Glavni meni

bmw s1000rr 2018 1000km karbon rizoma

Započeo SSZGO, 09 Jul, 2019, 21:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

ovo je bilo na servisu danas
prodaje se za 15000e

nije hp4 nego s1000rr 2018 sa 1000km , ceo karbon i tockovi, sa svom rizoma opremom i titanijum linija akrapovic




















Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

ovo ko ono kad naleme em nalepnicu na obicnog bemvejca,,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SSZGO

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Jul, 2019, 21:28
ovo ko ono kad naleme em nalepnicu na obicnog bemvejca,,,,

stim sto ova nalepnica kosta 14 hiljada eura
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

losmi

Neces valjda da se brukas sa starim modelom 😊

El Jefe

Џиберана на квадрат са овим налепницама. Пази пише моторрад, па није ваљда вршалица. А тек Силколене, Кастрол, Ени, па реши се пичка ти материна на које уље возиш.
Друштво за заштиту од животиња

UFF

akrapovic usro stvar sa dizajnom ovog topa za sve pare

SSZGO

ja bih mu poskidao sve nalepnice i ostavio samo bmw i karbon. sta mislite o ceni , verovatno poslednja oko 14500 eur.
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gavrolini


SSZGO

necu ga uzeti jer je hp4 i dalje bolji motor, i vec imam dosta opreme na njemu, ali mislim d aje dobra cena da nemam motor uzeo bih ga...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

sremac

Sramota, kupiti polovan motocikl, pa jo¹ s zamenskim delovima, plus guma oæelavila zadnja to je 100% terano po srtazi, pljus stari model, plus neko lepio nalepnice.

p.s. Saberi samo cenu dodatne opreme i biæe ti jasno kakva je cena.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

ЯЭВОЛУТИОН

cena dodatne opreme e ista skoro kao i cena originalne...nove....ljudi kupuju da bi ulepsali motor i olaksali ga....nek skine dodatnu i vrati originale....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SSZGO

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Jul, 2019, 19:00
cena dodatne opreme e ista skoro kao i cena originalne...nove....ljudi kupuju da bi ulepsali motor i olaksali ga....nek skine dodatnu i vrati originale....

obe verzije dolaze uz motor
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

Dakle sada sam u ozbiljnom razmatranju da kupim ovaj motor

1000km predjenih, kompletno uradjen u karbonu, rotobox karbonski tockovi, kompletna rizoma oprema, akrapovic titanijum cela linija

uz motor dolaze svi originalni delovi sto su tockovi, izduv, sve plastike, rucice, retrovizori, nozice

Ima li ko ideju  koliko vrede svi originalni delovi, pretpostavljam da bih to prodao npr na ebayu

naravno posle se postavlja pitanje sta raditi sa drugim motorom, HP4 sa predjenih 20000km u perfektnom stanju
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

mator je to model....proslogodisnji....to ima i novo za te pare...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Boban_m

Citat: SSZGO poslato 10 Jul, 2019, 21:26
Dakle sada sam u ozbiljnom razmatranju da kupim ovaj motor

1000km predjenih, kompletno uradjen u karbonu, rotobox karbonski tockovi, kompletna rizoma oprema, akrapovic titanijum cela linija

uz motor dolaze svi originalni delovi sto su tockovi, izduv, sve plastike, rucice, retrovizori, nozice

Ima li ko ideju  koliko vrede svi originalni delovi, pretpostavljam da bih to prodao npr na ebayu

naravno posle se postavlja pitanje sta raditi sa drugim motorom, HP4 sa predjenih 20000km u perfektnom stanju
Gledao sam par karbonskih HP4 tockova ovde na oglasu traze $2K ako ti sta znaci.

VR 46

Једно питање за ССЗГО-оа, колико сам видео,ти возиш мотор у Дубаију само по граду,чему онда потреба за мењањем мотора кад је сличан са твојим садашњем? (наравно да има вероватно разлике на стази),али на твоју вожњу мислим да нема потребе. Е да,још једно питање,јел идеш негде да се провозаш мотором типа око 300-400км? Да ли у опште имају неки путеви а да може да се вози мотор на даље? А да није досадни аутопут?
Twist of wrist!

UFF

putevi?

pa ima pustinja, sam pravis puteve ako imas sa cime :D

SSZGO

Voznja samo po gradu, do posla i nazad, razmisljao sam da kupim taj motor prodam delove i motor odvojeno, mada mozda ce to biti previse cimanja
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor