Glavni meni

sutra za tansalpinu i tranfagaras

Započeo sasa ns 1, 28 Jun, 2019, 14:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasa ns 1



sutra subota 29.6 .2019. kreæem u 8 ujutru iz Novog sada,kovin,kladovo pa novaci.Drugar u zadnjem momentu odustao zbog godi¹njeg.Ako ima zainteresovanih nek se jave pa da se udru¾imo pa i negde isput.Plan mi je 2 noæenja u novacima .Dnevna tura oko 430 km raèunaæi od novog sada a i drugi dan isto 400 i ne¹to.

Vo¾nja standard,vozim versisa 650 .Ki¹e nema 100% ukljuèujuæi i planinu -provereno na planinarskim sajtovima koji daju detaljnu prognozu na svakih 200 m nadmorske visine.Nije pretoplo 25-28 ideala.Sale 0641352299

dr32

Na¾alost se ne prijavljujem za ovu vo¾nju, al biæe. Nego koje sajtove koristi¹ za vreme i na koliko dana unapred su pouzdani? Eto mene za manje od mesec dana u Alpima, pa je red da se polako pripremim.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

sasa ns 1

koristim taènije skija¹ke sajtive iako nema trenutno skijanja  a ja trenutno neznam ni¹ta preciznije od takvih gde mere na svakih par stotona metara .to mogu jer postoje instalacije na ¾ièarama i medjustanicama gde se inaèe sve meri zbog bezbednosti skija¹a..Jedan od njih je snow report.

dr32

Odlièna ideja za dalje planiranje. Hvala. Lep provod sutra i nadam se dobrim slikama.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

El Jefe

Није што су наши, ал наши  цигани су лепши од румунских.
Друштво за заштиту од животиња

navajo

Ja cu najverovatnije krajem jula da provozam Transalpinu, Transfagarasan i da obidjem one rudnike soli.
Sibni linkove za te skijaske sajtove sa prognozom, i kad se vratis ako te ne bude mrzelo napisi koju preporuku i utiske!!!
Hvala