Glavni meni

Kako deda?

Započeo zozon, 10 Jul, 2019, 01:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zozon

   Posto se interesovanje za GP  trke jako smanjilo rekoh da pitam sta se dogadja sa rosijem? Kako on ove sezone, hoce li ocitati bezobraznim klincima, hoce li biti sampion, kako se prodaju kape i privesci sa njegovim likom?

El Jefe

Хвала на питању, добро сам.
Друштво за заштиту од животиња

Ivicat

Vise mi zao JLo ako odustane. Njegove perfektne voznje je retko ko mogao da prati. \
edit: zar je moguce da ne znam da postavim link sa jutubeta  [doh]

srbac

Deda nesto pominje da bi presao na auto trke..... Tu  moze da tera do 65 pa onda u zasluzenu drzavnu pemziju  :P :P :violina: :violina:

stilgar

Sta ce mu autotrke? Ima moto3 i moto2 tim, da uzme i motogp ekipu da osnuje, akademija mu radi punom parom i da kupi neku jahtu, privodi ribice i uziva u penziji. Ovako samo se bruka dok mu timski kolega i mladjani quartararo sa ustrojenom yamahom postizu rezultate, sto pol pozicije sto podijume.

Hurricane

...ne vidim ¹ta kome smeta kralj najveæi od svih ¹to tera, vozi odlièno, nije najbolji, ali u poenima uredno, tu i tamo se popne na podijum

ne vidim razlog da se penzioni¹e, nikom ne pada na pamet da mu se jo¹ vozi jer voli da vozi a uz to i dobija golem ke¹

stilgar

Citat: Hurricane poslato 10 Jul, 2019, 16:39
...ne vidim ¹ta kome smeta kralj najveæi od svih ¹to tera, vozi odlièno, nije najbolji, ali u poenima uredno, tu i tamo se popne na podijum

ne vidim razlog da se penzioni¹e, nikom ne pada na pamet da mu se jo¹ vozi jer voli da vozi a uz to i dobija golem ke¹
ne smeta nikom kralj, osim sto se on sam "jede" sto ne postize bolje rezultate. Kod kralja i sampiona tog kalibra, sve ulazi u biografiju i statistiku, a on je sad samo kvari. Znaci bolje uzdignute glave u penziju nego podvijena repa jer dosli novi mladi lavovi. :)

mali_zmaj

U umove ¹ampiona je te¹ko zaæi.i vidjeti ¹ta im je na pamet!!  Te¹ko mu je zamisliti da on to vi¹e ne mo¾e..,da nije sposoban.. Ja sam se dugo godina bavio sportom,i sad u glavi jo¹ mislim da mogu ne¹to,ali realno,bih se povrijedio..
jin-jang

gorki

Ima li on polozeno za "A" posto neki nemaju ili su skoro polozili.
THINK BIKE !

Ivicat

Da, Petrux tek sad polozio. Vidi se da je amater :D

eclipse4

Recite vi sta hocete za dedu......svi oni, koliko ih trenutno ima u motogp, ne mogu ni pod prozor da mu pljunu!
A drugo ako cemo realno,yamaha......pa to nije motor to je doslovna kocija koja je usla na stazu....motor nije uopste konkurentan!i svaka im cast kad jos imaju zivce da teraju to smece od motora.

srbac

Yamaha najbolji motor, fazer 1000

zagadjenje

Citat: eclipse4 poslato 10 Jul, 2019, 20:29
Recite vi sta hocete za dedu......svi oni, koliko ih trenutno ima u motogp, ne mogu ni pod prozor da mu pljunu!
A drugo ako cemo realno,yamaha......pa to nije motor to je doslovna kocija koja je usla na stazu....motor nije uopste konkurentan!i svaka im cast kad jos imaju zivce da teraju to smece od motora.

Ako Yamaha nije motor, kako onda ostali voze tako dobro?


Citat: stilgar poslato 10 Jul, 2019, 16:16
kupi neku jahtu, privodi ribice i uziva u penziji.


Pa da li ribice, da li neke pitone.... U svakom sluèaju bilo bi neèega na toj jahti pa neka u¾iva èovek
Tjuning bud¾ing

Lazic

Zoran bacio kosku da se pobijemo oko dede, a mi je svi zajedno glockamo i u¾ivamo... :o ;D  ;D ;D


Hohštapler

... mislim da trenutno Rossi vi¹e treba motoGPu nego motoGP Rossiju.
I dalje je 90% publike u ¾utom. I dalje su baklje na startu ¾ute. I ko misli da je on lo¹.... Neka jede kurac.
U tom ¹ampionatu ne postoji lo¹. Tu biti u prvih 10 je ledilo mozga. Nijanse. Ne klase, nijanse.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Tu biti je ludilo mozga, taèka... :D

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 12 Jul, 2019, 14:52
Zoran bacio kosku da se pobijemo oko dede, a mi je svi zajedno glockamo i u¾ivamo... :o ;D  ;D ;D

mani komso ako mu dodje drustvo ono njegovo opako...flober 357 i dominik landeka,najebali smo.....dicic ce se prasina do vulina i nazad  [rofl] [rofl]