Glavni meni

Kurs bezbedne voznje

Započeo vazlan, 15 Jul, 2019, 21:46

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Citat: Slaninar poslato 09 Oktobar, 2019, 22:27
Citat: mali_zmaj, osvedoèena budala i smaraè, napisa: poslato 09 Oktobar, 2019, 16:29
Hvala na komplimentu dru¾e!! Ja sam uèestvovao na jednom treningu,ima¹ ljude sa foruma koji me znaju,pa nek ti ka¾u da li sam retard,idiot.......

Nisam mogao odoleti.  :)

Ozbiljno: èovek na mestu, iako vozi Hondu...

:)

:-*
jin-jang

UFF

Citat: milomir22 poslato 10 Oktobar, 2019, 17:56
Citat: Kostiæ poslato 10 Oktobar, 2019, 13:45
ја више нећу да трпим увреде на овом форуму и молим администрацију да зеленом зубу гурне ладан курац из замрзивача и чајни колутић и да ме обришу заувек

A sto cajni kolutic

cmarni kolutic

Gavrolini

Na negativan?   Ma neeee

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Joe kickass

Mi smo ih u vojsci zvali "oèajni kolutiæi". Pojeo sam ih mali milion.

Lazic


UFF

tossing a salad u vojsci :)
jbg covek izgleda bio kuvar

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 10 Oktobar, 2019, 22:13
Na negativan?   Ma neeee
sto bi grunf iz alan forda reakao

bolje biti negativan nego hiv pozitivan
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bogdan


sachmo


Ivicat

Integracija. Ujedinjenje BJB i MM!

[rofl]

milomir22

Lepo je ovo sto rade za decu iz Sremcice, evo krs' od mene za video.

A sto se tice bjb okupljanja, bio jednom na njihovom gulasu u Smederevu i nemam zelju da idem vise. Neka zategnuta atmosfera, svi nesto zajebani, bitni, hvala, ali neka hvala. Doduse, ima par takvih, mnogo bitnih i na mm okupljanjima, srecom, u manjini su.

Na tom forumu nisam vise, ali ovakve akcije ne mogu da hejtujem, ne vidim razlog da coveku lupate -.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

El Jefe

Тако се свима натура на нос како си доброчинитељ. Тиме себе уздижеш, а дарованог понижаваш. Све јасно бро?
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

то је било симпа док се није знало у јаности сад се курче ко холивудске звезде на сва уста то србија воли у то се србија куне а ово имамо једног на точку у бандери и једно проклизавање је баш сте лепо и културно ишли да деци поделите пакетиће јелда

mrle

Citat: Kostiæ poslato 22 Decembar, 2019, 12:06
то је било симпа док се није знало у јаности сад се курче ко холивудске звезде на сва уста то србија воли у то се србија куне а ово имамо једног на точку у бандери и једно проклизавање је баш сте лепо и културно ишли да деци поделите пакетиће јелда

da li si bio, da li si video?
tih par je sve vreme tra¾ilo ðavola, od samog poèetka divljali po putu. Opomenuti onako par puta, ali ne vredi.

mrle


mrle


Panta Zemunac

Citat: mrle poslato 23 Decembar, 2019, 15:13
Citat: Kostiæ poslato 22 Decembar, 2019, 12:06
то је било симпа док се није знало у јаности сад се курче ко холивудске звезде на сва уста то србија воли у то се србија куне а ово имамо једног на точку у бандери и једно проклизавање је баш сте лепо и културно ишли да деци поделите пакетиће јелда

da li si bio, da li si video?
tih par je sve vreme tra¾ilo ðavola, od samog poèetka divljali po putu. Opomenuti onako par puta, ali ne vredi.

Jbg, nisu prosli ''besplatni'' BJB kur" voznje!

navajo

Mali je tockirao i ispred mene pukao u banderu...jedva smo eskivirali kablove koji su padali po nama [panic] [ljutko]

Na snimku imam i kako tockira ispred stanice prepune ljudi, u Kneza Milosa, ne daj boze da je uleteo u stanicu, ili u kolonu, poslagao bi nas kao domine.

Najludje je sto mu je i otac bio na Dedamrazijadi....nadam se da mu je uterao pouku u guzicu batinama.

Mali ima 5 kila sa sve krevetom i deluje maloletno...sve vreme je njih par divljalo, vozili su preko trotoara, tockirali...samo je bilo pitanje ko ce prvi da napravi sranje...sreca pa je samo taj mali i povredjen, nije stradao niko pored njega.
Navodno je polomio nogu, mada kad sam pritrcala da mu pomognem, noge je pomerao ok i delovalo je da je ipak prosao bez ozbiljnih povreda. Motor je sjebao, dok smo ga dizali i izvlacili nazad na put, prednji deo je razlupao, rep pozadi isto, sediste poluotpalo, i baderu je maltene rascvetao.

Na samom.startu, jos ispred Skupstine, ispred mene se nacrtao debil koji je sve vreme turirao i pucao...oci su mi suzile od isparenja iz njegpvog auspuha i od razdrkanog motora...samo sam gledala da zaobidjem budalu sto pre u onoj guzvi.

Sledece godine uz odela dedamraza, debilima nek dele i uputstva za voznju i ponasanje u koloni...obavezna cik cak formacija, zabranjeno pucanje, tockiranje, preticanje...i obavezna voznja samo u jednoj traci!!!
To bi trebalo da se podrazumeva, ali debili se izgleda mnoze brzinom svetlosti i u moto svetu.




UFF

Citat: navajo poslato 30 Decembar, 2019, 18:26
Na snimku imam i kako tockira ispred stanice prepune ljudi, u Kneza Milosa, ne daj boze da je uleteo u stanicu, ili u kolonu, poslagao bi nas kao domine.


pao meteor u sred mora, sva sreca, ne daj boze da je pao na tu stanicu ili kolonu, zamisli kakve bi tek tad domine vi bili

u stvari vise bi bilo kao kuglanje posto ste u toj vasoj idealnoj "formaciji"

ko je tolki retard da zeli da se vozi motorom u formaciji nek ide u vojsku