Glavni meni

honda cbr600rr 2003-4

Započeo Knele123, 10 Jul, 2019, 12:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Knele123

Pozdrav ljudi , moze li mi neko reci uopsteno kakva je honda cbr600rr 2003-4  jer planiram da je kupim ? hvala

SSZGO

moja prva pomisao je da je 2 decenije star motor uveliko za izbegavanje
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Knele123

Mozda si upravu , ali s obzirom da se uklapamo svi sa onim sto sebi mozemo priustiti  tako da ne mozemo puno da biramo .

Biker-Boy

Nije u pravu, covek zivi u Dubai-ju pa je zaboravio neke stvari...
2003 godiste nije 2 decenije, to je 16 godina, a sve i da je 20 godina nema to nikakve veze ako je motor ocuvan.

Nadji neki dobro ocuvan primerak, i vozi uzivaj, samo ne ocekuj da bude udoban, ipak je to trkalica :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Knele123

hvala BIKER-BOY . potrudicu se , da li znas sta su im mane ?

Gavrolini

Lepe ali svakako najlosije idu od japanske setvorke. Idealan za devojke :)

Knele123

hoces reci da se cesto kvare? gavrolini

Ivicat

Ne. Vec da su sporiji u poredjenju sa konkurencijom.

eclipse4

Motor nije uopste spor i to nije tacno da je sporiji od konkurencije,zavisi ko vozi motor i kakvo je stanje motora,cbr600rr je najbolji motor i to moze da ti potvrde oni koje voze stazu i koji vole krivine.....voznja je uzivanje a u krivnama se sa njim igras.
E sad naravno.....svako ko vozi kawasaki ce ti reci da on najbolje razvija a honda spor,onaj sa yamahom ce ti reci da se na kawasakiju saltovanje odnosno menjac cuje na 200 a onaj sa hondom ce ti reci da je jamaha najnestabilniji motor na put sa najvise zavedenih udesa.....

Ivicat

Cekaj. Nemoj ovo ono, ko vozi, stanje itd. Ako predpostavimo da su to novi motori, isti vozaci, isti uslovi. Da li je najsporiji ili nije?  ;D

Glava Dole

Jeste, uzbrdo ga pesice prestignes bre.

P.S. Yamaha FZR 600 je najbrza :)

Knele123

prva stvar , ne kupujem motor da bih ja izvlacio maksimum iz njega ,  voznja na otvorenom max  200 cisto da ga izduvam , vise uzivam u voznji po krivinama, planiram na more sa njim . zato sam pitao da li su kvarljivi , sta su im mane , aaa ne da  li je najbrzi ili nije . hvala

Glava Dole

Moj post je bio ironican. Tu su nijanse u pitanju koje u nromalnoj voznji ne znace nista. A i subjektivan utisak. Uzimaj slobodno i ne beri brigu. Oglasice se valjda neko ko mu iz prve ruke zna mane, na sta da obratis paznju itd... samo pojuri sto bolji primerak i gas... ;)

ЯЭВОЛУТИОН

ja bih pre cbr600f4i nego cbr600rr....dobar primerak je manje pohaban , udobniji polozaj sedenja i bolji u niskim obrtajima.....a ako bas hoces sportski motor kawasaki manje problema pravi od rr-a ali je teze naci dobar primerak 636 ili zx6r....to ti je tamni vilajet....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Knele123

Nasao sam i 600f4i  isto 2003 sutra idem da gledam vise njih pa cu da izaberem jedan

Knele123


ЯЭВОЛУТИОН - u kom smislu RR pravi vise problema  a kawasaaki manje ?

Gavrolini

I dan danas kawaski 600 i 636  zadja serija sa auspuhom sa strane 2003-2004 se najvise koristi za stunt. Po meni dovoljno govori o kvalitetu agregata.

FANTOM

    Povratak sa mora bio mi je pravo uzivanje Honda CBR 600RR 2005.  odlican motor lako se obara po krivinama inace je motor od drugara poseduje ga 11 godina vozi ga normalno nikakvo spektakularno divljacenje znaci normalna upotreba . Za sve te godine samo servisi , lanac lancanici , lezajevi tocka  , gume to je to . Van toga jedono sto je inao menjao je lezaj vrata volana i to je to .



    Szzgo jbg brate narod zivi u srbiji radi za malu lovu znamo mi i sta je staro i 20 godina i da to bas i nije najbolja kupovina ali ako mislimo da se vozimo i to je dobro . I ti dok si ziveo u Srbiji si vozio bajati R1 i popravljao ga sam itd . 
     Izmedju F4i i RR  bolje RR . Tu su negde u cenovnom rangu al bolji je RR . A ako ces udobnost u putovanju uzmes ravni volan ebduro motor i bice udobno putovanje , sve ostalo je manje tvrdo ili vise tvrdo kad su u pitanju heblovi ....

SSZGO

r1 je bio star 6 god a ne 16, kakav dobar primerak, da se ne lazemo to ce biti lesina zveknuta najmanje 10 puta, sa jedva upotrebljivim gumama kocnicama prenosom, dobar primerak ne postoji u srbiji toliko star. al jbga ako nema drugog izbora nek uzme.
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

FANTOM

    Ne mora znaciti npr ovaj od mog drugara je u njegovom vlasnistvu od 2008. Uvezen iz Svice i on je prvi vlasnik ovde  i trenutno mismim da ima ispod 30 000 na satu , kako pa lepo covek ne napravi ni 2500 km godisnje pored toga ima jos jedan motor i skuter i eto kad bude prodavao ako bude to ce biti fin primerak a mator tako reci .