Glavni meni

honda cbr600rr 2003-4

Započeo Knele123, 10 Jul, 2019, 12:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

problem je sto ce ga prodavati tek kad ga unisti ili olupa :)

FANTOM

    Jok u fazonu je nece 1000- darku a da uzme nesto drugp treba da doda minimum 2500 i onda sto bi menjao kad ovo fercera a razlika je sta samo sto je mladje isto ide porez na budale . Po meni licno nista napredno nesto nosu izmislili posle 2004. Ok idu motori brze kao jaci su laksi al kad realno pogledas prosecan vozac ni ne moze da izvuce to malo za to koliko su ti noviji motori kao bolji ...

Biker-Boy

Pametno, CBR 600 RR ima sve sto imaju i danasnje najnovije jurilice, sve digitalno virtualno, ima ubrizgavanje, a za par ks i obrtnog momenta ne vredi se cimati, a uz to i lepsi je. Ovo danas sve kangrba do kangrbe, cast izuzecima.
I feel the need..... the need for speed !!!

SSZGO

Citat: FANTOM poslato 12 Jul, 2019, 02:42
    Jok u fazonu je nece 1000- darku a da uzme nesto drugp treba da doda minimum 2500 i onda sto bi menjao kad ovo fercera a razlika je sta samo sto je mladje isto ide porez na budale . Po meni licno nista napredno nesto nosu izmislili posle 2004. Ok idu motori brze kao jaci su laksi al kad realno pogledas prosecan vozac ni ne moze da izvuce to malo za to koliko su ti noviji motori kao bolji ...


a da ti prvo sednes na nov motor pa da vidimo da li ima razlike.

nebo i zemlja
oko i dupe
tristan i izolda
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

FANTOM

    Za hiljadarje mkguce da je drugacije samo zato sto su nabili gomilu elektronike koja regulise ovo - ono . Al ja se ne lozim na elektroniku . A sto se tice 600 - tki pa sta su oni mogli promeniti sem ako nisu nabili istu tu elektroniku kontrole proklizavanja cuda muda . Inace cbr iz 2005, je po meni lepsi od 5 godina mladjih modela cbr i kvalitetnije uradjen . Navescu primer sat za brzinu na modelu 2005. Npr sa modelom 2008. Oko i dupe kolko je lepsi i bolje izgleda na modelu iz 2005.

FANTOM

  Onda plastika unutrasnja oko sata mnogo kvalitetnija i lepsa nego na modelu iz 2008. I tako dalje imam utisak da sve vise stede na zavrsnoj obradi umesto toga nabijaju elektroniku , performanse za malo podignu i to ti je to . I da svaki danasnji motor ne moze ni upola da predje kao onaj iz 90"-setih vas zbog tog manjka kvaliteta . Da ne pricamo da su blok i cilindri posle 2000- tih iz komada pa kad zvekne klip nista od obrade nego jao menjaj agregat itd itd . Jbg pricam iz ugla coveka koji zivi u Srbiji pa onda moras da gledas na sve ako se pokvari kako popravljati .

nesic1

drugar imao cbr 600rr movistar, kaze sediste kao daska, ostalo ne znam

Послато са C105-E0 помоћу Тапатока

FANTOM

    Pa pazi r motor je pravljen za stazu ,ili za kurcenje po gradu da pokupis neko dupe , a za put na R motoru logicno da nije udobno . Kao sto rekoh enduro motor sa ravnim volanom i putujes gde oces , sve ostalo mora da se trpi neudobnost  [thumb_up]

Glava Dole

Citat: nesic1 poslato 12 Jul, 2019, 18:59
drugar imao cbr 600rr movistar, kaze sediste kao daska, ostalo ne znam

Послато са C105-E0 помоћу Тапатока

Otkrio drugar rupu na saksiji :) Cuj, R neudoban... svasta, ja mislio to je fotelja predvidjena za put oko sveta :) Fantom, plus :D

Biker-Boy

Bas sam nedavno vozio taj RR, motor je do jaja, ali... kad sam sa njega sisao i seo na moju Yamahu... daska i fotelja :D
I feel the need..... the need for speed !!!

nesic1

probao sam i gsxr750 2009-2010 model e to je vec fotelja ili meni odgovara taj polozaj, sa bandita kad sam presao zacudio sam se koliko je udoban motor, tako da nije svaki rr daska

Hohštapler

Sla¾em se sa kolegom s bliskog nam istoka.
Da je bilo koja druga vrsta motora - 16 godina nije presudna èinjenica.
Problem je R. To niko ne kupuje da ide da se voza po Evropi. U stvari, retko se naðe i takav sadomazohista.

I taj Fantomov drugar ne znam ¹to ne voli sebe. Postoji mooore motora koji bi mu veæe u¾ivanje pru¾ili za samo vozanje. Avaj... Svako ima svoj ringi¹pil.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

®or¾ GTI

Ja dam imao 2005-6 model, odlican motor pouzdan lep i dalje upravljiv, razlika 2003 i 2005 je u usd vili kod novije i neka mala estecka koliko znam, imao sam i pre f4i i oba su top samo je f4i je nize sedenje i drugaciji polozaj ,rr mi je cak bio bolji za duzu voznju.

FANTOM

    Razlika izmedju RR 03"-04" i izmedju 05" je predhodbi imaju pbicne vi¾e noviji ima usd vike , predhodni ima spiceve za usise u crnoj plastici kod novog modela je iz komada u oklopu i u boji motora  i plastika repa je duza u odnosu na npviji kpd koga je kraca .  [thumb_up]

eclipse4

Citat: FANTOM poslato 11 Jul, 2019, 01:45
   

    Szzgo jbg brate narod zivi u srbiji radi za malu lovu znamo mi i sta je staro i 20 godina i da to bas i nije najbolja kupovina ali ako mislimo da se vozimo i to je dobro .....


pa po njegovom old timere treba spaliti jer su krsevi....

UFF

fantom se ne lozi na novu elektroniku
to ko kad bi mamin i tatin sin boybilder na heniji rekao da se ne lozi na burek
samo gore

CBRR1

Drug,

cbr 2003-2004 motor bez da se premisljas oko kupovine, imao sam ga 3godine apsolutno nista, a jebo sam mu majku koliko sam se izivljavao...

SSZGO

Citat: CBRR1 poslato 16 Jul, 2019, 16:35
Drug,

cbr 2003-2004 motor bez da se premisljas oko kupovine, imao sam ga 3godine apsolutno nista, a jebo sam mu majku koliko sam se izivljavao...


taman ce njemu da zapadne taj izakani da uci servis...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

CBRR1

Citat: SSZGO poslato 16 Jul, 2019, 17:05
Citat: CBRR1 poslato 16 Jul, 2019, 16:35
Drug,

cbr 2003-2004 motor bez da se premisljas oko kupovine, imao sam ga 3godine apsolutno nista, a jebo sam mu majku koliko sam se izivljavao...


taman ce njemu da zapadne taj izakani da uci servis...



;D ;D ;D Mozda naleti na ocuvan...