Glavni meni

Kako deda?

Započeo zozon, 10 Jul, 2019, 01:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: zagadjenje poslato 11 Jul, 2019, 08:23
Citat: eclipse4 poslato 10 Jul, 2019, 20:29
Recite vi sta hocete za dedu......svi oni, koliko ih trenutno ima u motogp, ne mogu ni pod prozor da mu pljunu!
A drugo ako cemo realno,yamaha......pa to nije motor to je doslovna kocija koja je usla na stazu....motor nije uopste konkurentan!i svaka im cast kad jos imaju zivce da teraju to smece od motora.

Ako Yamaha nije motor, kako onda ostali voze tako dobro?


Citat: stilgar poslato 10 Jul, 2019, 16:16
kupi neku jahtu, privodi ribice i uziva u penziji.


jebi ga ja se ne razumem ko ti u motogp pa sad proguglah...fabricku jamahu voze 12 vozaca motogp-a...



Gašpar

Fabrièku Yamahu vozi èetiri vozaèa.

eclipse4

bila je ironija u pitanju Gaspar :)

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kanarinac

Kasnis zVuce, izgleda da potpisuje za Petronas

zVuk

kako to mislis da ja kasnim, kad je on taj koji se prenemaze...?? 
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Ivicat

Kada ga pogledas, isti mapetovac. Jos da ima njihovu mudrost...

Kanarinac

Moze mu se da se prenemaze.
Nego mi nije jasno cemu ljubomora?

zVuk

meni nije jasno gde si ti video ljubomoru...??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

kad se deda povuce iz moto gp karavana jos tri godine ce se prodavati majce sa 46 brojem u vecem broju nego sto ih marquez prodaje sada.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

tako je, i to ce da prodaje vise od svih zajedno sa sve markezom .... samo jos da organizuje takmicenje u prodavanju majica, pa mozda i uzme jos neku titulu...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mazzi

Jeb. Sta je Air Jordan za Basket to je Rossi za MotoGP. Mozda nece imati najvise titula, sigurno ce svi pljuvati po njemu ali realno je covek koji je najvise doprineo popularnosti MotoGP-a i zao mi je sto se blizi momenat kada ce morati da se povuce skroz.

mali_zmaj

Jbg. ¹ta je tu je,mlaði ,luði,hrabriji dolaze,to je neupitno!! Ja i dalje navijam za njega,mada realno,ne mo¾e da bude konstantno u vrhu vi¹e!! Al vjerujem da æe tu i tamo da izvede pokoju dobru vo¾nju,preticanje...  Za njegove godine je odlièan!!
jin-jang

serbduck

 Deda ce nastaviti da vozi ukoliko Yamaha da Petronasu fabricki agregat ( i jos po nesto ). Nema tu nikakve folosofije.
Deda je kralj i verovatno jedino on ima tu mogucnost da razvlaci pregovore ko zvaku.
Moze mu se.
Nema spora da su ovi mladji odlicni vozaci i nije vise Markez izuzetak...Honda jeste i uvek je bila - jedino im Deda na Yamahi malo pomrsio konce. Jbg...nije to mala stvar.
Kako god bilo - neka budu dobre trke...jos da se i Lorenco vrati...

P.S. Rosi donosi Dorni najveci prihod i nece im biti prijatno da ga izgube. On je zlatna koka. Ko ne veruje - nek malo istrazi...a malo drame zarad svih nas koji ga volimo ili mrzimo je uvek dobro doslo...to donosi novce.
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

zVuk

Citat: serbduck poslato 10 Jun, 2020, 17:20
  - jedino im Deda na Yamahi malo pomrsio konce.


a lorenco..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Ivicat

A Stoner na Ducatiju?

zVuk

jel mislis na onaj dukati sto je jedan rekao da ce za 7 dana od njega da napravi pobednicki motor..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

onaj ducati od 1000ccm kojeg je dorna spustila na 800 dok honda ne napravi konkurentan motor...da bas taj ducati.....taj potez honde koji je oterao stonera sa moto gp -a.....da ne pricamo o pothladjivanu goriva, i ostalim sitnim trikovima kojima se sluzi nabogatiji ucesnik moto gp karavana i suvlasnik dorne i repsola.....neprikosnoveni gospodar spanskih trkalista.....

ne, trkanje odavno nije posteno, propisi se manjaju svaki cas i taman kad neko napreduje oni nesto promene, a na promene najbolje reaguju najbogatiji...kako sma vec rekao pobeda bilo kog vozaca na hondi je normalna, pobeda bilo kog vozaca na bilo kom drugom motorciklu je anomalija koju honda novcem pegla prilicno lako....

kako je rekao jedan od menadzera honde....titule ne osvajaju vozaci vec motorcikli.....i onda ode rosi u yamahu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

serbduck

Bas ga mrzite. Jbg...

Bilo bi dobro da Kraclou, Janone i Miler sednu na fabricku Hondu ili Yamahu. E to bi bilo veselje.
Rosi je svoje svakako odvozao. Dal ce jos jednu ili dve sezone voziti ili nece ... ne menja stvar. Legenda svakako ostaje.

Lorenco je po meni najtacniji vozac. Stoner isto vrhunski...i nisu oni jedini. Njihov jedini problem je sto su vozili u Rosijevoj eri. Isto vazi i za Markeza. Da nema s kim da se uporedjuje bio bi vrh vrhova...ovako - jbg tu je negde, al ipak...fali mu malo...ne mislim na brojke i statistiku.
Rosi ima vise navijaca od bilo kog sportiste na svetu. Dal je to uopste bitno ...

Kvartararo ima sansu...da li ce je iskoristiti il ce da usere motku ko Markez - videcemo. Jedva cekam da krene...
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

zVuk

ne mrzim nikog, pa ni njega....to sto smatram da je njegovo vreme odavno proslo i da teba da ustupi mesto nekom mladjem, brzem i spretnijem nije mrznja...

...to sto ima vise fanova od svih ostalih vozaca ga ne cini boljim vozacem cini ga samo boljim prodavcem majica i kacketa i zato ga zla dorna i drzi u sampionatu...

e sad, zasto valebani to percipiraju kao mrznju, ne znam..

Ko se ljuti, uleti mu kruti