi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
625 SXC
WWJCD

Kvalitet: +3191 (45%)
Zahvalnice: 196

Odgovor #39 - 31 Jul, 2019, 19:19 Ocena: 0
Ignoriši

Uz'i Hilux-a Cheesy

Meni se svidjaju vozila tipa amroka itd....uzeo bi ja majke mi x seriju predobar je! Ili dodge ram isto....volim taj tip vozila....al kako objasniti ziteljima moje porodice?

Da je Beograd malo pristupacniji za parking tolikih vozila i ja bi vozio jednog.
Ne znam sta ima da se objasnjava - veliki auto, praktican, neunistiv.

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?
Stranice: 1 [2] 3 4 5 ... 7
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: glc...gle...x4....c-rh