Glavni meni

Kавасаки Версис 650 2017.

Započeo mi¹ko_kolo, 06 Jul, 2019, 17:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Услужни оглас за мог пашу, купио чоек ГС-а (још једна жртва маркетинга).  ;D

Дакле, Версис купљен нов 2017-е у Београду, прешао 7600, уз мотор иду кофер и танк торба. 6300 европских пара. Ја с њим био прошле године у Тителу. За све даље информације зовите на телефон из огласа.

http://www.polovniautomobili.com/motori/14698827/kawasaki-versys

















































mali_zmaj

Versuljica,extra motorce,kolega ga ima,vozi ga kao biciklic!!
jin-jang

Gvozden

Drugar balavi na ovaj Versaj, ali dzaba kad je kratak koju stotku, jel taj tvoj spreman da malo spusti za solarno druzenje.

Hohštapler

Kad èovek razmi¹lja glavom - ovo je najbolji motor na svetu. Sve ¹to èoEku treba od motora.
Avaj... motori nisu stvar racija, no ludosti srca...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mi¹ko_kolo

Citat: Gvozden poslato 06 Jul, 2019, 23:32
Drugar balavi na ovaj Versaj, ali dzaba kad je kratak koju stotku, jel taj tvoj spreman da malo spusti za solarno druzenje.
Нек' човек позове па нека се договарају. Ја сам своје обавио. Јес'да је мотор формално мој али нису биле моје паре кад је купован.

mi¹ko_kolo

Citat: mali_zmaj poslato 06 Jul, 2019, 23:17
Versuljica,extra motorce,kolega ga ima,vozi ga kao biciklic!!

Возио га ја више пута - милина!

Lazic

Zar nije trebalo da ostane tebi...?

mi¹ko_kolo

Премало времена прошло од куповине.

Lazic

Ako je veæ kupio drugi, mo¾e malo da te saèeka...


Lazic


mi¹ko_kolo

'Си лооооод?! И да имам 6к, одакле ми?!

Lazic

Ma znam... Ponekad ba¹ budem ljubomoran na strance i njihove plate, al' onda sednem na klepetalo i sve me proðe... :)

viper

U ¹to je dobar.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic



mali_zmaj

Ma ja i kad bih imao love da ga kupim,morao bih ganjati kit za spu¹tanje istog!! A kako sam skontao za sada samo u USA prave kitove za spu¹tanje Versysa.  Zato uz svu ¾elju da uzmem cestovnog endura,dual sport,ili kako krste te motore,visina me sputava...,u startu neke kerefeke moram izvoditi...bem me ¹umskojagodastog!!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

dzimika

Mislim sa ne bi morao da ga spustas, nije toliko visok motor, deluje da je ogroman i uzivo ali nije mu visoko sediste

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

A i kit za spu¹tanje se lako napravi... Mada recimo klepetalo ima fabrièke rupe za podizanje pozadi i to 4 komada... Kod mene je na najni¾oj poziciji...