Glavni meni

Igor iz NS-a

Započeo zlig0r, 08 Jul, 2019, 13:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zlig0r

pozdrav, ja sam Igor iz NS-a, uclanio se davnih dana, i povremeno vas iskljucivo citao, no kanda je red da se to promeni....
sto se tice dvotockasa, ponositi vlasnik Vmax 1200, kojim cu izgleda na zalost da se uskoro rastanem, zarad visih ciljeva.... :)

Slaninar

Samo si nam jo¹ ti trebao...

[ban]






:)
Dobrodo¹ao "kom¹o"!   [cheers]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

Novosadista sve vise i vise  ;D
Dobro dosao kolega  [hello] nadam se da ce umesto Vmax-a da uleti bar nesto manje kubikaze, jeftinije za izdrzavat.
I feel the need..... the need for speed !!!

Slaninar

Citat: Biker-Boy poslato 08 Jul, 2019, 14:42
Novosadista sve vise i vise  ;D
Dobro dosao kolega  [hello] nadam se da ce umesto Vmax-a da uleti bar nesto manje kubikaze, jeftinije za izdrzavat.

Ja se nadam da æe da uleti bolja plata! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

...Igor je od ranije poznat organima reda.
Pije piva, provodi vreme po gara¾ama, oèaj ¾ivi.

Ðeee si u pièkiiiii??! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zlig0r

vec vidim, da ce ovo drugarenje sa vama na forumu biti jedno zanimljivo iskustvo... :D

Biker-Boy

Citat: Slaninar poslato 08 Jul, 2019, 15:49
Ja se nadam da æe da uleti bolja plata! :)
Bilo bi lepo da uleti bolja plata, ali s obzirom gde zivimo, pre ce da nam uleti bolja kita...  [neampojma]
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: zlig0r poslato 08 Jul, 2019, 13:05
pozdrav, ja sam Igor iz NS-a, uclanio se davnih dana, i povremeno vas iskljucivo citao, no kanda je red da se to promeni....
sto se tice dvotockasa, ponositi vlasnik Vmax 1200, kojim cu izgleda na zalost da se uskoro rastanem, zarad visih ciljeva.... :)
Moj vi¹i ciljevi su na sreæu do¹li pre motora, ovaj mlaði je veæ godinu dana doslovno vi¹i cilj... :o ;D







Citat: zlig0r poslato 08 Jul, 2019, 22:52
vec vidim, da ce ovo drugarenje sa vama na forumu biti jedno zanimljivo iskustvo... :D
Kad bi znao ¹ta si propustio za 9 godina, bio bi jako ljubomoran... :o ;D :-[








Citat: Biker-Boy poslato 08 Jul, 2019, 23:18
Citat: Slaninar poslato 08 Jul, 2019, 15:49
Ja se nadam da æe da uleti bolja plata! :)
Bilo bi lepo da uleti bolja plata, ali s obzirom gde zivimo, pre ce da nam uleti bolja kita...  [neampojma]
Nauèio me Debeli Zmaj dok mi je bio ¹ef kako mobingovati gazdu... :o Da vidi¹ kako di¾e platu kad dam otkaz uz tu¾nu facu da nikako ne ¾elim ali avaj, moraju se vraæati dugovi i da bih pristao da ostanem i za manje para nego ¹to nudi konkurencija... I ostao sam... :D ©atro za manje para... ;D