Glavni meni

Automat anlasera za Suzuki DR650

Započeo dzimika, 17 Jul, 2019, 21:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Kupujem polovan ili nov, moze i od nekog jaceg skutera samo da ima 4 kontakta ukupno i po mogucstvu da nije kineski
Evo slike kako izgleda


ЯЭВОЛУТИОН

burgman 400 ...igor motoklinika
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Bio kod njega, kaze mora da bude jaci a ne od nekog malog skutera, nije znao od cega pase a njemu su svi u jednoj kutiji i ne zna se koji je od cega
moj trenutno radi, pali, radi vec par dana, kupio novi aku koji je izgleda i napravio problem a porucio sam drugi sa alija, isti kao ovaj moj u potpunosti

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

relej startera je 20 ampera na bilo cemu...stavljao sam kineske na svasta pa rede....jedino sto u tvom slucaju mora da se izvuce osigurac sa strane.....i sta koji kurac igor zna o struji...ne razlikuje 12 od 220 v....sve preko 20 ampera nesto drugo drka....analser nesme da povuce vise....uopste nmea veze sa velicinom istog.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Znaci ako uzmem bilo koji koji ima 4 kontakta ukupno radice posao? stim sto bih morao da samo dva kontakta prepravim kako bih mogao da nakacim na motoru

megaidiot


dzimika

Ovo je za model posle mog, 99% je isto sve ali mozda ima neke razlike u ovome

megaidiot

http://dr650.zenseeker.net/Electrical.htm

ovde imas sheme za razna godista, ali sam konektor i sta je na njemu sta nije prikazano. na kraju krajeva unimerom mozes da utvrdis kako je kod tebe, ali cenim da je na svima isto.

Lazic

Alo bre ljudi, relej k'o relej... Mo¾e sa bilo èega na bilo ¹ta... Bar 5-6-7 decenija... :o