Glavni meni

Kawasaki ER-6N 2006g.

Započeo viper, 17 Jul, 2019, 01:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

 a ne odma  napad na krivinu .Ka¾e kavasaki korisnièko uputstvo -100 kilometara razradjivati dume.

UFF

Citat: milomir22 poslato 08 Oktobar, 2019, 21:26
Citat: UFF poslato 07 Oktobar, 2019, 22:43
neki ljudi imaju "viska" para

a neki ih jednostavno trose pametnije


Citat: Laziæ poslato 08 Oktobar, 2019, 20:27
Citat: viper poslato 07 Oktobar, 2019, 19:51
29000din
D'ide¹ u per¹un... :o

Poslednju gumu sam pre 3 godine platio 1500 dinara, nije jo¹ za zamenu...


©ta li ti je ta¹ta rekla ¹to tolike pare dade na motor...?  [rofl] [rofl] [rofl]


Ljudi, ko vozi ostro mora da ima dobru gumu, sad jbg ako uspete dobre gume da nabavite za 1500 din po komadu, jos bolje.

Ja sam proletos za set novog danlopa pukao 20 000 din okruglo, po mom iskustvu drze za klasu bolje po suvom, a 2 klase bolje po mokrom od starih polovnjaca koje sam stavljao, a ni one nisu bile dzabe, 1 placena 45 evra, druga 35.

Pritom, toliku razliku primetim na 600 kubika i 80 konja, sto je slabasan motor, zamisli kolika je razlika na 1000+ kubika i 200 konja.

Ko vozi penzionerski, ili samo po gradu, isti mu kurac sta god da stavi, samo malo sporije i neznije po mokrom i no sikiriki.

er-6n je penzionerski motor tako da nemas izbor kakao ces da ga vozis
moj je vec druga prica a kako ga vozim zna svako ko se vozio sa mnom, gume na njemu su uvek od nekog drugara koji se plasi pa kupi nove iako mu ja kazem da njegove mogu jos dosta da izguraju, on znas, ipak, zbog sigurnosti..
ok daj meni onda te tvoje stare "lose" tako da ih ne placam ni 1500rsd
sam skinem i vratim sa motora, zadnja je mono viljuska pa tesko da ima gde da se balansira, a onda ne balansiram ni prednju ili to radim na rucnoj balanserki sto znaci zamena obe besplatne gume me kosta 200rsd

zato i napisah:

neki ljudi imaju "viska" para

a neki ih jednostavno trose pametnije

viper

😂😂😂😂😂

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

milomir22

To balansiranje moto guma je sviranje qrcu, makar po recima iskusnog vulkanizera iz kg-a. Moje su balansirane rucno, sistemom vrti tocak na osovini, najbrze sam isao nesto preko 200 na sat i nisam primetio da je nesto u disbalansu. Sad sam, ove nove, izbalansirao na nekoj haj tek masini i opet isto kao i pre.

Ako je guma sveza (tu mislim do 5 godina starosti), vozim je dok ne ispadne platno, ali nova guma i guma iz 2006. ne mogu da drze ni priblizno isto, ni po suvom na 35 stepeni, a kamoli na kisi.

Svi hvale nekog lika iz Surcina za polovne gume, ja gledao na kp, one sto nisu busne i sto imaju ok saru, iz 2005. One sto su novije imaju fleku iznutra, ta fleka, po mom iskustvu,  je od pitaj klinac koje gume i to tanke i vremenom krece da se cepa, kako se guma greje i hladi i opet imas problem. One sto su novije i imaju saru, imaju i jaku cenu 50 evra i jace. Jbg, obrni okreni, meni je najjeftinija nova guma, verujem da nije svima. Sledece su mitas touring-force, 150 evra za set.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

FANTOM

    Pa to ti je to kod tog iz Surcina je oko 100 e par dobrih polovnih guma ... Opet je vise od pola cene para novih guma . Jbg ne moze za 25-35 evra da bude dobra. Bas sad gledamo za burazera i najverovatnije cemo skoknuti do Surcina po neke gume .
    A sto se mene tice Ja ko Uff vozim sta dobijem nego nisam dobijao skoro pa mi celave gume nacisto , a i nisam se vozio ove sezone tako da i nisam imao problema ... [rofl]

Biker-Boy

A stvarno je grehota davati 100e za polovne gume kad za 150e imas nove Mitas, dokazano dobre gume, imah ih na starom CBR-u, odlicne gume.
I feel the need..... the need for speed !!!

Gavrolini

Kod mitasa su dokazane samo dve stvari...da je jeftin i da je djubre.

dzimika

vidim da su neki zadovoljni sa mitasom za neki off

Lazic

Ja prezadovoljan na asfaltu veæ 7 godina... :o ;D

dzimika

ti nisi merodavan, ne vazis se uopste

viper

Po¹to neki toliko hvale polovne, evo prodajem ove, proverene po rupama, bolje od novih neproverenih😂😂


"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hurricane

 :drka:

brutalne, vole i ki¹u jo¹ uvek

milomir22

Citat: Biker-Boy poslato 09 Oktobar, 2019, 08:44
A stvarno je grehota davati 100e za polovne gume kad za 150e imas nove Mitas, dokazano dobre gume, imah ih na starom CBR-u, odlicne gume.

Dunlop sportmax qualifier za set 150 evra ili 18 000 + 2 000 montaza i balansiranje, okruglo 20 000 din ispadnu na motoru. I da proverene su gume.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gavrolini

Citat: dzimika poslato 09 Oktobar, 2019, 14:42
vidim da su neki zadovoljni sa mitasom za neki off
Pa voze jer je mitas nov 50e a metzeler i michelin 100e.

El Jefe

Није Митас него Млитас
Друштво за заштиту од животиња

UFF

polovne se ne prodaju vec bacaju ili poklanjaju
da su ti valjale ne bi kupio nove

i samo bridgestone ili michelin sto se mene tice ako je vec neko resio da kupuje

viper

Gre¹i¹ grdno, ovde se neki kunu u polovne gume, da ih bacim ne, poklonim mo¾da, prodaja najbolja opcija 😂😂😂
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

sasa ns 1

Citat: El Jefe poslato 10 Oktobar, 2019, 00:08
Није Митас него Млитас
nije MLITAS nego je boli glava kako le¾e.Da ne reklamiram jedan strani sajt koji svi razumu koji govore srpski.Na tom sajtu ka¾u da se formirala mitas sekta koja se uspe¹no brani od onih koji ih nikad nisu vozili SPORT FOCE PLUS.Svi koji su probali se kunu u gumu da je guma najbolja .Ne best baj-ulo¾no dobiveno nego najbolja guma od svih guma koje se otrljaju ulicom.Ja nemam tolko iskustva sa spotrskim gumama ali ovi preko grane koji satiru mitasice a i razne druge gume  za 3000 km. Oni ih voze na ulici da izgledaju ko da su sa staze tvtrde da su to ,,NAJBOLJE GUME,,

Lazic

Pazi Mi u Mitas je od Mi¹elin... :o :D

Bez ¹ale... :D

El Jefe

Имам тетку у Бруклину, тамо игра кошарку.
Друштво за заштиту од животиња