Glavni meni

Patike

Započeo jevta, 27 Jun, 2019, 20:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jevta

Posle ponovo iscepanih patika odluèim se na ne¹to drugaèiji pristup.
Odem i kupim sebi neke patike od nekog megog materijala sa mre¾icom odozgo.Definitivno nisu za vo¾nju motora.
Po¹to mi je pretoplo u moto duboim patikama ili èizmama da vozim po lokalu,a ne ide da u Fila papuèama idem na posao kreæe razmi¹ljanje(To mi je te¹ko palo).
Zahtevi su bili da ne klizi ,da je dovoljno izdr¾ljiva da istrpi menjaè,prednost prirodni materijal,da se ne kuva jako noga u njima...
Odluka je pala na Patike za fudbal.https://www.sportvision.rs/patike/7100647-umbro-only-football-ic
Napravljene od prirodne ko¾e,ðon neklizajuæi i predviðene za ¹utanje.
Danas sam ih uzeo i prva vo¾nja  [yahoo] oseæaj na menjaèu skoro pa ko u Fila papuèama.Probao stvarno nije klizav ðon.
Najva¾nije lagane i udobne .



Biker-Boy

Imas letnje radnicke patike marke WURTH, gore mrezica, stopalo dise i ne znoji se, ima i modela sa zastitom/ojacanjem na spicu, nije bezobrazna cena a dobre su.
I feel the need..... the need for speed !!!

jevta

Mre¾ica se pokida na menjaè,ako æu glomazno onda ima moto patike

mali_zmaj

jin-jang

ZEMZEM

Ja sam ne¹to slièno uzeo, duboke - gore tex, pre tri godine.
Nosim ih zimi i kad otopli za motor. Prezadovoljan, lagane za ¹etnju kad se siðe sa motora.
Èizme ne pamtim kad sam obukao.
Evo ovaj model
https://www.n-sport.net/cipele/muske-cipele-adidas-terrex-swift-r2-mid-gtx-1.html

Boban_m

Ne kapiram koja je fora sa plitkim goretex patikama? Cimnes pare za goretex a one plitke, pantalone ne prekrivaju i voda ulazi odozgo.

Lazic

Citat: jevta poslato 27 Jun, 2019, 21:08
Mre¾ica se pokida na menjaè,ako æu glomazno onda ima moto patike
Kakve bre to menjaèe imate, tri godine vozim leti u nekim papirnim mre¾astim adidaskama za trèanje, nigde traga od menjaèa...

Joe kickass

I ja isto, u adidas goretex i¹altao bar 20.000 km, mre¾ica ko nova.
Jel' to kurje oko probije, il' ¹ta?

mali_zmaj

Citat: Boban_m poslato 29 Jun, 2019, 00:56
Ne kapiram koja je fora sa plitkim goretex patikama? Cimnes pare za goretex a one plitke, pantalone ne prekrivaju i voda ulazi odozgo.

pa zimi da imam malo kvalitetniju patiku,da ne moram neke gojzerice stalno nositi!!
jin-jang