Glavni meni

Bandit 1200

Započeo Malenov, 01 Jul, 2019, 09:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Malenov

  Ово је мој Бандит 1200, 97 годиште.  И друга година како га не региструјем. Разлог је што сам пре нешто мање од месец дана поново постао ћале па времена за вожњу нема.
Реално је да га продам али ја сам решио мало да га средим онолико колико ми финансије и време буду дозвољавали.


Malenov


Malenov

Прошле године сам га и возикао мало. После концерта "Чорбе" у Пазови у повратку кући са госпођом мотор који нас је пратио пар километара од једном у фару укључи ротацију...
Пандур у цивилу. Добар дан, документа. Ја дам, он то проучи добро,загледа мотор. Види опрема на месту. Слободни сте...  На крају није погледао налениоцу а мотор нерегистрован.
Тад сам га паркирао и баталио вожњу.

Malenov

#3
Кренуо сам од кочница, као нека основа. Имали смо и помоћ у овом случају.


Malenov


Malenov


Malenov

Предње плочице су добре.  Позади сам узео Брембо у Барел у. Видећемо како ће да служе. Напред су Феродо платинум.





Malenov


Заборавио сам да споменем. Ауспух ми је радио Роберт Ада. Јако љубазан човек. Ја сам одушевљен како је испао.
80€ је ауспух
3500 дин су плочице



Malenov

У међу времену наручим рукохвате са сувозача. Али неодговарају. Човек каже да су са Бандита исто годиште али код мене не пашу. Наравно не враћа новац. То је 4000 мање.



stilgar

Citat: Malenov poslato 01 Jul, 2019, 12:44
У међу времену наручим рукохвате са сувозача. Али неодговарају. Човек каже да су са Бандита исто годиште али код мене не пашу. Наравно не враћа новац. То је 4000 мање.


Trebaju mom drugaru posalji mi fon na pp da vas povezem da smanjimo stetu 😎 njegov je 1998 mo plavi 1200S

Malenov

Одлично. Послао број.

Malenov

После тога дошле су виле на ред. Једна од ствари која би могла да буде мало боља. Узео сам мало гушће уље. 





Слике радова немам. Заборавио да сликам.

Купио сам такође у Барел у. Ово није скупо
Уље и семеринзи 2000 дин.

Malenov

У некој продавници у Деспота Стефана узео сам и акумулатор. 3200 динџи.




Malenov

Пазарио сам мигавце. Једва сам нашао нешто метално у ретро фазону.



Плаћени су 3000 дин.

Malenov

Ту је била електрана.



Требало је мало средити. Заменио сам жице и културно их спаковао.





Malenov


Malenov

Узео сам кофер.  Мислим...гадна ствар али практична дефинитивно.
Уградња код Себе кад Бандит буде у возном стању.




Givi maxia 52 литре.

Lazic

Citat: Malenov poslato 01 Jul, 2019, 23:51
У некој продавници у Деспота Стефана узео сам и акумулатор. 3200 динџи.




Felix auto u broju 81... I ja kupio kod njih... :D

Malenov

Е то су ти. Добар је избор и ок су цене.

Lazic

Још је мени канцеларија 100 метара од њих, ту сам и за кола купио... :)