Glavni meni

Held Masuda Carbon Velicina M

Započeo TEEfqd, 26 Jun, 2019, 20:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Nosena 3 do 4 puta prosle sezone ove skuplja prasinu, stanje prodavnica. Integrisane naocare.
061 204 57 61 kontakt samo viber i wa jer sam u inostranstvu trenutno, cena 200e



TEEfqd

Bump.
Ovo je regularna cena. https://www.motorradbekleidung.de/held/helme/integralhelme/12204/held-masuda-carbon-integralhelm?number=ME8-007632-00-001-XL
Kaciga je 100% carbon, held inace pravi po ls2 kalupu kacige. Moguc mali popust za manijake, u sledecih nekoliko dana aktuelno, posle sam opet preko.

Lazic


TEEfqd

Ovo je aktuelno i dalje, ne nosi se dok se ne proda, batalio sam motor. Mala korekcija cene je moguca.

TEEfqd


TEEfqd

Aktuelna opet, kupac se nije pojavio/javio.


https://www.fc-moto.de/Held-Masuda-Carbon-Integralhelm

100% karbon, pumpica za obraze. milju je daleko od scorpion kacige koju sam posedovao pre toga (exo 750).
placena je 320e
cena prva prednja i zadnja 190e

TEEfqd

cena 160e od 16og do 20og koliko sam u srbiji, posle toga moze oglas u kantu

Lazic

Sad si me bacio na muku...

@Uff:
Æuti 'leba ti... :D

jevta


UFF

 [rofl] uze li je lazic na 16 rata do 2030e godine? :D

TEEfqd

prebacujem poslednje stvari iz srbije vamo za dojcland. ako ne ode sad donecu je ovamo i koristicu je ko saksiju na kraju krajeva.
ali stvarno je nova, 5 puta nosena u vr glave. stigla mi je u trenutku kada sam dobio papire za preko

dzimika

Ja sam rezervisao probu, jer izgleda da mi glava porasla pa mi M od Kira nije odgovarala, ajd da vidimo ovo da li pase

TEEfqd

held pravi po kalupu LS2, ako ti odgovaraju LS2 fullface M odgovarace i ova. mada je najbolje da je stavis na glavu pa da vidis fala bogu

dzimika

I HJC nosim M ali skoro otisao i morao bi L, nije da ne mogu M ali lakse navucem

jevta

Ja bi ovo uzeo ali mi izlazi iz cenovnog ranga za polovnu kacigu ma koliko malo kori¹tena.
To mi je neki psiholo¹ki momenat koji ne ¾elim da menjam do sada se dobro pokazao.:D

Lazic

Citat: UFF poslato 03 Mart, 2020, 08:25
[rofl] uze li je lazic na 16 rata do 2030e godine? :D
Vidi, vuci me za jezik... :P

milomir22

Citat: redshadow poslato 03 Mart, 2020, 13:09
prebacujem poslednje stvari iz srbije vamo za dojcland. ako ne ode sad donecu je ovamo i koristicu je ko saksiju na kraju krajeva.



Pa i u Nemackoj se voze motori, makar ja planiram i tamo da vozim. Zasto bi je koristio kao saksiju?
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

zato sto smo sad mi jebeni klosari za njega jer je on otisao da radi za hitlera i ne oseca se kao stanac jer mu daju nadrkana vozila da vozi a verovatno i da im jebe zene jer im se ne dize i eto sad je ta kaciga sranje za njega  [rofl]

a to je mogao da sazna odmah kad je procitao naziv: jebeni held, karbon ili ne i dalje je isto govno

a gore pomenuti agv i hjc sam takodje imao i isto srednja losija klasa pa ne znam sto se onda uopste koji qrac qrce sa carbon varijantama  [neampojma]

evo sad cu ja da napravim carbon juga, lagan ne ce nikad distruli wooow

ne, i dalje je jebeni jugo, samo si bacio pare

TEEfqd

#18
Citat: UFF poslato 04 Mart, 2020, 00:31
zato sto smo sad mi jebeni klosari za njega jer je on otisao da radi za hitlera i ne oseca se kao stanac jer mu daju nadrkana vozila da vozi a verovatno i da im jebe zene jer im se ne dize i eto sad je ta kaciga sranje za [

a to je mogao da sazna odmah kad je procitao naziv: jebeni held, karbon ili ne i dalje je isto govno

a gore pomenuti agv i hjc sam takodje imao i isto srednja losija klasa pa ne znam sto se onda uopste koji qrac qrce sa carbon varijantama  [neampojma]

evo sad cu ja da napravim carbon juga, lagan ne ce nikad distruli wooow

ne, i dalje je jebeni jugo, samo si bacio pare


[rofl] ides u kurac uffe... zapravo radim ovamo sa rusima, okupiracemo nemacku opet [rofl] a nadrkan auto je opel corsa 2007. 

elem ontopic.. ne znam bas koliko je opravdano pljuvanje po kacigama srednje klase. evo npr scorpion exo750 koji sam imao je takodje neka srednja klasa.
licno sam gledao coveka kako leti 15 metara i udara glavom o beton ..kaciga je odradila posao ne samo za sve pare nego i za mnogo vise od toga.

taj isti exo750 je navodnih 1300 grama, ovaj held je zvanicno takodje 1300 grama ali je bar za 100 grama laksi od scorpiona i to sa sve integrisanim naocarima!
isto tako sam tamo negde na drugom forumu gledao slike coveka koji je ulubio gepek glavom, kao na crtacu ostala figura na kolima.

LS2 je brend po cijem kalupu se pravi held, sam po sebi LS2 i nije nesto jer ne koriste kvalitetne materijale u zavrsnoj obradi, held je tu dosta bolji.
i na kraju zasto karbon kaciga? jer sama masa kacige x ubrzanje igraju veliki faktor kad overis beton.
to je ta koju prodajem...

https://www.youtube.com/watch?v=9RlOhGZo_sE#

ukratko..
zasto sam batalio taj hobi? jer sam rizican, uslikace me i oduzece mi trajno dozvolu

sasa ns 1

jedan u ns je to re¹io tako ¹to je vozio na ns table i èesto i¹ao u srbiju.Dva puta godi¹nje je prijavljivo da je gubio tablicu  onda se rizik drastièno smanjujejer nemci i dalje tra¾e nepostojeæe table.