Glavni meni

Kawasaki ER-6N 2006g.

Započeo viper, 17 Jul, 2019, 01:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

viper

Svi zaboravljaju jednu bitnu stvar, to je da te poluge kvacila i kocnice mogu da se zategnu i onda ne mogu da se preklope.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

 ;D

Mada mislim da bi se prilikom pada sklopile i zategnute...

Kostić

и то прође на техничком? ето.

viper

Srbija  😂

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

megaidiot

hostapleru o cemu ti pricas? sta bre da se sklope dok vozis, valjda prvo treba da padnes? pitam jel sam hteo da kupim take dok sam imao normalan motor, a nisam znao za to sranje.

viper

Sad su oba stendera  tu.😂

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

El Jefe

Мож слободно да скинеш фар. Виђен си у Карловцима ономаде, више ти је сијала та цичи фарба од фара.
Друштво за заштиту од животиња

UFF

vozim takve, pao sa takvim, savile se izgrebale i preklopile, nisu pukle
samo jednom do sad mi se desilo to sto je hostapler pricao, obicno vozim stalno sa dva prsta na kocnicnici a ostali na gasu, samo ponekad prebacim sve na gas, i tad mi izleti lik a ja u strahu refleksno sto pore da zakocim i kaziprstom i srednjim prstom odpustajuci gas gurnem polugu kocnice ka gore i preklopim je u vis a ni ne provalim.... bulja mi se stegla i govno smrzlo dok sam se priblizavao tom autu i mahao prstima kroz vazduh panicno jer poluge nigde jebeno nema  :o
malo sam usporio zadnjom, lik stao ja pustio zadnju i dovoljno oborio da ga jedva promasim
tek posle videh sta se ustvari desilo

jebeno, ako ne ides na offroad bolje je da slomis rucku ako ti ispadne u mestu nego da ti se slicno desi
zato ktm zareze svoje fabricke rucke pa ako ti padne i vec mora da pukne puci ce tako da ti ostane shorty za dva prsta :)

Lazic

Mogu misliti kakva je to panika bila...

El Jefe

Кад сам се са Саксом сударио са Смартом на паркингу, са Смарта (Смрта) отпаде толико ствари да сам сумњао да ће тражити да му се плати тотална штета.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


Hohštapler

Upravo to ¹to je Uff napisao se i meni desilo.
Sve je to ok i u 99% sluèajeva te ruèice su ruèice.
Osim istog takvog jednog paniènog momenta, kad su trebale da budu TU a njih NEMA.
Taj oseæaj se ne mo¾e opisati.
Istog momenta je bilo - gara¾a i mr¹ u pièku kineske matere
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

U jbt sad moram pod hitno da ih bacim 😂😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

megaidiot

fala da znam, mada mi vise ni ne trebaju, kod mene su oslabljene na kraju fabricki ko sto rece uff za ktm.

Hurricane

Citat: viper poslato 12 Septembar, 2019, 21:28
U jbt sad moram pod hitno da ih bacim 😂😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

ne mora¹ ali kad bi znao kako bi mu tek sad dojajno èuènula ona plava boja, ne bi oklevao ni minut..

Gvozden

@Viper
ako ikad budes hteo da prekrecis tu arlennessgay ;D zutu u recimo crnu , imas od mene ovakav set.  [cheers]







viper

Zahvaljujem.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

sasa ns 1

Citat: El Jefe poslato 12 Septembar, 2019, 10:50
Кад сам се са Саксом сударио са Смартом на паркингу, са Смарта (Смрта) отпаде толико ствари да сам сумњао да ће тражити да му се плати тотална штета.
vidi ,sad ti i viper mo¾ete da se vozate u duetu ,nezna se koji je ¾uæi.Jedino viper ima bolju kacigu,ista ko moja

megaidiot

meni se cini da jedan nece jos dugo ostati zut

viper

Citat: Gvozden poslato 12 Septembar, 2019, 22:31
@Viper
ako ikad budes hteo da prekrecis tu arlennessgay ;D zutu u recimo crnu , imas od mene ovakav set.  [cheers]








Koliko vidim ovo je sa novijeg modela, gde su prednji migavci kod fara.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)