Glavni meni

Pukla sajla kvacila, gde resiti

Započeo SSZGO, 20 Jul, 2019, 16:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

UFF

pa vi vozite juga i spaceka i dalje [rofl]

El Jefe


Да ти чича каже кључ за точак је био и курбла и то је ишло мислим до Ситрона ГС и осамдесетих
Друштво за заштиту од животиња

Dukags

#23
Niko nije lud da vi¹e ide Spaèekom ili Mzejcem na dalek put, samo da je za na¹e uslove besparice i predela bez servisa sajla na motoru i dalje prosto, jeftino i dobro re¹enje, jeste. Bolje nego da kad ti ode hidraulika ili elektronika na polovnom motoru u nekoj selendri èeka¹ deset dana da ti servis poruèi deo jer im je neisplativo da ga dr¾e na lageru pa... Ovako ti realno gde god hoæe¹ naprave sajlu i dok si se o¹i¹ao namesti¹ i krene¹ dalje [rofl]  A ono mo¾ terati i bez sajle, nikakav kompjuter te neæe zezati.
Prièamo o kr¹evima koji se kod nas voze, a kao novi su jer ih je u Nemaèkoj ili ©cajcarskoj prethodno vozila baba do pijace :P

Lazic

Znam èoveka koji je sa ¾enom i dve æerke oti¹ao Spaèekom u ©vedsku kod rodbne na odmor, tamo mu zakovao menjaè u èetvrtoj, vratili se u Beograd bez problema... :o Ne znam da li je posle imao kvaèilo ali nije ni bitno...

bucko

Da i uzput su morali toliko puta da staju da se ¹i¹aju da su u Bg stigli skoro celavi

Lazic


bucko

Citat: SSZGO poslato 22 Jul, 2019, 18:31
zavrsio sajlu za 20min i usput se  i oshishao dok cekam....

megaidiot

sajle su unistile hipi pokret

Dukags


bucko


El Jefe

Све је то лепо ал је Шлог из Каменице оправио хидраулично квачило на Сузукију Интрудеру усред недођије у Босни помоћу водоинсталатерске кучине.
Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

sreca je kad ubosni na putu naletis na vodoinstalatera umesto na medjeda

Biker-Boy

Hidraulicno kvacilo je super, ali vise verujem sajli, manje komplikovan sistem, i moze lako da se popravi na sred puta, naravno ako imas rezervnu :D
ili bar onu univerzalnu
I feel the need..... the need for speed !!!

Boban_m


Biker-Boy

Da, moze da se tockari i bez kvacila, samo ti treba litra od debelo preko 100ks :D
I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

Квачило је за слабе
Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

bobane, znas da kad procuri na bmwu onda zasere i lamelu, znaci mora motor na pola. neki buse rupu da iscuri pre lamele, ja razmisljam da busim isto, a neki su kupili i 1100 pa imaju sajlu i zabole ih.

Boban_m

Tesla kaze da nema proslosti i buducnosti, samo ovaj momenat sad, sve ostalo je matriks. Sve radi, sve je super.

megaidiot

verujem, ali cu ipak da busim rupu