Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 ... 3 4 5 [6]
Štampaj
Autor Tema: glc...gle...x4....c-rh  (Pročitano 2062 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
redshadow
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +700 (26%)
Zahvalnice: 62

Odgovor #100 - 10 Avgust, 2019, 08:29 Ocena: 0
Ignoriši

Ontopic, skoro sam naleteo na stand Kia automobila, unutra izgledaju veoma pristojno a nude 7 godina garancije ili 150 000km.
Vrlo lepo.  Momak je takodje podelio sa mnom da je hyundai u istoj grupi a da nude nesto malo drugacije. 5 godina garancije uz neogranicenu KM.
Moje misljenje je da to ne bi ponudio neko ko nema poverenje u svoj produkt. Sto se tice dodatne opreme to je drugi svet u poredjenju sa nemcima recimo.
Kod Korejanaca za par hiljada eura se dolazi do maksimuma sa opremom dok kod nemaca gotovo svaki deo kosta po toliko.

jesi li ih pitao na sta ta garancija vazi?
po meni vazi na sve kvarove u tom vremenskom roku ne racunajuci samo mehanikna ostecenja tj greskom vozaca
ali mislim da ti garancija vazi samo na agregat
ako agregat radi a menjac crko jbg kupi drugi (cena sitnica pola vrendosti novog vozila)
agregat radi ali nece dupali jer crklo govno od korejanskog kompujera jbg garancija opet ne vazi itd

Kazu da je garancija bumper to bumper, uz par stvari koje vaze krace. evo ga copy paste sa https://www.kia.rs/garancija/pitanja_i_odgovori

Neki delovi vozila imaju svoj prirodni rok trajanja i garancija ih pokriva kraće vreme. To su: akumulator, naknadno ugrađena Kijina originalna dodatna oprema (12 meseci bez ograničenja kilometraže), audio sistem, navigacija i ostali audio priključci (36 meseci, odn. 100.000 km) i lak (60 meseci, odn. 150.000 km). Garancijom nije obuhvaćen potrošni materijal.
SSZGO
Surovi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
R1, BMW HP4
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +1754 (25%)
Zahvalnice: 102

Odgovor #101 - 10 Avgust, 2019, 09:08 Ocena: +5
Ignoriši

ja bih ciljao auto star 5 god,bas taj sto je izasao iz garancije. najbolji odnos ulozeno dobijeno.

Reci nešto pametno i svi će te pamtiti - Nepoznati autor
bucko
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
BMW r1200gsa ,can-am xtp650, vespa GTS 300
Kvalitet: +1080 (58%)
Zahvalnice: 58

Odgovor #102 - 10 Avgust, 2019, 18:00 Ocena: 0
Ignoriši

ja bih ciljao auto star 5 god,bas taj sto je izasao iz garancije. najbolji odnos ulozeno dobijeno.

Ja sam mu to i predlozio

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14183993/mercedes-benz-g-350-cdi

bucko.rs
mareskin
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha XJ600s Diversion
Kažu malo blesav...

Kvalitet: +2520 (23%)
Zahvalnice: 59

Odgovor #103 - 10 Avgust, 2019, 18:50 Ocena: 0
Ignoriši

Ja baš gledam Peugeot 508, recimo 2015-2016. Lep auto. Kupio drugar 2011-o pre par dana i danas sam ga detaljno razgledao. Ima sve što mi treba, a odgovara mi položaj sedenja i komfor. Taman da ostanem u Peugeot familiji.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg`o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu
milomir22
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
uljara 600
Mile voli disko...

Kvalitet: +402 (35%)
Zahvalnice: 21

Odgovor #104 - 10 Avgust, 2019, 22:09 Ocena: 0
Ignoriši

Mislim na ove sto palamude. A u stvari ne kapiraju, da su toliko pametni koliko misle bi oni bili u prilici da voze auto od 50k, a ne neke leseve..

Intelekt i imovinsko stanje nemaju veze jedno s drugim i nisu ni u kakvoj korelaciji. Jednostavno nekad se poklopi da pametni ljudi imaju puno love, a nekad ne. Zavisi od sasvim drugih faktora. Evo ti cist primer Zeljka Mitrovica, glupak i ulizica, a prepun para. Ili Sale Popovic, klasicna komika od licnosti, a buljsona smesti u bentli.

Ne kazem da su svi bogati glupi, jednostavno nema pravila i nije povezano.

“If you seek authenticity for authenticity’s sake you are no longer authentic.”

-Jean Paul Sartre
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +7938 (18%)
Zahvalnice: 353

Odgovor #105 - 11 Avgust, 2019, 00:51 Ocena: 0
Ignoriši

Pardon,nisam se izrazio precizno..,da nemam kredu za stan,auto novo bi osvanulo na parkingu. Sa racunicom ili bez....
Da, al' ne novo od 50k eura, nego 15... Mada ni to nema smisla... Mislim da je idealno oko 6 meseci staro sa 4-5000km... Prošle godine kad sam vozio Dastera bio je nov skoro 19.000 sa svom opremom koju nude, takav isti 4 meseca star sa par hiljada km su prodavali za oko 12k, tj po ceni klotare sa prednjim pogonom...

Stranice: 1 ... 3 4 5 [6]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: glc...gle...x4....c-rh