Glavni meni

Kawasaki ER-6N 2006g.

Započeo viper, 17 Jul, 2019, 01:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: El Jefe poslato 10 Oktobar, 2019, 09:48
Имам тетку у Бруклину, тамо игра кошарку.
https://www.oponeo.co.uk/blog/what-is-behind-the-names-of-the-famous-tyre-brands

CitatThe Czech Mitas brand is even more complicated when it comes to mythological threads hidden in the name. The first syllable is inherited from the  Michelin company, which before the war, formed the foundation of a later independent company in Prague’s Strasnice. The second part "-tas" was inherited from the company Veritas, bought by the Czech structures of Michelin. Veritas is indeed the Roman personification of truth.

:P

sasa ns 1

ja sam mogao za iste pare da uzmem spotr force plus ili pilot power 1 i ni sekund nisam razmi¹ljo i uèlanio se u sektu.
A mi¹elin je ko od najlona ¹to i el jefe zna jer je njemu pukla na iviènjak od 3 cm i pri brzini od 3 km,.a to se i meni desilo.
Nego ¹ta biva sa kawasakijem.ja se vozo po fru¹koj gori i nigde ¾utaæa.

El Jefe

У свакој фирми оне који све знају прве отпуштају.
Друштво за заштиту од животиња

viper

Citat: sasa ns 1 poslato 10 Oktobar, 2019, 12:03
ja sam mogao za iste pare da uzmem spotr force plus ili pilot power 1 i ni sekund nisam razmi¹ljo i uèlanio se u sektu.
A mi¹elin je ko od najlona ¹to i el jefe zna jer je njemu pukla na iviènjak od 3 cm i pri brzini od 3 km,.a to se i meni desilo.
Nego ¹ta biva sa kawasakijem.ja se vozo po fru¹koj gori i nigde ¾utaæa.

Zutaæ je spreman, nego gazdu zeza promena vremena.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Ivicat


Lazic


viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hurricane

..mogao si taman da ga ofarba¹ dok ne prodje  :P

sasa ns 1

Citat: El Jefe poslato 10 Oktobar, 2019, 12:06
У свакој фирми оне који све знају прве отпуштају.
zato ja imam svoju firmu pa mogu da se pravim najpametniji

milomir22

Probao sam sport force na z 750, po suvom i toplom vremenu je drzala za medalju.

Metzeler m3 je odlicno drzala u gotovo svim uslovima, ali je bila magnet za spon, ekser, zicu, na kraju sam je cepovao 4 ili 5 puta, kada je Rajko iz kga skinuo s felne i video cepove kako vire iznutra, prekrstio se desnom rukom, a kada sam mu rekao da se ta ista guma dan pre kotrljala 200 na sat, prekrstio se levom.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

To sa èepovima i brzinom je isti mit kao i da promaja ubija...

mali_zmaj

E kad smo kod Mitasa vec,napravili su i Touring Force Plus,masa ljudi sa motori.hr su pokupovala iste,za sada pozitivne ocjene,peglaju po Jadranskoj,testiraju joj trajnost... ,pa vam copy paste,kad procitam nesto konkretno tamo,samo znam da ih nestalo odma,povoljna cjena!! I dobavljaci kad su vidjeli da ide ko halva,digli cjenu,jbm. li im sunasce kapitalisticko!!  he he!!
jin-jang

El Jefe

Да,да кад је џабе и сирће је слатко. Дали би они лево јаје кад би био Данлоп за те паре.
Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

Imas na sajtu https://www.internet-prodaja-guma.com  Mitas Sport Force +  po skoro istoj ceni ko Dunlop Spmax Qualifier ,razlika 500-600 din
I feel the need..... the need for speed !!!

milomir22

Ja vozim sportmax qualifier 1, odlicna u svim uslovima sem na beloj liniji, nju ne voli nikako, kliza bukvalno kao po ledu, dok je metzelerka bila bolja po zebri. Cena joj je nesto neznatno bila manja u odnosu na touring force za moju dimenziju, 120/70 17 i 160/60 17.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hurricane

Citat: Laziæ poslato 10 Oktobar, 2019, 18:09
To sa èepovima i brzinom je isti mit kao i da promaja ubija...


[dobarpost]

promaja je opasnija, mnogo

El Jefe

#176
Најопаснији су папагаји ал у глави
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Ovde ih naravno niko nema... :o ;D



@Mihajlo:
Tvoje oblaèenje za motor i leti i zimi je dokaz da promaja ne ubija... :D

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

sasa ns 1

#179
Citat: Biker-Boy poslato 10 Oktobar, 2019, 22:50
Imas na sajtu https://www.internet-prodaja-guma.com  Mitas Sport Force +  po skoro istoj ceni ko Dunlop Spmax Qualifier ,razlika 500-600 din
mitas 3 klase iznad taj prvi kvalifajer je za sport ,,lo¹,, tako ka¾u a za mitas ka¾u da je najbolji,JAKO SE BRZO GREJE I DR®I ZA TROSTRUKE PARE.