Glavni meni

Kurs bezbedne voznje

Započeo vazlan, 15 Jul, 2019, 21:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

jin-jang

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 09 Oktobar, 2019, 16:29
Hvala na komplimentu dru¾e!! Ja sam uèestvovao na jednom treningu,ima¹ ljude sa foruma koji me znaju,pa nek ti ka¾u da li sam retard,idiot.......  Obo¾avam vas supermene!! Upoznaj prvo ljude pa kenjaj o njima.... Isti ti ljudi meni naðu smje¹taj u centru Bg-a,za sitnu lovu,ugoste me kao nikoga,piæe,iæe i ostalo.... Pretjerujete nekad sa kenjanjem po ljudima koje ne znate!! Ili samo palite vatru,al ni to nije ba¹ ljudski!!
A ti si malo dete pa se peca¹ na Gavrino trolovanje... ;D Pri tom, u svakom trolovanju ima istine, nekad vi¹e, nekad manje... ;D

Gavrolini

Ovo sto vidim na snimku meni deluju kao retardi. Ako si na snimku ili sinradio ocako isto nesto jbg ...to je moje misljenje. Ne kazem da su to losi ljudi, samo da su retardi

Gavrolini

Neki dan je neko okacio nesto slicno samo za off i bmwejase, znaci uspon i pust jedva vidljivi golim okom oni se loze i navijaju kao da su na red bull romanics. Posle vidim voznju jednog od instruktora za kojeg znam da dobro pegla i to je bas dobro izgledalo. A ono kontam resio covek na lak nacin da obere usi retardima

vazlan

Rekose mi neki clanovi ovog foruma da ima clanova koji su fini ljudi dobri ljud ikoji se vole nasaliti djuci razne komentare.Licno,poznajem pet ljudi sa ovog foruma i mogu da potvrdim da su,pre svega,kulturni i vaspitani.Zao mi je sto nikada nisam imao prilike da upoznam vise Vas koji na moj racun salju komentare i kritike koje ja ne bih upautio nikome.Pa cak ni onome koga poznajem,onome za koga znam da bi ga i najruznija rec,s moje strane.uvredila.Mislim da je ovo moje poslednje obracanje na ovom forumu.Ja sam prodican covek otac dvoje dece koji ima dovoljno zivotnog iskustva i to iskustvo mi govori da sam dovoljno dugo(mozda i predugo)bio ucesnik u nekim temam ovog foruma.Vama kriticarima,bez osnove,podbodacima,zajebantima zelim da i dalje razmenjujete postove sa istomisljenicima i uzivate u tome da se nasladjujete medjusobno.Voleo bih da mi administrator da uputstva kako da se iskljucim sa foruma(e to ce onda biti moja poslednja aktivnost ovde),da ne budem vise clan i da se izbrisu svi moji postovi od dana prijema.ako ne,dajem administratoru punu slobodu da to uradi bez pitanja.Pozdrav i sretno svima.

Gavrolini

Samo vise ne ulazis i iskljucen si.

Kostić



не примај се ко млада на место директора

Slaninar

Citat: mali_zmaj, osvedoèena budala i smaraè, napisa: poslato 09 Oktobar, 2019, 16:29
Hvala na komplimentu dru¾e!! Ja sam uèestvovao na jednom treningu,ima¹ ljude sa foruma koji me znaju,pa nek ti ka¾u da li sam retard,idiot.......

Nisam mogao odoleti.  :)

Ozbiljno: èovek na mestu, iako vozi Hondu...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Знам да је било али  једна слика може више да ти објасни о овоме форуму него хиљаду речи

И наравно да поновим кумове речи када га је мото клуб Безбеднос водио на курс лепог понашања
Дакле, довиђења до ослобођења
Друштво за заштиту од животиња

UFF

Citat: vazlan poslato 09 Oktobar, 2019, 20:14
i da se izbrisu svi moji postovi od dana prijema

i ja bi da mi se izbrisu iz secanja i posledica svi moji losi postupci i dela od dana rodjenja
ako neko zna kako to da uradim da mi javi pod hitno kako bih sto pre postao dobar covek

mkt

ima par napitaka za to
pa po zelji samo udri  [cheers]

Kostić

Citat: UFF poslato 10 Oktobar, 2019, 01:21
Citat: vazlan poslato 09 Oktobar, 2019, 20:14
i da se izbrisu svi moji postovi od dana prijema

i ja bi da mi se izbrisu iz secanja i posledica svi moji losi postupci i dela od dana rodjenja
ako neko zna kako to da uradim da mi javi pod hitno kako bih sto pre postao dobar covek

ужицкај негде капсулу цијанида и немај бриге

Kostić

Citat: El Jefe poslato 10 Oktobar, 2019, 00:02
Знам да је било али  једна слика може више да ти објасни о овоме форуму него хиљаду речи

И наравно да поновим кумове речи када га је мото клуб Безбеднос водио на курс лепог понашања
Дакле, довиђења до ослобођења


ова слика је превара мотор му стоји на ћопавој види се

Lazic

A i kosa mu lepr¹a u mestu...

Hurricane

pa u tome i jeste poenta, seo na motor pustio vetar u kosu i ma¹ta kako vozi..

bar sam ja tako shvatio

UFF

pa?
sto je fake?
lik sedi na motoru na copavoj i cita knjigu o voznji motora na vetrovitom danu
to sto izgleda kao da ga vozi ne znaci da je fake fucking retard kosta [rofl]

Kostić

ја више нећу да трпим увреде на овом форуму и молим администрацију да зеленом зубу гурне ладан курац из замрзивача и чајни колутић и да ме обришу заувек

Lazic


milomir22

Citat: Kostiæ poslato 10 Oktobar, 2019, 13:45
ја више нећу да трпим увреде на овом форуму и молим администрацију да зеленом зубу гурне ладан курац из замрзивача и чајни колутић и да ме обришу заувек

A sto cajni kolutic, kapiram za 'ladan kurac, 'al gde nadje cajni kolutic [rofl] [rofl] [rofl]???
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mali_zmaj

E zajebat ce te sto cu se ja iskljciti sa foruma ima da ovog retarda trpite jos!!!  :P
Kometarisati vise necu u ovoj temi,pa ce da umre,kako i dolikuje,kao sto rekoh ima ljudi kojima skola treba,gomila ljudi mahom starijih,i bez iskustva ,jer za ime boga,nije svakom caca kupio tomosa kad je imao sedam godina,no kad su postali svoji ljudi,pokupovali motore!!! A ima i klinaca na treningu!
A imaju ljudi koji zapravo bolje voze od Markeza i Rossija zajedno,posebno na MM,al im skromnost ne dopusta da voze Moto Gp,al zato im na forumu popljuvase sve i svakoga!!
Ali ok,sto bi UFF rekao demokratija,sta da se radi,Vazazlan se iskljucio,neki ljudi kojima sam ja preporucio forum su primirisali,i odmah otisli... ,sve uredni ljudi koji bi vam pomogli da zatreba!!
A sad da se manemo finoce,da imam love i da vam svima platim trening,otisli bi sigurno,pa barem iz znatizelje,da vidite mozete li to...!!! I ne bii kenjali ovoliko!!  Posebno poslije zavrsenog treninga,prvo radi upale misica,poslije jer bi skontali da ste u krivu!!
Lazicu dal Gavro troluje ili ne kita me boli,al vrijedjanje ljudi malo smrdi!!  Covjek je negativan!! Al kao sto rekoh,tema ce da umre.. Jos koji post kenjanja po istoj...
jin-jang