Glavni meni

Bandit 1200

Započeo Malenov, 01 Jul, 2019, 09:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Malenov

Такав је и мени био осећај када сам  после пробе сео на моју Каву :)

Lazic

Tako sam drugi put sa'ranio klepetalo, provozao Multistradu, posle zavrteo kle u crveno pa oma¹io drugu... :o :D Radio je jo¹ 6 meseci dok nije zakovao, al' se taèno seæam tog trenutka i pomisli da ne¹to vi¹e nije kako treba...

Malenov

Citat: Laziæ poslato 04 Jul, 2019, 09:30
Tako sam drugi put sa'ranio klepetalo, provozao Multistradu, posle zavrteo kle u crveno pa oma¹io drugu... :o :D Radio je jo¹ 6 meseci dok nije zakovao, al' se taèno seæam tog trenutka i pomisli da ne¹to vi¹e nije kako treba...

Значи рђа у танку је најмањи проблем
🙈🙈🙈😂😂😂

Taraba

Najveci problem tog motora je vlasnik.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

El Jefe

10-40 је нека општа препорука која је можда добра за Лихтеншајн али није добра за Србију где су температуре афалта за пржење јаја. Дакле са V300 Мотулом мењач на Бандиту тврд, греје се као шпорет, Ликви Моли 10-50 много бољи, доста мекши мељач, Силколен исте градације јако добар, без замерке. Силколен 15-50 мењач тврд као Мотул, машина ради тише него на градацији Сиклолен 10-50. . И да додам Ликви Моли неће нико да купује јел је прошле године литра била преко 2000. Толико од чиче
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Likvi Moli je pre vi¹e od pola veka imao ulja sa periodom zamene na 100.000...



@Malenov & Tarabiæ:
:-[

Malenov

Пазарио сам задњи тефлон HELL у Мотоманији.
Биће и предње само да скупим лову.





4100 дин је цена.
Знам да има и јефтинија варијанта  али код кочница нисам хтео да правим компромисе.

Malenov

 Морао сам и кочионо уље да докупим.
Последњи пут сам купио литар пре 5 година али скоро је потрошено.



850 дин.

Malenov

Citat: stilgar poslato 01 Jul, 2019, 13:05
Citat: Malenov poslato 01 Jul, 2019, 12:44
У међу времену наручим рукохвате са сувозача. Али неодговарају. Човек каже да су са Бандита исто годиште али код мене не пашу. Наравно не враћа новац. То је 4000 мање.


Trebaju mom drugaru posalji mi fon na pp da vas povezem da smanjimo stetu 😎 njegov je 1998 mo plavi 1200S

Данас био другар. Ни њему не одговарају. Појма немам са ког су модела ручице.

Biker-Boy

Da nije to sa Kawasaki ZX-7R  ?
I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

Можда су са Бокилићевог замрзивача?
Друштво за заштиту од животиња

Hurricane


Malenov

Не знам. Човек се куне да је скинуо са бандита. Онај из куле што раставља моторе.

Malenov

Citat: Hurricane poslato 08 Jul, 2019, 00:22
Lice na RFove

Имаш РФ а тако?  Какве су твоје? Можда је ово са 900?

stilgar

Moja suzana je otisla da je drugi jase 😭😭😭😭  😎😎😎😎😎

FANTOM

    Za koliko parica je otisla na kraju pisle svih ovih godina i sta je sledece u planu ? Bio je bas dobar motor.

stilgar

Citat: FANTOM poslato 23 Oktobar, 2019, 19:28Za koliko parica je otisla na kraju pisle svih ovih godina i sta je sledece u planu ? Bio je bas dobar motor.
2000 e gosn inspektore, al nemam ih vise kupio sam skuterche piaggio X7ie 300 EVO 2010 to. 😎

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

FANTOM

    Za taj skuter licno ne znam al za po gradu ce ti biti fin prevoz lepo ide i mala potrosnja . Kaze komsija koji je vozio ove sezone Piaggio Xevo 250 cc 2008.  malo trosi i njemu fino ide za mene ide slabo ali je potrisnja mala.

banevuk

Citat: stilgar poslato 23 Oktobar, 2019, 19:16
Moja suzana je otisla da je drugi jase 😭😭😭😭  😎😎😎😎😎
Prodavao si je i prodavao.....................nemoj sad da kuka¹.I ja moj stavio na oglas, pa sam ga br¾e bolje skinuo. Motor je fenomenalan