Glavni meni

Bandit 1200

Započeo Malenov, 01 Jul, 2019, 09:55

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar

Citat: banevuk poslato 24 Oktobar, 2019, 15:29
Citat: stilgar poslato 23 Oktobar, 2019, 19:16
Moja suzana je otisla da je drugi jase 😭😭😭😭  😎😎😎😎😎
Prodavao si je i prodavao.....................nemoj sad da kuka¹.I ja moj stavio na oglas, pa sam ga br¾e bolje skinuo. Motor je fenomenalan
Ne kukam ja sto sam je prodao, nego sto sam mator za taj motor 😁

Lazic

©to si mator za Bandita? Ba¹ je penzonerski motor... ;D

UFF

penzioneri jedva hodaju a ne da jos guraju i voze 1200ccm kad neki ne mogu ni nogu preko sedista da mu prebace
samo mu fali pod stare dane da izlomi kosti koje vise ni ne zarastaju i da preostalo vreme provede u koritu
ne drkajte coveka nije on klinac glupi, zna sta radi

Lazic

Mda, zato ga je i stavio na oglas èim ga je sredio pre 3 godine... ;D

Nego nije ba¹ gradsko vozilo, a registracija milion...

El Jefe

Ништа горе него кад  клинци почну да серу. И ништа горе кад пензионери исто то раде.
Друштво за заштиту од животиња

banevuk

Citat: Laziæ poslato 25 Oktobar, 2019, 10:49
Mda, zato ga je i stavio na oglas èim ga je sredio pre 3 godine... ;D

Nego nije ba¹ gradsko vozilo, a registracija milion...
Регистрација укупно 75.000 дин или ти 205 дин дневно.......јефтиније од пакле цигарета. 🚭🚭🚭🤗🤗🤗

Послато са LG-H870 помоћу Тапатока

Lazic

Ljubav ne zna za cenu... :o ;D [cheers] ©ta onda fali Milanèetu?

milomir22

Citat: Laziæ poslato 25 Oktobar, 2019, 08:33
©to si mator za Bandita? Ba¹ je penzonerski motor... ;D


Lazicu, nemoj se vredjamo!!!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

banevuk

Данас монтирао носаче бисага......и сад да га продам јер сам као матор......па нисам полудео. Још ћемо се ћерати 🍻🍻🍻🍻

Послато са LG-H870 помоћу Тапатока

banevuk

Citat: Laziæ poslato 25 Oktobar, 2019, 15:51
Ljubav ne zna za cenu... :o ;D [cheers] ©ta onda fali Milanèetu?
🍻🍻🍻😉😉😉

Послато са LG-H870 помоћу Тапатока

stilgar

Citat: Laziæ poslato 25 Oktobar, 2019, 08:33©to si mator za Bandita? Ba¹ je penzonerski motor... ;D
Sramota me da pricam 😡 odem na Mol dole u visnjickoj, pricam sa covekom i izbacujem copavu, al sam izgleda stao preblizu onom stepeniku gde stoje oni pistolji za tocenje i ona se vrati a ja ne primetim...krenem da silazim sa motora, a on krene da pada, ja da odskocim pozadi al qrac udarim ledjima u one pistolje i motor mi pritisne levu nogu. Desna s druge strane prvo u vazduh pa posle dole pravo na cevku od auspuha. A ja vozim u bermudama 😎 2 meseca sam mazo opekotinu. Sve to ne bi bio problem da sam mogao da se izvucem ispod motora i podignem ga, al qrac. Lezim tamo ko siroce, priskocise ljudi, pomogose, podigose motor i ja se iskobeljah. Posle razmisljam da mi se to desilo na nekom zabitom putu ko zna kolko bi bio zaglavljen. Ubedacio sam se skroz, shvatio da nisam vise 20 godisnjak i da mi je motor pretezak za moje godine. I zato suzana ode, a lep mali plasticni lagani piagio dodje na njegovo mesto u garazi. Bio sam danas kod gosn Revolucije na kontrolnom pregledu da pogledamo kais i rolnice i promenio je zadnje plocice. Eto to je tuzna prica zasto se rastasmo Syzi i ja.

Lazic

Nije motor prete¾ak, samo mora¹ vi¹e da pazi¹... Sad ¹ta je tu je... :-*

Ali u klasi do 160 kila ima i normalnih motora... ;D

El Jefe

Све се може кад се мора. Једно јутро кренем Хондом Севен Фифти на посао и изврнем се у живу ограду. Рано јутро, лежим испод ње, нема живе душе ко узкурац и ја шта ћу. Подигнем мотор и одвезем се.
Друштво за заштиту од животиња

stilgar

Citat: Laziæ poslato 25 Oktobar, 2019, 22:52
Nije motor prete¾ak, samo mora¹ vi¹e da pazi¹... Sad ¹ta je tu je... :-*

Ali u klasi do 160 kila ima i normalnih motora... ;D
Lazicu pazio sam ja od prvog dana, uvek pogledom ispratio gde sam spustio copavu pa tek onda silazim, a onda obavezno na centralni stender i tako 3 godine. Jednom, samo jednom ne ispostovah proceduru, ne ispratih copavu pogledom i eto. Al nije mene ubedacilo sto se prevrnuo nego sto me napravi bespomocnog ispod 250 kila 😎

Lazic

Tako sam i ja pro¹log leta le¾ao u blatu zaglavljen ispod klepetala natovarenog i na preko 250kila... I smejao se... :D

FANTOM

    Svaka prica ima dve strane mozes se ubedaciti a mogu ti i ja rece da sa 22 god kad sam bio jak dobro ne ko sad al jak mi je isto tako kad sam seo na Hondu pijan pretego se na stranu i pao u blato i padne mi motor na nogu i isto nisam mogao da se izvucem dok drug nije pricao i podigao ga sa mene . Mislim da si to traumaticno doziveo .
    Inace verovatno u povratku od revolucije si vozio ceo rakovicki put iza mane juce plavo bela jakna , crna kaciga i adidas patike. Ja vozio plavu Pandu onu novu . I tek sam skonto da si ti kad si me obisao u topciderskom parku pa sam svirno al me nisi skontao jer si nastavio da obilazis dalje . [thumb_up]

stilgar

Citat: FANTOM poslato 26 Oktobar, 2019, 11:13
    Svaka prica ima dve strane mozes se ubedaciti a mogu ti i ja rece da sa 22 god kad sam bio jak dobro ne ko sad al jak mi je isto tako kad sam seo na Hondu pijan pretego se na stranu i pao u blato i padne mi motor na nogu i isto nisam mogao da se izvucem dok drug nije pricao i podigao ga sa mene . Mislim da si to traumaticno doziveo .
    Inace verovatno u povratku od revolucije si vozio ceo rakovicki put iza mane juce plavo bela jakna , crna kaciga i adidas patike. Ja vozio plavu Pandu onu novu . I tek sam skonto da si ti kad si me obisao u topciderskom parku pa sam svirno al me nisi skontao jer si nastavio da obilazis dalje . [thumb_up]
jeste ja sam bio tako obucen i sa tom kacigom i patikama :) videcemo se ima vremena

Hurricane

ja sam u crnoj gori na pumpi na isti naèin ali bukvalno zaglavio se izmeðu aparata i motora, sreæa izduv bio na drugu stranu


feelgod

Jebote koje ste vi seprtlje :)

Gavrolini

Zato ja  nemam copavu pa nemam tih problema :)