Glavni meni

Kako deda?

Započeo zozon, 10 Jul, 2019, 01:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ivicat poslato 15 Oktobar, 2020, 07:55
Jeste vozio prljavo, kada je bio mladji. Kako je zasao u godine pozne, ne vozi tako jer je rizicnije. A tokom godina, mozak pocinje drugacije da radi.

Edit: U prethodnom postu si verovatno mislio na rosija.
rossi je kao mladji vozio dosta agresivnije, ali ne i prljavo....nije udarao ljude odpozadi i sastrane....podvlacio se on iznutra, neki put je i pravio greske ali nikada se namerno nije naslanjao na vozace.....ambicija prevazilazi talenat da, ali izguracu te sa staze ne.....na raju je isprovociran malim hobitom i to uradio .....deanzivnom putanjom a izgurao....pri tome je to hobit radio milion puta i prolazio nekaznjeno....trebao je da sidje sa motora i da mu udari jednu pedagosku
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Oktobar, 2020, 09:40

....nije udarao ljude odpozadi i sastrane....podvlacio se on iznutra, neki put je i pravio greske ali nikada se namerno nije naslanjao na vozace.....ambicija prevazilazi talenat da, ali izguracu te sa staze ne.....

https://www.youtube.com/watch?v=YyxyD86WkvE#
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mazzi

Da se ovo desi danas bio bi trkacki incident posto je i ovaj potez tako okarakterisan ;) https://www.youtube.com/watch?v=lOaelJECQ1k#

zVuk

skreces sa teme.. ;)  ja sam samo reagovao na revolucijino "rosi nije nikad..."

Ko se ljuti, uleti mu kruti

zozon

    Ne odobravam "prljavu" voznju a ni prljave izjave u stampi sto je rosi znao da radi da bi malom "usao u glavu".
  Markeza je njegova ludost ove godine kostala mnogo, cela sezona ce proci bez njega a moze se (po meni) desiti da se vise nikad ne pojavi na stazi ... mnogo mi je sumnjiva ova izjava o "nagomilanom stresu", fini izraz za puk'o  mentalno!
  Sa druge strane ima jos vozaca koji voze prljavo ili prave sranja nehotice, Ianone - osvedoceni ludak, Zarko,ove sezone i jos dosta njih.
  Deda je uradio mnogo u svom zivotu i treb'o je da bude u zasluzenoj penziji, da koristi svoje znanje i iskustvo u ovom WR 46 timu, da bude rado vidjen na svakoj stazi, u svakoj garazi i u svakom timu ... jednom recju da bude kralj ... umesto toga on je odabrao da se juri sa klincima koji su ludi k'o on kad imao 20 godina i da umre javno i polako! Tri godine bez pobede, bezbroj trka u sljunku ... to je zadnje sto jednoj legendi treba ...

bogdan

Citat: Ivicat poslato 15 Oktobar, 2020, 07:55
Jeste vozio prljavo, kada je bio mladji. Kako je zasao u godine pozne, ne vozi tako jer je rizicnije. A tokom godina, mozak pocinje drugacije da radi.

Edit: U prethodnom postu si verovatno mislio na rosija.
NE , nisam mislio na Walia , samo on zna zasto jos vozi , nadam se da uziva u tome

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zVuk poslato 15 Oktobar, 2020, 09:57
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Oktobar, 2020, 09:40

....nije udarao ljude odpozadi i sastrane....podvlacio se on iznutra, neki put je i pravio greske ali nikada se namerno nije naslanjao na vozace.....ambicija prevazilazi talenat da, ali izguracu te sa staze ne.....
ko je koga ovde udario....rosi je u momentu kontakta bio ispred setea....1.38 ....gledaj bolje ili nadji neki drugi snimak....
https://www.youtube.com/watch?v=YyxyD86WkvE#
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


zozon


ЯЭВОЛУТИОН

i ja sam pozitivan na koronu.....juce sabih dve flase...

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ivicat

Fora. Samo da se izvuce iz neprijatne situacije u kojoj je sada.

stilgar

Citat: Ivicat poslato 16 Oktobar, 2020, 08:06
Fora. Samo da se izvuce iz neprijatne situacije u kojoj je sada.
Rosi vozi zato ¹to voli, iz èega treba da se izvlaèi? Rosi je trebao da se penzioni¹e 2015 te, bio je onaj "incident" sa MM, posle je kao lsti pomagao zemljaku Lorencu da dodje do titule blokirajuæi Pedrosu. Da je tad oti¹ao u penziju imao bi vi¹e po¹tovanja od svih koji prate motogp, bili oni njegovi navijaèi ili ne. Imao bi i onaj "kalimero" efekat o nepravdi koja mu je naneta i nepravedno oduzeta titula startom sa poslednje pozicije. I bio bi prava, velika legenda, ovako, sam sebi ru¹i rejting.

castor

Boli njega kurac za rejting i sve ostalo... Ima dovoljno da ne mo¾e potro¹iti za dva ¾ivota. Sve æefove si je (vjerovatno) ispunio, a najva¾niji i dalje ispunjava...
It's the ride that matters, not the bike…

zozon

   Nesto pominju da bi deda mogao u peMziju  uskoro ... sigurno lazu zli jezici, jos ce on drzati lekcije klincima ... nadam se ne kao ovih zadnjih par sezona

El Jefe

Држимо се нас двојица
Друштво за заштиту од животиња

zozon

Deda vise nego dobar zadnja dva vikenda .,.. mislim da ide na titulu ove sezone ...

El Jefe

Фала колега, трудим се мада вртоглаво старим.
Друштво за заштиту од животиња

Darko

Doktor je postao medicinska sestra :)

ЯЭВОЛУТИОН

mora...jadan...kada se mladjani hobbit onako slomljen.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

A jo¹ malo da se kurcobeèi,i to mu je to...,ako uzme jo¹ koju trku,neka se udari u guzicu kao sav sretan!! Volim ga ja, al jednostavno je zavr¹io... respect..
jin-jang