Glavni meni

exit 2019

Započeo sasa ns 1, 07 Jul, 2019, 20:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: UFF poslato 11 Jul, 2019, 02:58
:o  sta imaju kvalitetno a povoljno?

ja sam mislio da se na takvim mestima prodaje samo krs jbt

tipa prodajes pljeskavice na glavnoj autobuskoj ili zeleznickoj stanici, zabole te za kvalitet i stalne musterije, vise nego dovoljno je da skoro svakog prevaris samo jednom za malu sumu i  [dancing]
A jesu pljeke oko ¹tajge uvek delovale kao road kill...

Slaninar

Citat: PECA BMW poslato 11 Jul, 2019, 02:05
Citat: Slaninar poslato 07 Jul, 2019, 23:01
Fale cisterne s vodom i èesme.


Ima , cesme su na 2 mesta i uvek moz da natocis vode .

Citat: eclipse4 poslato 10 Jul, 2019, 20:33
Narko skup 2019
Najveca pijaca droge!


Joj jos gori su oni sto motore voze to svi teraju na jedan tocak 300 i drogiraju se , samo gledas kad ce da te ubije neki motorista dok ides ulicom !

Èesme nisu obele¾ene da se lako mogu naæi - ja ih ove godine nisam ni skontao!
I ne daju da se unesu fla¹e s vodom na Exit. Neæe¹ sigurno u sred koncerta iæi do èesme da popije¹ vode, pa se vraæati.

Grbavljenje i hoh¹tapleraj. Kao - "pa imate vodu".
To mi je glavna zamerka, praktièno jedina, na festival i organizaciju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gašpar

Bio jednom pre par godina, ne svojom voljom, nego poslom.

Po¹tujem sve ¹to rade, napravili su èudo, cela mlada Evropa se sjati u NS u tom periodu i ostavi brdo para, ali to nije naèin zabave koji se meni dopada.

I da potpalimo  [ljutko] - Klasièna narkomanijada  ;D

Slaninar

Citat: Ga¹par poslato 11 Jul, 2019, 10:57
Bio jednom pre par godina, ne svojom voljom, nego poslom.

Po¹tujem sve ¹to rade, napravili su èudo, cela mlada Evropa se sjati u NS u tom periodu i ostavi brdo para, ali to nije naèin zabave koji se meni dopada.

I da potpalimo  [ljutko] - Klasièna narkomanijada  ;D

Svugde drugde je lak¹e i nabaviti i uneti drogu, nego na Exit.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

SSZGO

sto da unose kad vec dodju odvaljeni
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Slaninar

Citat: SSZGO poslato 11 Jul, 2019, 13:16
sto da unose kad vec dodju odvaljeni

U odnosu na bilo koju kafanu/klub, pogotovo nakon 1-2 ujutru - Exit je "post na vodi" po tom pitanju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MIGE

Citat: Slaninar poslato 11 Jul, 2019, 14:07
Citat: SSZGO poslato 11 Jul, 2019, 13:16
sto da unose kad vec dodju odvaljeni

U odnosu na bilo koju kafanu/klub, pogotovo nakon 1-2 ujutru - Exit je "post na vodi" po tom pitanju.
eee pa tu gresis
kaze miketa da nisu ni pretresali na ulazu

Slaninar

Citat: MIGE poslato 11 Jul, 2019, 16:38
Citat: Slaninar poslato 11 Jul, 2019, 14:07
Citat: SSZGO poslato 11 Jul, 2019, 13:16
sto da unose kad vec dodju odvaljeni

U odnosu na bilo koju kafanu/klub, pogotovo nakon 1-2 ujutru - Exit je "post na vodi" po tom pitanju.
eee pa tu gresis
kaze miketa da nisu ni pretresali na ulazu

Uneo ne¹to?  :)

Ja bih po ovom pitanju ipak vi¹e verovao svojoj proceni & iskustvu, nego Migetovom, bez ¾elje da bilo koga uvredim.
Spram ostalih dogaðaja u gradu, Exit je super-èist.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

PECA BMW

Citat: Slaninar poslato 11 Jul, 2019, 10:03

Èesme nisu obele¾ene da se lako mogu naæi - ja ih ove godine nisam ni skontao!
I ne daju da se unesu fla¹e s vodom na Exit. Neæe¹ sigurno u sred koncerta iæi do èesme da popije¹ vode, pa se vraæati.


Imas cesmu cim udjes na tvrdjavu posle kontrole karata ono tunelce kad prodjes sa leve strane ima gomila vc-a i cesma tj. cesme jedno 20 komada ,
druga je iza main stage-a prema dance areni , isto ima jedno 20-tak cesmi , standardan fora kupis jednu flasicu a posle u nju tocis .

a jes bedak sto ne dele vodu ili pak ne daju da se unosi unutra sta ko hoce .

sto kazes mozda bi trebalo bolje da se obelezi  , ja ne obracam toliko paznju na to jer sam veteran , 14 godina idem .. sledeca mi je poslednja ...

Citat: MIGE poslato 11 Jul, 2019, 16:38
eee pa tu gresis
kaze miketa da nisu ni pretresali na ulazu

Na ulazu je obavezan pretres , bace oko dal za pojasom imas pistolj ili noz i to je to , ali ko malo bolje poznaje muriju vidi da uz svaki onaj sto za pretres stoji jedan sasvim obican baja .
To je kako oni zovu "face security" taj merka ljude i to mu ide veoma dobro , svako ko je sumljiv se odvaja sastrane u kabinu (desno od ulaza) i po potrebi ga skidaju golog .

Sve je to odradjeno tako da obicnom posetiocu to sve izgleda kao da je ulaz u bioskop .

Da se unese droga to je sigurno ali to je daleko manje kako je po drugim evropskim festivalima ( gde sam inace u austriji flasicu vode 0,33 platio 4,5e)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Gašpar

Citat: Slaninar poslato 11 Jul, 2019, 11:49
Citat: Ga¹par poslato 11 Jul, 2019, 10:57
Bio jednom pre par godina, ne svojom voljom, nego poslom.

Po¹tujem sve ¹to rade, napravili su èudo, cela mlada Evropa se sjati u NS u tom periodu i ostavi brdo para, ali to nije naèin zabave koji se meni dopada.

I da potpalimo  [ljutko] - Klasièna narkomanijada  ;D

Svugde drugde je lak¹e i nabaviti i uneti drogu, nego na Exit.

Priroda prethodnog posla mi je bila takva da sam se kretao samo po rejvovima i morao da volim sve ¹to vole mladi. Izmeðu ostalog i exit.
Droga je danas toliko dostupna na svim mestima i to podjednako. Mo¾da nije stigla do tebe, ali budi uveren da je na tvrðavi ima i previ¹e. O kampu da ne govorim.

Jecko

Bila jednom, jednostavno previse dorgiranih, pijanih, odvaljenih idiota da bi se moglo uzivati u bilo cemu a kamoli muzici.
Delovalo mi je (taj jedan put kad sam bila) da je sve tu "mlado i ludo" doslo da skace, da pije i da se drogira dok ne umre ili se ispovraca tu negde... Nisam videla da ima porodica ili dece uopste ( ne znam ni dal im je dozvoljeno)...

Doduse ja nisam tip za kampovanja, sedenja na travi, festivala pa mozda malo i to utice na moje misljenje....

mkt

uneo sam 7 unuceta vinjole drugo i poslednje vece u rancu umotanih u dux
duvanja i lobe je bilo na kile

Lazic

E bre Miketa na ¹ta smo spali kad tinjak mora da se ¹vercuje... :o ;D

sasa ns 1

ja pitao o muzici i op¹tim utiscima a prièa spala na bolesti zavisnosti-alkohol ,droga i sex,a o ovom zadnjem niko ni¹ta ne napisa da se desilo na exitu

Hurricane

Sta tu ima da se pise, gde je muzike i droge sexa ne moze da manjka


Lazic

A ni policije, osim ako nisi u Holandiji...

El Jefe

Ехит је сам по себи секс. Уствари инцестуозни круг. Још откако је Чанков (Ди су ваши новци, па код нас су) министар, дао градске паре за фестивал сопственој жени која је тамо била директор.
Друштво за заштиту од животиња