Glavni meni

Kавасаки Версис 650 2017.

Započeo mi¹ko_kolo, 06 Jul, 2019, 17:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Citat: Taraba poslato 11 Jul, 2019, 09:59
Sve se moze kad se hoce zmaje!
http://www.youtube.com/watch?v=kRFyw57o_Ic#

Nemoj me pogre¹no shvatiti..,ne znam koliko si visok..,al ja nisam!! Vozio KLE-a,K75,Zephyra i sad CBF-a,sem na Zephyru,sa svakim imam problema,stane¹ na semaforu,spu¹ta¹ noge i shvata¹ da stoji¹ na sredini trake,a kolotrazi duboki..,¹ahta,rupa... Nije problem voziti motor,problem je manevrisanje,parkiravanje,uzbrdo,nizbrdo manevri.. Ovaj snimak sam gledao odavno.. Sad mi je Honda nedavno ispala,,sa sve suvozaèicom,na maloj uzbrdici,moja gre¹ka dodu¹e,al da sam imao pet canti du¾e noge ne bi se to izde¹avalo.. Itd,itd...  Tako da moram ganjati slajdere,ili crash barove..,jer me sramota nositi vi¹e plastike na krpljenje i lakiranje!!  Neæu da se patim sa motorom,to mi je u¾ivanje.. Honda bi trebala da je malo ni¾a,ali avaj ©vaba stavio progresivne opruge!! A ja ih ne skidao... A da vozim kruzera,ne ¾elim jo¹,mo¾da u sedamdesetoj!! A ovo naskakivanje na motor,kao baba na selu na "baciklo",je tolika smijurija,da je to ¾alosno!! A i lik je neki mamojebac ,off rouder ili ko zna ¹ta!!

Laziæu kit za spu¹tanje na Versulji nisu dog bounsi,nego  neki andrak koji spu¹ta zadnji amortizer...,ako sam dobro èuo,a ako nisam,ispravite me!!
jin-jang

dzimika

Ako Mikulancu nije ispao GSA samnom pozadi ne znam kako tebi moze da ispadne CBF koji je nizi

mali_zmaj

Pa ispao,zato ¹to se ugasio uzbrdo,u skretanju,pod teretom,nisam dovoljno gasa dao,zato i napisah da sam se sam sjebo..,motor ima 240 kila,ja,supruga,stvari,tri puna kofera.. Ne vozim èesto sa suvozaèem,maltene jednom godi¹nje,kao ¹to rekoh,bez da se uvrijedi¹,priznajem komentare ljudi koji su 1,70 i ni¾i,na ovu temu,a ne puno te¹ki,svaki koji je veæi,nije relevantan.. Na ¾alost to je moj lièni problem...,ja ga rije¹avam kako znam!! Ali prikazivanje èovjeka koji naskaèe na motor..,tako vozi samo taj lik,i mo¾da jo¹ dvojca na svijetu,ne raèunajuæi moto kross,off roud,gdje je svejedno hoæe li pizdeknuti...
jin-jang

dzimika

e onda jebiga, to nije do visine sto ti je ispao
ali kapiram problem, nije naivno uopste ali opet nisi ni prvi ni poslednji koji je nizi a vozi motor, samo treba vezbati za sve prilike

mali_zmaj

Treba me objesiti o èengele,sa nekim tegovima na nogama,ostaviti par dana da se razvuèem!!!  Ma i GS se mo¾e spustiti,mo¾e se èak i naruèit ni¾i i,ima naèina,al sve puca po novèaniku..,i samim tim izgubim volju da kupim uop¹te vi¹i motocikl. Versys je bio opcija,al upravo radi visine,koja je u knap,sam odustao...,ali i redna èetvorka je kumovala odabiru.. Mo¾da drugi put..,ali 1000-darka samo..
jin-jang

Boban_m


stilgar


mali_zmaj

Moze,samo ja i Talicni Tom cemo da djiramo u kaubojkama!!
jin-jang

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 11 Jul, 2019, 14:09
Laziæu kit za spu¹tanje na Versulji nisu dog bounsi,nego  neki andrak koji spu¹ta zadnji amortizer...,ako sam dobro èuo,a ako nisam,ispravite me!!
Versis ima skroz drugaèije ogibljenje nego kle, ali svi di¾u i spu¹tau kle koskama, a na ramu fabrièke rupe za ¹telovanje visine, mo¾da ima to i Versis... :o Dod¹e na kleu je lak¹e koske zameniti...


Lazic


stilgar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 21 Jul, 2019, 20:03
ОДЕ!!!
Skinite oglas i sa PA da ne odgovatas, kad je otiso, posto...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

jin-jang

Lazic


Master Z-ed

Па на форуму је и даље, познам човека тако да као да никад није ни отишао

Lazic


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Lazic


mali_zmaj

jin-jang