Glavni meni

exit 2019

Započeo sasa ns 1, 07 Jul, 2019, 20:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

molio bih za komentare na ove izvodjaèe.https://www.exitfest.org/program/
Lièno nikad èuo za 99,9 % njih.Po meni jer sam ,,omatorio,, a mnogo vi¹e zato ¹to su 3 liga muzike.Samo je pitanje da li prva liga uop¹te danas postoji.Mo¾da samo po imenu a po znaèaju skoro nula.
Osvrt na ranije exite od pre recimo 5-10-15-20 godina i usporedba sa ovim u bilo kom smislu

Hurricane

Zavisi sta se slusa, dj-evi su bili pravi top izbor, ja bi ih sve rado slusao da sam imao sa cime da odem do ns  :'(

Narocito jef milsa i koksa

Ali opet to je neka muzika moje mladosti...

dzimika

Ja sam na Exit isao zbog tadasnje devojke, nekad bilo ok, nekad nije, sve zavisi koji su izvodjaci bili, krivo mi za neke izvodjace sto nisam isao da ih slusam uzivo, Moloko na primer, Billy Idol, imao karte za sva 4 dana ali zbog posla nisam mogao da idem to vece, izabrao neke dve druge veceri
od tada je proslo mnogo, muzika se malo promenila kao i ukusi

Slaninar

Cure bili brutalni.

Poèeli onako: "¹ta nam je ovo trebalo, pod stare dane, gde smo do¹li, ovo jo¹ neko slu¹a?"

Posle nekih pola sata, kad su skontali kako masa dobro reaguje, primili se i odradili svirku pun gas. Mislim da su puna dva sata svirali.
Nije puno srao lik, nije bilo "dobwo wechee Novee SAAAD!". Samo je rekao ne¹to u fazonu: "¾ao mi je ¹to kod vas nismo bili ranije", delovao skroz odu¹evljeno, kao i publika... i ¾ene u istoj. :)



Peter and The Test Tube Babies:

Publika koja je bila na svirci kao da nisu znali na ¹ta su do¹li. Totalni smor. Gotovo niko ne tap¹e, ne skaèe... Momaèki su pra¹ili - pogotovo s obzirom na publiku.


Exit ove godine, kao i prethodnih:
puno razlièitih mladih ljudi iz svih delova sveta, puno dobre, pozitivne energije. Sami izvoðaèi su tu meni najmanje bitni veæ dugo. Nije da mi je sve jedno koga æu gledati, nije da, ako ne mogu stiæi svako veèe, da ne biram koje æu iæi po izvoðaèima, ali stoput mi se veæ desilo da ¹etam izmeðu stejd¾ova, èujem/vidim ne¹to ¹to mi se sviða i zastanem. Grupe za koje pre nisi èuo naprave super atmosferu i svirku.

Pored ovoga, Exit je jedini festival na svetu gde mo¾e pro¹etati 50ak metara i slu¹ati potpuno drugaèiju vrstu muzike, bez da se me¹a sa muzikom ostalih stejd¾ova - zahvaljujuæi arhitekturi tvrðave.

Dosta dobro organizovano, obezbeðeno.


Zamerka?
Hoh¹tapleri naplaæuju vodu, umesto da je turaju klincima u ruke. Fale cisterne s vodom i èesme.
Toplo je, ljudi skaèu, piju, uzimaju razne stvari - mora biti vode, da ne pozli ljudima, ili ne¹to gore.


Ceo grad ¾ivne za vreme Exit-a.


Jo¹ da dodam ¹to se tièe muzike: najvi¹e volim pank, rok - uvek bude bar po neki bend tog ¾anra i to ne neki ¹alabajzeri.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: Hurricane poslato 07 Jul, 2019, 20:48
Zavisi sta se slusa, dj-evi su bili pravi top izbor, ja bi ih sve rado slusao da sam imao sa cime da odem do ns  :'(

Narocito jef milsa i koksa

Ali opet to je neka muzika moje mladosti...
Èuo sam za obojicu, ali to èime se oni bave nije muzika... A i nisi ba¹ toliko mlad... :D

El Jefe

Све то треба похапсити. Заједно са онима из Гуче.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


Biker-Boy

U stilu "Tri Karte Za Holivud" a? ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

Citat: Slaninar poslato 07 Jul, 2019, 23:01
Cure bili brutalni.

Poèeli onako: "¹ta nam je ovo trebalo, pod stare dane, gde smo do¹li, ovo jo¹ neko slu¹a?"

Posle nekih pola sata, kad su skontali kako masa dobro reaguje, primili se i odradili svirku pun gas. Mislim da su puna dva sata svirali.
Nije puno srao lik, nije bilo "dobwo wechee Novee SAAAD!". Samo je rekao ne¹to u fazonu: "¾ao mi je ¹to kod vas nismo bili ranije", delovao skroz odu¹evljeno, kao i publika... i ¾ene u istoj. :)

ako nije izasao iz ormara sa cesljem u ruci i na njemu odsvirao Close To Me dzaba su dolazili :)

Slaninar

Citat: UFF poslato 08 Jul, 2019, 10:30
Citat: Slaninar poslato 07 Jul, 2019, 23:01
Cure bili brutalni.

Poèeli onako: "¹ta nam je ovo trebalo, pod stare dane, gde smo do¹li, ovo jo¹ neko slu¹a?"

Posle nekih pola sata, kad su skontali kako masa dobro reaguje, primili se i odradili svirku pun gas. Mislim da su puna dva sata svirali.
Nije puno srao lik, nije bilo "dobwo wechee Novee SAAAD!". Samo je rekao ne¹to u fazonu: "¾ao mi je ¹to kod vas nismo bili ranije", delovao skroz odu¹evljeno, kao i publika... i ¾ene u istoj. :)

ako nije izasao iz ormara sa cesljem u ruci i na njemu odsvirao Close To Me dzaba su dolazili :)

:)

Atmosfera - i na bini i u publici - je bila do jaja. Super su pra¹ili.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Gledajuæi njihove spotove pre 30 godina sam postao homofobièan... :o [rofl]

mkt

po meni svake god sve slabiji
ostvario  mi se decacki san , ni sanjao nisam da cu ikad slusati a kamoli videti panteru tj, ono sto je ostalo od nje ;) meni dosta


dok mi je ekipa bila na rakiji negde na tvrdjavi, ja sam jedini bio na cox-u hehe nije lose ima dobrih riba




po prvi put murija nije pretresala na ulazu pa si mogao da uneses sta god hoces


UFF

i da izbodes ljude redom u gomili? :D

mkt

nije da nisam imao zelju  ;D

Lazic


eclipse4

Narko skup 2019
Najveca pijaca droge!

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 10 Jul, 2019, 20:33
Narko skup 2019
Najveca pijaca droge!


Ne kenjaj.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

viper

Citat: eclipse4 poslato 10 Jul, 2019, 20:33
Narko skup 2019
Najveca pijaca droge!
Uvek bio.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

PECA BMW

Citat: Slaninar poslato 07 Jul, 2019, 23:01
Fale cisterne s vodom i èesme.


Ima , cesme su na 2 mesta i uvek moz da natocis vode .

Citat: eclipse4 poslato 10 Jul, 2019, 20:33
Narko skup 2019
Najveca pijaca droge!


Joj jos gori su oni sto motore voze to svi teraju na jedan tocak 300 i drogiraju se , samo gledas kad ce da te ubije neki motorista dok ides ulicom !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

 :o  sta imaju kvalitetno a povoljno?

ja sam mislio da se na takvim mestima prodaje samo krs jbt

tipa prodajes pljeskavice na glavnoj autobuskoj ili zeleznickoj stanici, zabole te za kvalitet i stalne musterije, vise nego dovoljno je da skoro svakog prevaris samo jednom za malu sumu i  [dancing]