Glavni meni

Plastificiranje i peskiranje

Započeo UFF, 11 Mart, 2011, 11:28

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Radio je neko peskiranje preko puta ulaza u Resnik....ajde raspitacu se sutra da li rade....naravno ako su vam sitniji komadi vecina staklorezaca vam moze ispeskariti komade...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

Tog u Resniku ne mogu nikad da dobijem. Ima iznad Maricke dva lika koji rade peskiranje. Zimus nisu bili skupi, 500 din felna. Sad ga zvao i rekao mi 1000 din po felni

UFF

gde iznad maricke?
daj kontakt telefon i adresu

i kad ti oni peskiraju gde plastificiras a da ne ides u cak 3p.m. ?

dzimika

Dragoslava Srejoviæa 65
tel. 011 27 74 629
      064 11 33 019
Radno vreme od 08 do 16h
Ljudi rade obe stvari tj. peskiranje i plastificiranje.

dosta ljudi radilo kod njih i zadovoljni su

ЯЭВОЛУТИОН

Taj iznad maricke je preko puta Publikuma ...rade i plastifikaciju tu negde.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: dzimika poslato 02 Septembar, 2012, 10:20
Dragoslava Srejoviæa 65
tel. 011 27 74 629
      064 11 33 019
Radno vreme od 08 do 16h
Ljudi rade obe stvari tj. peskiranje i plastificiranje.

dosta ljudi radilo kod njih i zadovoljni su

procitaj prvi post u ovoj temi

pitao sam gde tacno u marickoj jer ne bi da idem u mirijevo ako ne moram

ЯЭВОЛУТИОН

nije maricka vec preko puta Publikum stamparije, Slavka Rodica , cini mi se
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: revolution poslato 01 Septembar, 2012, 22:46
Radio je neko peskiranje preko puta ulaza u Resnik....ajde raspitacu se sutra da li rade....

Citat: UFF poslato 11 Mart, 2011, 11:29
I na ulasku u resnik ima tabla na kojoj pise peskiranje i br mob pa ja pozvao neznajuci da je covek  [ludak] pitam ga za cenu a on kao pa ne znam moram da vidim (majstorska fora da vas navuku da dzabe idete do njih da bi vas lupili po usima) ja mu kazem nema sta da gledas zavario sam dve male sipke jednu za za drugu duzine pola metra i treba rdja da se ispeskira sa nje.
E onda mi je rekao cenu, kaze sat vremena je 100eur :D  covek se drogira izgleda :)

Kanarinac

Nije bas maricka ali je iznad. Tamo gde je Goran plasticar. 0641674958 i 063272348 bilo koji od ova dva telefona.

djolefer

moj drug peskira,a njegov ujak,kuca do njega plastificira,e sad nemam pojma kakve su im cene i sta rade,znam da je ovaj preorijentisam za plastifikaciju nekih visecih zardinjera za cvece sto se kace na terasu,jer proizvodi iste
:D

noam chomsky

Citat: Kanarinac poslato 03 Septembar, 2012, 00:55
Nije bas maricka ali je iznad. Tamo gde je Goran plasticar. 0641674958 i 063272348 bilo koji od ova dva telefona.
Zvao ga i kaze da mu je RollBar prevelik. I kaze da ne moze da skida staru ostecenu plastifikaciju. Poslao me covek u Resnik....
lepota prirode je refleksija lepote nauke

ЯЭВОЛУТИОН

Ako se strpite ja ove zime pravim sebi povecu komoru za peskarenje....peska sam nabavio, pistolj imam, rezervne dizne....moram da povecam zapreminu kompresora ili da polako iz vise puta peskarim....e da i gumane rukavice do ramena mi nedostaju.....
Nemam vise snage da molim da mi neko nesto peskira...a ovi u Resniku su ozbiljno poludeli.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

Jeste probali ono peskaranje suvim ledom? Cini mi se da u Zemunu ima firma koja je to radila, znam da su radili petrohemiju i sl ind postrojenja.
Mislim da i prodaju opremu za peskarenje.

Kanarinac

Citat: revolution poslato 19 Oktobar, 2012, 19:20
Ako se strpite ja ove zime pravim sebi povecu komoru za peskarenje....peska sam nabavio, pistolj imam, rezervne dizne....moram da povecam zapreminu kompresora ili da polako iz vise puta peskarim....e da i gumane rukavice do ramena mi nedostaju.....
Nemam vise snage da molim da mi neko nesto peskira...a ovi u Resniku su ozbiljno poludeli.
Ti u Resniku su poludeli odavno. Treba da se molis bogu da se javi, pa kad se javi nema vremena, a onda kad ima udari cenu da usi crvene. OVaj u Rakovici je peskirao 17cu, cudi me da ne moze rol bar, mada ne znam kakav je. Ali kukako je da ne moze da skine staru plastifikaciju, dal mu je los pesak ili slab pritisak ne znam

ЯЭВОЛУТИОН

stara platifikacije se prvo nacne gorionikom...dakle ne greje se mnogo komad ali mora malo da se oguli da je pesak ne bi skidao pola sata.....treba ti plinski gorionik i spahtla, ili elektricni fen i spahtla.....uglavnom mora rucno da se oguli do neke mere, onda ide lako.
Ma ja sam flipnuo, nece da mi niko ispeskari konstrukciju od caffe aparata koji hocu da restauriram...pa pravim komoru za peskarenje...usluzno se time necu baviti ali znam ko hoce....dodje covek plati mu se po satu plus utosak struje i amortizacija i bice povoljnije od ovih u resniku sigurno.

A u planu je i peskarenje sodom.....idealno za alumijum koji je oksidirao, postoi ne jede aluminijum, vec samo oksid...obeli ga bude kao nov.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

a ja lepo postavih kontakt coveka na karaburmi ali sve vas mrzi da odete, ljudi zadovoljni radom i cenom

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nikola_m

mogu i ja da pomognem sa peskiranjem, mada nisam bas blizu ali ako ima nekog u mojoj blizini rado cu pomoci, imam dva pistolja, peskirao sam do sada sebi felne od auta i motora, radio sam sa obicnim sitnim peskom, malo teze se peskra ali ne ostecuje delove, ostaje glatko.

dzimika


ЯЭВОЛУТИОН

A jel znas da brze stignes do ralje nego do karaburme.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11