Glavni meni

Kawasaki Zephyr 1100

Započeo lukac, 02 Jul, 2019, 20:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lukac

Uvezen iz Svajcarske, 1996god,prava kilometraza, stajao 5 god u garazi, odradjeni servisi, kocnice,  lanac, prednju gumu treba zameniti, presvuci sediste, fiksna cena 1600e. Odradjen amss, samo registracija.Lukac 064 9760896 i 011 8484211










lukac

Uradjeno sediste, semerinzi prednje viljuske nabavljena dobra prednja guma, cena za forumase do 19 jula ista,na oglasima 1900,sretno












zagadjenje

Tjuning bud¾ing

mali_zmaj

Sjediste nije tako trebalo da se uradi,mora da bude sto blize orginalu..,nije to KLE ,Afrika ili ne znam ni ja sta,Zephyr je to..,moje misljenje,ne mora se svako sloziti sa tim!!
jin-jang

Lazic

Sedi¹te je trebalo tako da uradi Kawsaki... Sanjam Zefira skoro 30 godina... Al' mozak i novèanik imaju poslednju reè... :D

lukac

Citat: mali_zmaj poslato 07 Jul, 2019, 22:37
Sjediste nije tako trebalo da se uradi,mora da bude sto blize orginalu..,nije to KLE ,Afrika ili ne znam ni ja sta,Zephyr je to..,moje misljenje,ne mora se svako sloziti sa tim!!
Hteo sam da presvucem  kao originalno sediste al mi se ovako vise svidja.Udobno za staracku pozadinu,hehe

Gvozden

Eh.. kako kaze onaj al bi ja to ebo..







Ako neko kupi, srecnom kupcu ovako mogu da ga ofarbam ;)
Bar bi sebi ovako sredio  [cheers]

Lazic

Onaj se zvao Petar Bo¾oviæ, a u filmu Èaruga(poslednji film iz SFRJ) je balavio na pokojnu Enu Begoviæ, kao i cela Juga pre 30 godina... Jeb'o te, imam 5 godina vi¹e nego ¹to je ona imala kad je poginula pre 19 godina... :o

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 09 Jul, 2019, 00:11
Onaj se zvao Petar Bo¾oviæ, a u filmu Èaruga(poslednji film iz SFRJ) je balavio na pokojnu Enu Begoviæ, kao i cela Juga pre 30 godina... Jeb'o te, imam 5 godina vi¹e nego ¹to je ona imala kad je poginula pre 19 godina... :o
daj bre lazicu...uzivo nista spektakularno bez sminkeraja pre snimanja.....jedino sto je imala ebozovan izgled....ali to ide iz podsvesti.....i to je koristila u komunikaciji i van ekrana....to ti je kao kad cujes mira furlan i digne ti se....zal za mlados'
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Jul, 2019, 10:39
Citat: Laziæ poslato 09 Jul, 2019, 00:11
Onaj se zvao Petar Bo¾oviæ, a u filmu Èaruga(poslednji film iz SFRJ) je balavio na pokojnu Enu Begoviæ, kao i cela Juga pre 30 godina... Jeb'o te, imam 5 godina vi¹e nego ¹to je ona imala kad je poginula pre 19 godina... :o
daj bre lazicu...uzivo nista spektakularno bez sminkeraja pre snimanja.....jedino sto je imala ebozovan izgled....ali to ide iz podsvesti.....i to je koristila u komunikaciji i van ekrana....to ti je kao kad cujes mira furlan i digne ti se....zal za mlados'
И не дигне ти се, жал за младос
Друштво за заштиту од животиња

lukac


Lazic

Mira Furlan je bila opasno dobra riba, dan danas mi se di¾e na nju... ®al za mlados'... ;D

mali_zmaj

A Tanja Bo¹koviæ,kad je mlaða bila!!! Eee...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

UFF


Lazic


mali_zmaj

jin-jang

Biker-Boy

A tek Bojana Maljeviæ ¹to je bila do jaja riba, mada i sad je do jaja milfaèa  [srce]
I feel the need..... the need for speed !!!