Glavni meni

Kawasaki ER-6N 2006g.

Započeo viper, 17 Jul, 2019, 01:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

ista prica je bla i za jos neke "jeftilen"gume kako neko rece...ne zazivese na nasem trzistu iako su bile vise nego korektne....
mi smo zrtve marketinga....
neki nama nepoznati brendovi ili slabo poznati brendovi se savim dobro kotiraju na stranim trzistima

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Dunlop qualifier je najveæe smeæe koje sam ikad imao na motoru. Mita(r)s je za to izmislio gume.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Citat: UFF poslato 10 Oktobar, 2019, 01:34

i samo bridgestone ili michelin sto se mene tice ako je vec neko resio da kupuje

Nema¹ pojma.

Najbolja guma je Continental ContiAttack. Tvrdim. Ni jedna nije dr¾ala kao ta. Ko je vozio zna ¹ta prièam.
Pireli nisam imao ljudi ka¾u da je fantazija.
Metzeler imam sad i kupujem samo njih jer malo lo¹ije dr¾e ali traju duplo u odnosu na Conti.
Da imam para da me boli kurac - samo ContiAttack.
Mi¹elin je opanak u odnosu na gore pomenute. Takoðe imao.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

FANTOM

    Da Mishelini klize , ovi sti ozbiljno teraju gas kazu da nMiselini nisu ni za saksiju . PIRELLI SuperCorse nesto najbolje sti sam ja terao jesu mekane al drze motor ide kao po sinama i mnogo se lepo vozi sa njima. Metzeler imao sam neke bajate klizaju u pm . Al dobro ja uglavnom vozim jeftine polovnjace . Burazer sad oce da kupi nove za Hondu . Pa ako znate gde ima povoljni setovi novi raznih proizvodjaca javite .  :)

milomir22

Citat: Hoh¹tapler poslato 14 Oktobar, 2019, 21:35
Dunlop qualifier je najveæe smeæe koje sam ikad imao na motoru. Mita(r)s je za to izmislio gume.

Jeste kurac!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Pre 7-8 godina stavio pozadi Pireli ¹korpion skoro novu, ako je bila pre¹la 500km da ga jebem, bio odlepio od sreæe, ljudi se kleli u tu gumu... Da li je ova moja bila neki ¹kart ili ¹ta, nikad goru gumu nisam imao, kao da sam sanke vozio sve vreme... :o Jedva sam doèekao da je se otarasim...

ЯЭВОЛУТИОН

ne postoji losa nova guma...mozda na stazi....samo je pitanje na sta si se navikao i koje signale koje ti guma salje citas...moj drugar je skinuo nov par pirelli corsa  i stavio michelim pilot sport i sada je prezadovoljan , a meni bolje bile pireli....ali osecaj kad na mator motor stavis par novih guma je neprejebiv....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

FANTOM

    Iskreno isti misljenje delim sa tobom Revolucijo , pirelli vrhunske , miselin totalna suprotnost. [neampojma]

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Oktobar, 2019, 10:26
ne postoji losa nova guma...mozda na stazi....samo je pitanje na sta si se navikao i koje signale koje ti guma salje citas...moj drugar je skinuo nov par pirelli corsa  i stavio michelim pilot sport i sada je prezadovoljan , a meni bolje bile pireli....ali osecaj kad na mator motor stavis par novih guma je neprejebiv....
Toliko tvrda da je Mitas enduro iz 2009-te koji sam imao pre bio mek kao dekin... A sa Mitasom nisam bio previ¹e zadovoljan... Zna¹ kakve mi je slala signale, pipni koènicu i pomoli se... Od kad sam je stavio pa sledeæih 15.000 je na vruæem asfaltu na pomisao pipanja koènice klizala bez ikakvog zvuka ili naznake usporavanja, a na vla¾nom sam dva puta pao na vrlo blagom nagibu, trezan... :o I to sa preko 100 kila dodatnog tereta... :o
To o signalima je taèno za poèetnika(nevezano za tip vozila), ali posle milion i kusur kilometara znam pone¹to o gumama i kako treba da se pona¹aju... Ka¾em, mo¾da je moja bila ¹kart ili je skladi¹tena meðu nekim hemikalijama... Seæam se koliko si je hvalio... Najvi¹e sam je zato i kupio... Inaèe, ni sa suvozaèem nije bila bolja, Malte¾anka mo¾e da potvrdi(kad se nakani da svrati na forum) koliko smo se klizali sa njom...

El Jefe

Citat: Laziæ poslato 15 Oktobar, 2019, 09:25
Pre 7-8 godina stavio pozadi Pireli ¹korpion skoro novu, ako je bila pre¹la 500km da ga jebem, bio odlepio od sreæe, ljudi se kleli u tu gumu... Da li je ova moja bila neki ¹kart ili ¹ta, nikad goru gumu nisam imao, kao da sam sanke vozio sve vreme... :o Jedva sam doèekao da je se otarasim...
Сад се довезох на шкорпиону, ПУ ПУ баксузу
Друштво за заштиту од животиња

viper

Kupio i antifriz, sad sledi zamena.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Citat: El Jefe poslato 15 Oktobar, 2019, 13:40
Citat: Laziæ poslato 15 Oktobar, 2019, 09:25
Pre 7-8 godina stavio pozadi Pireli ¹korpion skoro novu, ako je bila pre¹la 500km da ga jebem, bio odlepio od sreæe, ljudi se kleli u tu gumu... Da li je ova moja bila neki ¹kart ili ¹ta, nikad goru gumu nisam imao, kao da sam sanke vozio sve vreme... :o Jedva sam doèekao da je se otarasim...
Сад се довезох на шкорпиону, ПУ ПУ баксузу
©to pu pu, vozio sam je 3 godine, mo¾da i 4, ¹to ka¾e Revolucija, nauèi¹ kako ne dr¾i i izbegava¹ lepo vreme, hladno vreme, mokro vreme, linije na putu, zebre, i sve u redu...

UFF

taj pireli skorpion je ozbiljno govno od gume

ЯЭВОЛУТИОН

jesi vozio novu ili si stavljao polovnu.....i na cemu si je vozio....

nema lose gume samo neka nekome odgovara a nekome ne....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Dobro bre Alja, bubu sam poèeo da vozim na dijagonalnim platnenim gumama, jebem mu mi¹a, nije da sam promenio jednu gumu u ¾ivotu... ;D Pre ¹korpiona sam uz klepetalo dobio novu(skoro) Mitas enduro, oæelavio sam je posle 10ak hiljada, samo na toplom suvom asfaltu sam bio zadovoljan kako dr¾i, a ¹korpion je bio drastièno gori, al' se iè nije istro¹ila za 20.000... Opet moram da naglasim, mo¾da je samo ta moja bila bangava... :D

Hurricane

...jo¹ samo ulja da se dohvatimo zima æe proæi brzo

Gavrolini

Èek èek....Lazicu tebi je malo 10k sto ti izdrzala guma i tonjos enduro?  Pa ja bih se nogom u dupe udarao da mi gume sastave 10k

viper

Zamenio i antifriz, sad mo¾e zima da poène 😂

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 16 Oktobar, 2019, 14:11
Èek èek....Lazicu tebi je malo 10k sto ti izdrzala guma i tonjos enduro?  Pa ja bih se nogom u dupe udarao da mi gume sastave 10k
Ja vozim malo ne¾nije od tebe... ;D ;D ;D


Ne ka¾em da je malo 10.000 mada meni jeste, nego da se ¹korpion mnogo sporije tro¹ila nego Mitas(¹to mi je bilo neverovatno), a tako je i dr¾ala, k'o sanke na asfaltu...