Glavni meni

Prekidac za paljenje i ga¹enje motora Suzuki

Započeo Mil@n, 24 Jul, 2019, 11:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Mil@n poslato 24 Jul, 2019, 21:04
Strom je 2016 godi¹te.
2016-to... :o

Stvarno nisam oèekivao u 21-om veku probleme sa kontaktima... :o

Mil@n

Citat: megaidiot poslato 24 Jul, 2019, 23:31
da da to pocne da prekida, ali ti ces to da preskocis sve sa novim zicama, a i ono kontakata sto je naceto vise nece da trpi jaku struju i svi srecni i veseli

odnosno preskocices taj pin sto je crn
Kod mene je ovde problem


Mil@n


megaidiot

lazicu sta te cudi, ako sa 4-5 releja svedes celu struju na 2 (anlaser i pumpa) ti si ustedeo boga oca u proizvodnji, a instalacija je proracunata da istrpi toliko da problemi pocinju tek nakon 60-70-90 hiljada kada je 90% motora vec van garancije - sve je dojaja.

El Jefe

Јел има Сузуки неку рупу што се буши унапред за сваки случај ко на БМВ.
Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

na suzukiju se ne busi nego struja progori

Lazic

Koliko vidim Kantasaki ispade najbolji, nigde releja a skoro ni¹ta nigde ne gori posle 23 godine... Nije da ne klepetalo ne boluje od nagorelih kontakta tu i tamo, ali posle skoro èetvrt veka na ulici... :o

megaidiot

ti imas relej za svetla.

kod bore 4 komada + 1 podnozje na koje ide verovatno nesto od dodatne opreme fabricke, ali jaka struja za svetla ide kroz killswitch i bravu. na novijim stromovima samo 2 komada. zasto? ja cenim da se smanje troskovi proizvodnje. realno ako se voza na kratkim relacijama gde tih 10A ne przi instalaciju satima, a vecina tako koristi motor, mozda im se nikad ni ne sjebe nista.

moj bmw nema za svetla, al ima load relej koji skida struju sa svetala kad skoci potrosnja tj kad vergla anlaser, a i mora rupa da mu se busi.