Glavni meni

Kako deda?

Započeo zozon, 10 Jul, 2019, 01:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac

Mozda neki podijum ali trku tesko  [thumb_up]

Conti-Moto

Citat: srbac poslato 01 Maj, 2021, 20:59
Mozda neki podijum ali trku tesko  [thumb_up]

Mozda, samo ako svi ostali popadaju ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

zozon

 ... nema govora  ... deda ove godine ide na titulu ...

stilgar

Èeka deda nagradu za ¾ivotno delo i orden za zasluge ¹ta sve uèini za moto gp. A onda æe da bude: "Odveæ sam star da te pratim al ako kani¹ pobediti poslu¹aj moj savet..."

DebeliZmaj

pa vidi i da se povuce i samo da samo drzi predavanja o tome kako voziti
opet bi bilo puno .... da pod penziaj dane odluci da vozi skuter, da ode u bilo
koju marku dali bi mu besplatno sta hoce i brdo para samo da vozi taj skuter,
mopet quad/atv ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

deda dobro ...11 pod stare dane....kako sampion marquez.....
pre par godina sam na istom ovom forumu napisao da marquez vozi ludo i hrabro i da ima jako puno srece jer mu je motor odlican a i padovi pri velikim brzinama ne ostavljaju neke posledice i da je pitanje momenta kada ce ili poginuti ili se ozbiljno povrediti....
motori su otisli daleko ispred ljudkih mogucosti da ih kontrolisu i da bi pobedio u trci moras voziti na ivici pada i bez greske....prosle godine se pokazalo da mir taktika (mirno i zavrsi svaku trku) donosi sampionat....svi favoriti su popadali vise puta i posrecilo mu se....sada svi voze dobro i pitanje je srece ko ce uzeti tiulu...zapravo pobedice sigurno launch control, abs, traction control, electronic suspension i pneumatic valve train.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

serbduck

 Deda ko deda...pusti dedu...uziva covek u trkanju pa makar i sa 5 - 6 klinaca iza njega.
19 u jednoj sekundi - malo li je.

Nego ovaj Markez mi skroz interesantan lik....
Nista protiv pravila (pisanih) nije uradio, ali....jos jedan u nizu dokaza da je slina nad slinama.

Inace svi oni su vanzemaljci kad je voznja u pitanju.

                  [cheers]
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Ivicat

Zbog pracenja?

Evo ga i Zarko kretenko:

"Johann Zarco did the same, and today he actually replicated this technique by taking advantage of his brand-mates Bagnaia and Miller to snatch the time in qualifing."

https://www.gpone.com/en/2021/05/29/motogp/zarco-says-what-marquez-did-is-the-dark-side-of-our-sport-and-is-sometimes


zVuk

..oo vidi povampirili se valebani....jos uvek optereceni nebitnim markezom koji je smorio nebitnog vinjalesa, a u temi o nebitnom d'doktoru... :D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

®or¾


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Ivicat

Kraj karijere ili ce agonija jos da traje, videcemo danas.

Zverinjak II