Glavni meni

Kurs bezbedne voznje

Započeo vazlan, 15 Jul, 2019, 21:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Ja padam u mjestu,redovno,godisnje  barem jednom!!  Tu mi ne pomaze kurs samo da me neko okaci o cengele i razvuce,da dobijem jedno dvajs canti u duzinu!!   ;) 
jin-jang

jevta


sachmo


megaidiot

nego jel ta letva sertifikovana? :)

Kostić

ја тако прескако кад сам био клинац са четрнајом и једном у шуми с кавасакијем нашо неку даску у турио преко дрвета па прескочио да ме мине жеља а ово кревељење на мотору да се санкционише одузимањем возила

ЯЭВОЛУТИОН

ovo kao kad panduri vezbaju za paradu....pokazuju izuzetnu vestinu da prikazuju gluposti koje nemaju veze sa voznom savremenog motora.....imalo je msisla kada su ze vozaci hrvali sa motorima od 20 kila koji ne koce i leze ko sikira....sad devojcica od 50 kila moze da vozi motor od 1000 ccm.....adjebite u skokovima....zaostali ko trinaesto prase.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


UFF

dobar klip
vezbe glupost
kapiram da dosta vozaca ne bi moglo da ih izvede
ali isto tako oni ne bi trebali ni da voze
jebi ga, mora neko i da pogine ponekad


ps. koji je ovaj lik sto se izuo 15k eur za jebeni skuter i nadrkao 3 alu kofera na njega da bi bio "adventure ready" ?  ;D

Slaninar

Citat: sachmo poslato 16 Septembar, 2019, 20:05
http://www.youtube.com/watch?v=http://gdata.youtube.com/feeds/api/videos/htibDia_KlQ?v=2#


Sent from my iPhone using Tapatalk

Meni ovo super izgleda. I sad da sednem, ne verujem da bih sve to mogao proæi iz prve. Barem ne motorom. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

vazlan

U èetvrtak, petak i ponedeljak trening bezbedne vo¾nje u Novom Sadu u organizaciji MK"Bezbednost". Dobrodo¹li. Zamolio bih za isti broj komentara kao i u prvoj najavi treninga.

Slaninar

Citat: vazlan poslato 09 Oktobar, 2019, 08:37
U èetvrtak, petak i ponedeljak trening bezbedne vo¾nje u Novom Sadu u organizaciji MK"Bezbednost". Dobrodo¹li. Zamolio bih za isti broj komentara kao i u prvoj najavi treninga.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

a da odskocis sa tim reklamiranjem kurca bezbedne sta god.....li da platite uff-u za reklamu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Навалио си на нас са том безбедношћу ко болес на бабу
Друштво за заштиту од животиња

UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Oktobar, 2019, 10:29
a da odskocis sa tim reklamiranjem kurca bezbedne sta god.....li da platite uff-u za reklamu.

http://www.youtube.com/watch?v=ryDOy3AosBw#

Lazic

Citat: El Jefe poslato 09 Oktobar, 2019, 10:34
Навалио си на нас са том безбедношћу ко болес на бабу
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Gavrolini

Odgledao snimak, izgleda tacno kao sto sam zamisljao, ucestvuju ljudi tacno kakve sam zamisljao, vode ljudi tacno kakve sam zamisljao. Sramota me sto sam i snimak gledao. Kakvi jebeni retardi.

mali_zmaj

Hvala na komplimentu dru¾e!! Ja sam uèestvovao na jednom treningu,ima¹ ljude sa foruma koji me znaju,pa nek ti ka¾u da li sam retard,idiot.......  Obo¾avam vas supermene!! Upoznaj prvo ljude pa kenjaj o njima.... Isti ti ljudi meni naðu smje¹taj u centru Bg-a,za sitnu lovu,ugoste me kao nikoga,piæe,iæe i ostalo.... Pretjerujete nekad sa kenjanjem po ljudima koje ne znate!! Ili samo palite vatru,al ni to nije ba¹ ljudski!!
jin-jang

Kostić

одузмите малом змају и спичке и бензин

:лол: