Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 [2] 3 4 5 ... 16
Štampaj
Autor Tema: Kurs bezbedne voznje  (Pročitano 25889 puta)
0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
mareskin
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha XJ600s Diversion
 Facebook: Poseti
Kažu malo blesav...

Kvalitet: +2710 (24%)
Zahvalnice: 62

Odgovor #20 - 16 Jul, 2019, 09:50 Ocena: 0
Ignoriši

Nije fora da odmah znaš cenu unapred, moraš se pomučiti. Utvrđivanje cene kursa u tri laka koraka (hvala komšinici Vangi na pomoći):

...

Dosad sam verovao da znaš šta pričaš, ali posle ovoga  prebicu te
Da si ti meni živ i zdrav Baba Vanga je umrla odavno, a nije se nadala.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg`o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu
UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CRF250L '13
Honda CB1000RA '09

Kvalitet: +12169 (27%)
Zahvalnice: 1021

Odgovor #21 - 16 Jul, 2019, 09:50 Ocena: 0

cena inbox

Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha FZS600 Fazer i bela strela s jednom konjskom snagom.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.

Kvalitet: +1536 (17%)
Zahvalnice: 95

Odgovor #22 - 16 Jul, 2019, 09:55 Ocena: +1
Ignoriši

Nije fora da odmah znaš cenu unapred, moraš se pomučiti. Utvrđivanje cene kursa u tri laka koraka (hvala komšinici Vangi na pomoći):

...

Dosad sam verovao da znaš šta pričaš, ali posle ovoga  prebicu te
Da si ti meni živ i zdrav Baba Vanga je umrla odavno, a nije se nadala.

Je l' tebi to liči na ruke babe?

Vanga kaže da je cena preko 100 evra i da će ti se ove nedelje probušiti guma.  Smiley

EDIT, na temu:

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen
El Jefe
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Унтер фире ојген
Kvalitet: +3094 (48%)
Zahvalnice: 88

Odgovor #23 - 16 Jul, 2019, 09:59 Ocena: +1
Ignoriši

Иш сотоно, анатема те било....

Друштво за заштиту од животиња
mareskin
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha XJ600s Diversion
Kažu malo blesav...

Kvalitet: +2710 (24%)
Zahvalnice: 62

Odgovor #24 - 16 Jul, 2019, 10:14 Ocena: +1
Ignoriši

...
Vanga kaže da je cena preko 100 evra i da će ti se ove nedelje probušiti guma.  Smiley
...

I ja imam neki osećaj da će da zakmeči za 9 meseci, baš juče pričam sa devojkom... ima nešto u toj tvojoj Vangi Cheesy

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg`o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu
Lazić
GayLord
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +8520 (18%)
Zahvalnice: 369

Odgovor #25 - 16 Jul, 2019, 10:18 Ocena: 0
Ignoriši

Иш сотоно, анатема те било....
rofl rofl rofl rofl

...
Vanga kaže da je cena preko 100 evra i da će ti se ove nedelje probušiti guma.  Smiley
...

I ja imam neki osećaj da će da zakmeči za 9 meseci, baš juče pričam sa devojkom... ima nešto u toj tvojoj Vangi Cheesy

Opa, našao si vremena za devojku... Shocked Grin

Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #26 - 16 Jul, 2019, 10:26 Ocena: +2
Ignoriši

Opa, našao si vremena za devojku... Shocked Grin

Dobro, momci, jeste li vi čuli za "outsourcing"?!

Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #27 - 16 Jul, 2019, 10:27 Ocena: 0
Ignoriši

...
...

rofl  clapp  palac gore

dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +2095 (17%)
Zahvalnice: 134

Odgovor #28 - 16 Jul, 2019, 12:58 Ocena: +1
Ignoriši

Moje misljenje o ovim kursevima je da su skupi a vozis svoj motor pritom, ja bih mozda platio i vise da ne vozim svoj motor i da ne razmisljam sta ako mi padne, takvi motori imaju crash barove koji su pravljeni za takve stvari
mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Cruiser 250,Kawasaki Kle 500,Bmw K75,Kawasaki Zephyr 750,Honda Cbf 1000 GT
Kvalitet: +1618 (27%)
Zahvalnice: 67

Odgovor #29 - 16 Jul, 2019, 14:09 Ocena: +2
Ignoriši

Kurs treba završiti..,bilo kakav,a kad bi oni imali trenažni motor za svakog učesnika...,e pa to bi tek bilo skupo... Jest da bi bilo bolje tako,al nemamo mi para..
 Svaka škola je dobra,na ovim kursevima ti se otvore oči,počneš da razmišljaš više o nekim stvarima o kojima nisi nikad puno razmišljao,a u podsvjesti si znao za njih,a ignorisao si ih..
Ja sam završio isti kurs,u startu više iz znatiželje,nego iz potrebe,pa sam skontao da je zapravo obrnuto!!  Kao i sve na forumu,ovakve stvari dočekate na nož,pa onda Kamerman Arapin pita što je forum otišao u rac!? Vjerujte  mi  i nije toliko skupo..,koliko naučite...

Statistika nam je loša,tj. katastrofalna.ginemo kao muve.. A kad čujete da se ove osnovne vježbe koje se rade na ovom kursu,zapravo rade u auto školama u Sloveniji recimo,duboko se razočarate u naše auto škole!!!

jin-jang
Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #30 - 16 Jul, 2019, 14:21 Ocena: +1
Ignoriši

Moje misljenje o ovim kursevima je da su skupi a vozis svoj motor pritom, ja bih mozda platio i vise da ne vozim svoj motor i da ne razmisljam sta ako mi padne, takvi motori imaju crash barove koji su pravljeni za takve stvari

Za naše plate je sve skupo. Jebiga.

Koliko vremena kojeg broja ljudi ide u organizaciju, šta se dobije/nauči - spram toga se može reći je li skupo, ili nije.

Koliko novaca bi bilo da dobijaš i njihov motor?

Iz mog iskustva, kakvi su naši ljudi, da to podigne cenu za samo 20 €, broj polaznika bi se desetkovao.

Inače da, za mnoge stvari bi bilo super vežbati na takvom motoru.

doktor
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
XT 1200 Z Super Tenere
Kvalitet: +363 (45%)
Zahvalnice: 34

Odgovor #31 - 16 Jul, 2019, 14:27 Ocena: +4
Ignoriši

Kod nas je organizovan ovaj kurs pre jedno 2 godine, osnovni nivo. Bilo nas je 13-14, sve iskusni vozaci sa mnogo godina i kilometara iza sebe. Neverovatno mnogo stvari se nauci na kursu...koliko god mislio da znas. Za neke stvari, umalo nije izbila tuca na teorijskom delu (svi kao sve znaju), pa kad se na poligonu probalo, obe varijante, ipak vidis da ima gomila tehnike, nekih sitnih detalja koji cine razliku. Da ne pricam sto gomila onih koji misle da sve znaju, ne mogu da urade gomilu vezbi...a sve se radi dok ne uradis, a ne samo demonstriranje.
Sto se mene tice, fenomenalna stvar.

Bikers work is never done!
jevta
Vikend bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
V strom 650
la dolce vita

Kvalitet: +645 (20%)
Zahvalnice: 77

Odgovor #32 - 16 Jul, 2019, 14:29 Ocena: 0
Ignoriši

Bio na nekom takvom kursu
Dobra stvar ali za naše uslove preskupa.
I pored toga nekorektan nastup sa objavom bez cene
mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Cruiser 250,Kawasaki Kle 500,Bmw K75,Kawasaki Zephyr 750,Honda Cbf 1000 GT

Odgovor #33 - 16 Jul, 2019, 14:43 Ocena: 0
Ignoriši

Ljudi vi ko da živite u 18 vijeku,imaš stranicu kluba,pošalješ upit,ili nazoveš,i ljudi ti kažu koliko košta!! U Banja Luci je klub našao sponzore i kurs je na kraju bio jedva 65 eura,sa sve korištenjem staze u Zalužanima..,i dve večeri klope i pića,poslije teorijskog i praktičnog djela..  Ima trenažni motocikl,al on se koristi za par vježbi i svi prvo njega probaju,da se vide granice,pa se sjeda na sopstveni motocikl... Kao što rekoh bilo bi dobro da se ima trenažni motor za svakog,za čitav kurs,ali brale ko će to da plati..,a druga stvar,i u poznatijim svjetskim školama,se koriste sopstveni motocikli... Raspitajte se malo,pa onda kritike djelite.  Žao mi je što smo mi Srbi,ali i Balkanci uopšte,napamettniji,najbolji vozači,političari,sudije,fudbaleri,doktori ,itd... Za sve smo Bogovi,pa eto gdje smo...

Ja kažem ne mora niko učestvovati,dođeš pa vidiš..,pa ako je to za tebe,drugi put učestvuješ,ja sam tako,pošto sam i ja sumnjičav.. I da se isključim iz teme,jer je suvišno više komentarisati,stvar je korisna..,naučiš,podružiš se sa ljudima,upoznaš kvalitetne ljude,i na kraju naučiš nešto!!! 

jin-jang
vazlan
Voajer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Aprilia sr50 r,Suzuki V-Strom 650
Kvalitet: +9 (13%)
Zahvalnice: 0

Odgovor #34 - 16 Jul, 2019, 14:45 Ocena: 0
Ignoriši

Procitah sve predhodne postove pa evo da prvo napisem cenu krusa da bi bila FER objava,Cena je 12000 dinara.Za taj novac je obezbedjena harana,pice i kafa na dan terninga koji na poligonu traje od 9:30 do 17:30 +- pola sata.Vidim da su se javili i oni koji su vec pohadjali ovakav kurs,neke poznajem i licno,i drago mi je sto nije zastupljeno samo moje misljenje o istom.Siguran sam da ce oni koji se prijave i prodju ovakav kurs posle toga na ovom mestu napisati  sto ce da zacepi usta svim skepticima i pametnjakovicima po pitanju ovakvih stvari.Ko je stvarno zainteresovan neka me kontaktira na PP ili 063427322 pa cu sve lepo objasniti da ne pravimo sprdnju od ovoga sa svakojakim komentarima.
vazlan
Voajer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Aprilia sr50 r,Suzuki V-Strom 650
Kvalitet: +9 (13%)
Zahvalnice: 0

Odgovor #35 - 16 Jul, 2019, 14:47 Ocena: 0
Ignoriši

@mali_zmaj neka si rekao.Pozdrav iz Sombora.
Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #36 - 16 Jul, 2019, 14:49 Ocena: +1
Ignoriši

Procitah sve predhodne postove pa evo da prvo napisem cenu krusa da bi bila FER objava,Cena je 12000 dinara.Za taj novac je obezbedjena harana,pice i kafa na dan terninga koji na poligonu traje od 9:30 do 17:30 +- pola sata.Vidim da su se javili i oni koji su vec pohadjali ovakav kurs,neke poznajem i licno,i drago mi je sto nije zastupljeno samo moje misljenje o istom.Siguran sam da ce oni koji se prijave i prodju ovakav kurs posle toga na ovom mestu napisati  sto ce da zacepi usta svim skepticima i pametnjakovicima po pitanju ovakvih stvari.Ko je stvarno zainteresovan neka me kontaktira na PP ili 063427322 pa cu sve lepo objasniti da ne pravimo sprdnju od ovoga sa svakojakim komentarima.

Ovo je po mom mišljenju dosta ružno što si napisao. Barem način.

Još uvek nedostaje info o sadržaju kursa. Što bi bilo lepo znati.

mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #37 - 16 Jul, 2019, 14:49 Ocena: 0
Ignoriši

Za naše plate je sve skupo. Jebiga.

Koliko vremena kojeg broja ljudi ide u organizaciju, šta se dobije/nauči - spram toga se može reći je li skupo, ili nije.

Koliko novaca bi bilo da dobijaš i njihov motor?

Iz mog iskustva, kakvi su naši ljudi, da to podigne cenu za samo 20 €, broj polaznika bi se desetkovao.

Inače da, za mnoge stvari bi bilo super vežbati na takvom motoru.

Recimo Slaninaru,ti si natprosiječno inteligentan čovjek,barem koliko sam te ja lično upoznao..,tebi bi preporučio da probaš,čisto da bih vidjeo tvoju ocjenu,viđenje i zaključke o naučenom na tom kursu,pošto znam da si objektivan,nisi zatucan!!  Ali si i kritičar kad to treba biti!! A ako te interesuje,napisat ću ti ja na viberu,ili na meilu da ne drobim ovdje više..,ne da mi se...

jin-jang
jevta
Vikend bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
V strom 650
la dolce vita

Kvalitet: +645 (20%)
Zahvalnice: 77

Odgovor #38 - 16 Jul, 2019, 15:13 Ocena: 0
Ignoriši

Ne spori se da je dobra stvar ali je nastup prevarantski samim tim dovodi celu priču pod znak pitanja
mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #39 - 16 Jul, 2019, 15:24 Ocena: 0
Ignoriši

Nije nikakva prevara..,jednostavno. Instruktori su iz Slovenije i iz Srbije, licencirani. Da sad dalje idem u deztalje ne mogu,jer je forum generalno kritički nastrojen prema svemu što je u nekim okvirima ,a ne suprotno,što i ima svoje čari,nekad,a nekad i ne. Zato nikad i nisam htjeo podijeliti svoja iskustva sa treninga bezbjedne vožnje,MK Bezbjednost,u kojem sam ja član,itd,itd.. Previše godina imam da bih se nekom pravdao,ili da bih nekome nešto objašnjavao,a taj neko u startu ide na kost,i kritički!! 

Samo ću da naglasim,statistika nam je loša,ginemo..,krenimo od toga...

jin-jang
Stranice: 1 [2] 3 4 5 ... 16
Štampaj
Moto Manijaci  |  Putovanja, izleti, skupovi, klubovi  |  MotoManijaci - vožnje i druženja  |  Tema: Kurs bezbedne voznje