Glavni meni

zasto je ovaj forum pukao kao i voznja motora kao i cela srbija

Započeo SSZGO, 26 Jun, 2019, 05:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

to polazi od predpostavke da dobro procenjujes ili da previse visoko cenis ljude
sto bas i nema smisla da radis ako znas da je procena tj predpostavka majka svih zajeba

DebeliZmaj

ima lineko da je radio u nemackoj a da nije white trash posao ? ono da nije fizikalaca ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lone Wolf

#242
Једног дана дође Швабо, онај добри, донесе у руци пола кутије цигара и неке бежичне слушалице. Иде ка мени, почиње да говори. Ово је један ваш колега заборавио на другом градилишту, понесите и дајте му, чувао сам месец дана. Ја пружам руку ка њему да преузмем климајући главом и с намером да тако и урадим јер ни у једном тренутку нисам помислио да може бити друкчије, туђа ствар, заборавио, наравно...кад испред моје руке иде Клипина рука и клима и он значајно главом да ће ствар бити завршена, успео је у своjој лоповској главурди да схвати о чему се ради и узе оне ствари. Ја још увек мислим Клипа познаје тог што је заборавио јер већ одавно ради ове послове. Али чим Швабо оде Клипа пали цигару из те кутије и тражи по интернету колико коштају ЈБЛ слушалице, зове неку исту таку будалу, турио слушалице и хвали се како му улете пола кутије цигара и слушалице од 60 евра, само тако.
Не може рај на земљи.

ЯЭВОЛУТИОН

neki bi rekli snasao se.....ja mislim da je ukrao ili prisvojio...kako god....
ja sam naucio da se zivot zasniva na pretpostavkama jer ono sto znas sigurno, je retka pojava u zivotu.....a zajebi su normalna stvar.....a procena ljudi nije teska....zapravo ti sve sami kazu posle petnaest minuta razgovora.....inace cim krene sa "brate", "bracala", "maco", odma znas da je vacaros jer pokusava peca vevericu za svoj racun....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić


Lone Wolf

И посла газда из Словеније нових, других, свежих 1000 евра мени, ето теби, каже. Клипа оста добар за оних хиљаду коју је мунуо. Дал сад газда мисли да сам учестваовао у некој превари? Да смо му извукли паре? Нешто ми све некако онако. Од клипе и овог посла сам постао и сам неповерљив и опрезан, друкчији.
Зове газда каже ако хоћеш ајд да радиш. Кажем јавићу а не јављам.
Уморан сам и стар.
Не може рај на земљи.

®or¾

 Lepo si,opisao svoje iskustvo.Naravouèenije je drugaèije.Vazda æe biti i ima,olo¹a.Ukoliko ti se radi,ode¹ i radi¹.Oèigledno je da je i tamo,neko primetio,ko radi,a ko kenja.®iv bio [cheers] [rofl]