Glavni meni

Pukla sajla kvacila, gde resiti

Započeo SSZGO, 20 Jul, 2019, 16:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

Treba mi sajla kvacila za r1 2006

Koliko se secam boban sajle su radili to

Ili neka druga preporuka gde da nadjem sajlu

U beogradu
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

bobbra

Popravku sajli radi i Grada u Ruzveltovoj ulici  tacno preko puta Zire ne znam telefon  ali ne mozes da promasis mala radnja i moto oprema u izlogu,

ЯЭВОЛУТИОН

poko forum, pukla voznja motora, pukla sajla......gde je kraj
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Koja sirotinja bre jos vozi sajlu na motoru... ccc SSZGO gde ti zivis covece?!?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Em motor star 13 godina, em jos kvacilo na sajlu, em nece da se otvori za original vec da pravi. Sirotinjo tugo.

FANTOM

   Ja imam hidraulicno kvacilo na mojoj Yamahi staroj 24 godine  :P [rofl] [clapp] [thumb_up]

SSZGO

gde ima original, prodaje neko u bg ?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Boban_m

Nema potrebe da razmisljas o originalu. Idi kod Grade, odlican kvalitet i jos ti on sve uradi.

SSZGO

#8
064/482-4642

nasao sam ovaj br, saljem poruku Sinisi

edit. ponedeljak ujutru idem da mi napravi, zanimljivo nista u srb ne radi nedeljom
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

ne rade ni nocu ni drzavnim praznicima  :o

SSZGO

svi privatnici bi trebali da rade iskljucivo nedeljom na prvom mestu jer tada su svi slobodni da ih posete....
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Hurricane

..na ovom kontinetntu uglavnom od petka do ponedeljka ljudi uzivaju u vikendu, ne radi nigde nista, Srbija je po tome jos i dobra, subotom radi vise od polovine, sto pod hitno treba ukinuti...

U nemackoj nema ni hleb da se kupi subotom i nedeljom na primer, teretnim vozilom kroz pola evrope ne smes ni da das kontakt...

Ali ne, Srbija je najgora

megaidiot

ma ni tamo ne bi radilo nista petkom i subotom da nemaju nesrecne indijce i pakistance.

a nama kad su dosli migranti mi ih usluzno u kombi pa na granicu umesto da im dignemo barake pa da rade i nedeljom. i mi bi imali dostavu goriva kad te mrzi da dignes dupe i odes do pumpe. jesmo najgori.

SSZGO

zavrsio sajlu za 20min i usput se  i oshishao dok cekam....
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

TEEfqd

Citat: Hurricane poslato 21 Jul, 2019, 10:45
..na ovom kontinetntu uglavnom od petka do ponedeljka ljudi uzivaju u vikendu, ne radi nigde nista, Srbija je po tome jos i dobra, subotom radi vise od polovine, sto pod hitno treba ukinuti...

U nemackoj nema ni hleb da se kupi subotom i nedeljom na primer, teretnim vozilom kroz pola evrope ne smes ni da das kontakt...

Ali ne, Srbija je najgora
U nemackoj sve prodavnice rade subotom. Nedeljom samo vatrogasci-hitna-policija

Lazic

Meni Nemac nije hteo da obeæa u petak u 8 ujutru da æe ne¹to uspeti da po¹alje kurirom pre 12 kad ide kuæi, jer je bo¾e petak...

megaidiot

neradnici. da im nije nas i turaka pocrkali bi.

Dukags

Bio ja sa kumom u salonu da kupi Toyotu, pita prodavca,
- Jel se ne dobija neki alat uz auto..  
- A ¹ta bi vi gospodine popravljali tim alatom, pita prodavac
- Pa ono ako pukne sajla gasa ili slièno...
- Gospodine u autu nemate sajli, sve je elektronika...

E moj bato, lepo je to dok je novo, promeni¹ osiguraèi teraj, a kad ostari pa poène da riknjavs mo¾ sa tim iæi u kurac u ovoj na¹oj nedoðiji
Sajla je zakon, jer kad rcrkne mo¾ je zameniti i onom od bicikla, fiksira¹ lusterklemom i teraj ko ruski mig na kraj sveta ide... :P

aj sad

El Jefe

Ах та стара добра времена када си уз кола добијао и курблу
Друштво за заштиту од животиња

Dukags

#19
Pa sad kurble se ba¹ ne seæam ali nekih cevastih kljuèeva je bilo i onaj ¹rafciger sa dva kraja.  Ponese¹ pride kombinirke i èekiæ i na Yugu MZu ili Jawi uz put uradi¹ generalnu  :D :D I opet se stizalo i i¹lo autom ili motorom na more mo¾da èe¹æe i bezbri¾nije nego sada. Sad ako nema¹ dijagnostiku, navigaciju i desetak prigodnih aplikacija na telefonu fata panika di æe¹kakoæe¹ ;D :D :D