Glavni meni

Kurs bezbedne voznje

Započeo vazlan, 15 Jul, 2019, 21:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: navajo poslato 30 Decembar, 2019, 18:26
Mali je tockirao i ispred mene pukao u banderu...jedva smo eskivirali kablove koji su padali po nama [panic] [ljutko]

Na snimku imam i kako tockira ispred stanice prepune ljudi, u Kneza Milosa, ne daj boze da je uleteo u stanicu, ili u kolonu, poslagao bi nas kao domine.

Najludje je sto mu je i otac bio na Dedamrazijadi....nadam se da mu je uterao pouku u guzicu batinama.

Mali ima 5 kila sa sve krevetom i deluje maloletno...sve vreme je njih par divljalo, vozili su preko trotoara, tockirali...samo je bilo pitanje ko ce prvi da napravi sranje...sreca pa je samo taj mali i povredjen, nije stradao niko pored njega.
Navodno je polomio nogu, mada kad sam pritrcala da mu pomognem, noge je pomerao ok i delovalo je da je ipak prosao bez ozbiljnih povreda. Motor je sjebao, dok smo ga dizali i izvlacili nazad na put, prednji deo je razlupao, rep pozadi isto, sediste poluotpalo, i baderu je maltene rascvetao.

Na samom.startu, jos ispred Skupstine, ispred mene se nacrtao debil koji je sve vreme turirao i pucao...oci su mi suzile od isparenja iz njegpvog auspuha i od razdrkanog motora...samo sam gledala da zaobidjem budalu sto pre u onoj guzvi.

Sledece godine uz odela dedamraza, debilima nek dele i uputstva za voznju i ponasanje u koloni...obavezna cik cak formacija, zabranjeno pucanje, tockiranje, preticanje...i obavezna voznja samo u jednoj traci!!!
To bi trebalo da se podrazumeva, ali debili se izgleda mnoze brzinom svetlosti i u moto svetu.




Ana, stavi snimak bre...

navajo

Nikako da prebacim snimak na komp i isecem tih par zanimljivih momenata...koji program mi je najjednostavniji za cut-ovanje i konverziju?

UFF


El Jefe

Није он малолетан сестро. Он је малоуман.
Друштво за заштиту од животиња

navajo

Uffe, napases mi se Djoletovog auspuha, taman sam mu docrtala novogodisnju kapicu u paint-u

UFF

kad bi postojao lak jednostavan i besplatan program svi bi se time bavili
a sto se tice te ispase zna se ko kod koga ovde moze to da radi i ko je blowjobajker :D

El Jefe

УУУУ шта ти казооо
Друштво за заштиту од животиња

navajo

Uffe, nisam pitala za lak, jednostavan i besplatan program...mada za jednostavne i proste funkcije ima programcica koji zavrsavaju posao...pitala sam za preporuku, a ostalo vec mogu i sama...hvala bogu na krekovanim programima, pa ni tu nema problema...umem da nadjem, instaliram, koristim, samo mi je trebala preppruka, kako bih ustedela vreme, koje nemam.

A Djole ti i dalje mase


UFF

probaj sa adobe... pa nesto__nesto

cujem da je user frendly i brzo se snadjes, editujes i zaradjujes dobru kintu posle

oh da, tebi ne treba kinta ti vec umes dobro da duvas, tj neki skill sa usnama i duvanjem je u pitanju samo nisam znao da si savladala i auspuhe  :o  [clapp]

i ne slusaj ovog camugu, on nema pojma, hoce samo da nas zavadi  ;D

El Jefe

УУУУ шта ми казооо
Друштво за заштиту од животиња

UFF

ja bi se zalio administratoru da sam na tvom mestu

i da nisam malouman :D

El Jefe

Citat: UFF poslato 31 Decembar, 2019, 00:52
ja bi se zalio administratoru da sam na tvom mestu

i da nisam malouman :D
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


Ivicat


Kostić

ммм ганбанг мени оставите сисе мени оставите сисе