Glavni meni

zasto je ovaj forum pukao kao i voznja motora kao i cela srbija

Započeo SSZGO, 26 Jun, 2019, 05:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

куповао је ко је имао паре да се курчи дечко од моје сестре је осамдесете купио нов кавасаки борчанац земља пољопривреда и такви су заменили богаташе који су први имали беда и да воли и да не воли нема паре ни онда ни сад беда је возила заостале лешеве из рата (који данас напрасно вреде милијарде)  и совјет моделе цваје и бицикле данас једва ако накамчи за неко прецењено говно на точковима  и те приче бајкери браћа оно ово и оно кад сте видели мотор испред психијатријске ординације и сличне будалаштоне су производ модерног времена и те модерне добродушевности што је довек већа добра душа то је гори карактер

El Jefe

Е јесам видео мотор испред лударе, била једна што је возила МЗ пацијент
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

мој стајао често испред луднице  али добро ја нисам бајкер нисам у клубу нисам ни овде

Lone Wolf

Пошто буквално имам трауме а и да не завршим као пацијент са мотором испред/унутар лударе, кажу да је писање лековито па ћу баш у овој теми да набацам, мени да буде лакше, не мора да чита ко се нервира.
Не уопштавам за све бајкере него баш конкретно за једног, а ни њему нећу име ни град помињати.
Не може рај на земљи.

El Jefe

Почните колега, олакшајте себи
Друштво за заштиту од животиња

Lone Wolf

- Нема проблема брррате, идемо, завршићу ти то.
- Крећемо у суботу увече, организовао сам превоз.
- Вози нас Крими до Словеније онда идемо службеним колима. Знаш 50 евра је до Словеније, тако сви плаћамо...
Ево 50, прихватио сам ово све па нек и де и то, иако видим да лик, колега бајкер, иде да довезе ауто из Немачке, закачио и приколицу. Нема везе, свеједно бих учествовао. Од нас четворице једино ја дајем паре, видим да су се домунђали. Ма нека.
У Словенији газда стварно даје ауто, иде с нама део пута, ја возим јер колега, зваћемо га Клипе, нема возачку одузели му.
Возим до Штутгарта, слушам хвалоспеве о себи, Клипе буквално не затвара уста, мора мозак да му тупи језик јер унутра нема ништа, празно. Не може да ћути. Кад му досади зове све редом из именика.
- Где је мој бррррат?! А јебо ти мајку своју. Кад ћемо се видети брррате? Ево ме у Немачкој, посао... ма узмем 200 евра дневница, ја, ја, такоје, такоје, ја.ја...
Чим прекине везу каже ми:
- Јебо му ја матер, које то говно од човека, пичка а вамо се прави.. И тако буквално за сваког, а позвао их је мислим 50 у путу до Штутгарта.
Не може рај на земљи.

Lone Wolf

Околина Штутгарта, неко као фенси село, мрак већ се спустио. Звони ми глава од приче и лупетања. И тражења потврде: -Јел тако, јесам у праву, ај кажи ти како би, а?
А то "а?" ме највише излуђивало, то изазивање потврде и увлачења у неку његову причу. А? сваких 3 до 8 минута, а?
Улазимо у неку гостиону на којој пише 1575, као година изградње или шта. Смрди на влагу и мемлу, ал ова немачка мемла је ваљда ОК. Газдарица тетовирана, двапут разведена, рамена као у земљака Шварценегера. Љубазна је ипак а пошто од целе екипе "мајстора" једино ја причам немачки морам да преводим и офуцане шале и јалова мувања и комплименте у фазону -како бих је јебао! Јебаћу ја то видећете само. Реци јој, реци јој, а?
Не ради грејање, идемо до подрума одакле и сеже она влага, нека праисторијска пећ на струју а ми "мајстори електричари" нико не сме да пипне ништа.
Преспаваћемо у хладном, сутра је ионако недеља, без журбе.
Жваћем свој сендвич из Србије, имам утисак да је још топао. Клипе претражује ормаре и ладице, искусно, да види шта је ко заборавио. Све је то његово што нађе. Али слаб плен овај пут. Зове неку мученицу, јебе јој мајку што је глупа.
Не може рај на земљи.

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

Ivicat


Lone Wolf

Неко ниско сунце октобарско досађује по немачким пределима, шкиљи кроз мусав прозор. Бивши станари, Румуни су по изласку украли 50% сијалица, даљински, каблове за ТВ, и ко зна шта још што не можемо приметити. Сорта овог мог ортака, друга/брррата бајкера - Клипе.
Да изађем да видим где смо, сигурно је лепа Немачка.
Напољу пустиња нека, дугачка улица и затворене куће. Онако. одем до неке цркве, поред базенчић у њему лишће умире, жути. Клупица. Сликаћу па да поставим на фејсбук, нек зна родбина и пријатељи да сам успео.
Хладан неки ветар као за инат, сазнам да је ово нека висораван, преко 700 метара, а живе људи, Швабе. И сад ми.
Подгрејем готов пасуљ онај Карнекс, са сланином, бајатог хлеба, недеља, ништа не ради у Немачкој ако ниси знао.
И много "мудрости" сам морао попити од искусних арбајтера којима је ово ко зна која година и која грађевина у низу.
Клипа дува дим у мене, нема везе што је кухиња и што једем. Прича телефоном, укључио и камеру: "Ео ме у немачкој....ја, ја, ја... зими дођем узмем паре и онда на мотор цело лето, ја, ја , тако је, ја..."
Не може рај на земљи.

Lone Wolf

У 7 да смо на градилишту, у 7. Чека нас човек. Вас тројицу, ево и шта ћете рећи. Добро.
Пре 5 један већ сере у купатилу. Клипа пуши у кухињи. Нико не пере руке, крља се кафа. Клипа театрално најављује да иде и он сад да сере. И да није рекао чули би јер грми прди и грува из све снаге и још певуши. Зато што кад једе мљацка и ћапће ко свиња и пун је ваздуха у дебелој стомачини. Зато три пута сере дневно. Једном обавезно на послу јер се ту убије пола сата. И онда опет сере кад се вратимо у смештај, тад зове девојку која је остала у отаџбини и укључи камеру. Јебе јој мајку јер је глупа и нешто је забрљала. Не дозвољава да се отвори прозор јер не воли промају и свако нормалан не воли промају, осим мене а ја нисам нормалан и тако ће бити три месеца.
Уђем у купатило, отварам прозоре јер ми се повраћа од топлине и смрада унутрашњости Клипе и дебелог колеге.
Кад сам изашао они колаче очи на мене већ је 15 до 6. Закаснићемо. Побуних се у фазону - рекли у 7, јер је закључано...ШТА ти знаш, ми смо овде годинама, ТИ ћеш да нам кажеш.... Возим по навигацији и стижемо у пола 7, нигде никога, хладно напољу седимо у ауту до 7 у облаку дима и глупе приче.
Не може рај на земљи.

Lone Wolf

Долази мали Швабо, Швабица тачно у 7, танак и бледуњав, али прилично курчевит. Тражи мене, рекли му да ја знам немачки а остали су балвани. Ми верујемо да смо представљени као мајстори, мада кад нас видим на прашњавом стаклу врата делујемо јадно. Али и ми курчевито, мајстори, знају свој посао. Ко за инат, наш човек који ради овде отишао на боловање и ја сам једина веза са послом и Швабом и екипом курчевитих мајстора. Клипе потура неке фазоне да преведем на немачки о невероватној његовој сексуалној моћи или изградњи Алијанц Арене у Минхену. Швабицу за обоје заболе споловило. После пар насртаја попушта Швабица и онда и он почиње самохвалоспеве прво о сексуалној надмоћи а онда о изградњи Брандербуршке капије или нешто слично. Сад сам у сендвичу просеравања а ту је негде и посао кои треба да се уради.
Почне овако: после узајамног пролива и самоуздизања које ја унакрсно преводим почне се о послу. Тад сви љути мајстори негде нестану и кад Швабица оде дођу и питају шта је рекао. Онда понављам, у глави видим како размишљају како се извући и мени увалити посао - ти си причао с њим. Ма нема везе ја јесам дошао да радим, панично сакривање ме ионако нервира.
Убрзо увидим да су ово мајстори "копирања" значи морам да им покажем први пут и они то онда могу понављати цео дан данас, само што је посао промењљив и сваки пут им треба показати. Иди питај Швабу. Нек ти он покаже. Па онда покажем њима. Па кад засеру ко је крив? Ко?
Није да и сам не знам посао, ипак сам нешто сачувао из средње школе, јесте се и пило и зајебавало и бежало и живело али неке основе су и остале.
Каже Швабо, пауза је од 12 не од пола 12. Преведи им. Не можете сваки час напоље да пушите, преведи им. 40 метара кабла је погрешно одсечено, преведи им. Преведи им. Преведем, овако кажу: Ко му јебе матер?! Што мени не дође и каже?! Шта он зна тек се испилио?! Ма нек једе говна и нек зове газду ако му шта није јасно! Иди преведи му. Преведи.
Не може рај на земљи.

Lone Wolf

У Лидлу храна. Све швапски спаковано за гастарбајтере, све величине сендвича, све конзервисано, у средини акција радног одела и алата. Мајстори искусно гледају у неке бургије и оцењују у руци тежину момент-кључа - овај је квалитетан! Кобасице, "Цевапцици" полуготови, смрзнути.
Цигаретен? то је знак касирки да подигне решетке са полице са цигарама а која је уведена јер су вероватно овакви као ми крали и онда они ставили решетке. И даје сваки по 10 евра за кутију, на њој слике болесних од рака. "Нећу на себи да штедим, зашто радим? Зна се моје, ја никад нисам био без цигара..." То да примим к знању као знак краљевског порекла или који ранг томе сличан. Видим и друге "мајсторе" са других грађевина, пребирају по алату на акцији или загледају које месо је "јефтиније него код нас".
То би било данас зарађених стотињак евра, трошкове зажмури.
У смештају Клипе први сере. Мрмља, хладно је за краљевско дупе а у ствари проветрено, грејање ради, направила газдарица. Опет јебе мајку оној мученици која изгледа или рани кучиће или прави атомску бомбу, не може се сазнати по томе како јој објашњава и обилато псује сву родбину. Поготово мајку. Прича нам како је стварно јебао њену мајку, добра прича, истинита прича, срање прича. Измишља како стигне и приметим да туђе приче прича као своје. Касније схватим да бира себи такве и онда лажу један другог до изнемоглости и те приче после преносе другима, поготово неком новом ко није чуо. Тако сам и упао овде, као неко нов, ко се није наслушао тога и мој задатак је био да се дивим до степена обожавања. Нажалост презир и гађење нисам могао сакрити и само сам себи загорчао живот.
Не може рај на земљи.

Lone Wolf

Како је прошло следећих два месеца?
Значи већ у 5 дебели је усрао ВЦ, за њим Клипа, коме то одговара јер је загрејао таман. У пола 7 на градилишту, у 7 посао. Преведи, покажи, реци, преведи. Вуци кабал. У Лидлу акција пилетине, три пице за два евра. Салама, виршла. Облаци дима немачких цигара од 10 евра. И зарађених око 4 хиљаде евра, ваљда, ако газда не зајебе или га зајебу или ко зна шта.
Онда ново градилиште, на мој ужас само Клипа и ја. И у смештају Клипа и ја. У ауту Клипа и ја.
Тад сам упознао зло. Право истинско зло. Нашао сам и неко порекло, можда, неку логику у свему томе. Отац их тукао као мале, био пијандура, истеривао напоље, мајка ниског капацитета, каже трпила због деце, због њих. Одрасли су у звери. У лажове, у непријатеље целог света, жељни освете и своје правде. Да намире штету коју су трпели, да врате свима. Само никад намирити и вратити и изједначити, како дани пролазе све су даљи од свог погрешног циља да се освете за сјебано детињство.
Не може рај на земљи.

Lone Wolf

А на новом градилишту нови Шваба. Овај неки на своју несрећу верује на реч. Ово је посао, ви бирате кад ћете радити и колико, за месец дана треба то, то и то. Ви сте мајстори ја вам верујем. Ево број телефона. И оде Швабо. Ми сами на градилишту, спрат неки зграде. Мало даље неки штрокави руше неке дрвене зидове, изгледа Немци али никакви, да су неки не би они радили тај посао. Веруј мени, мене никад нико није вратио са градилишта, а 10 година радим по Немачкој. Ја знам шта Швабе мисле. Сваки. Не треба мени школа. Клипа је изгледа и психолог германизма само се није хвалио до сад.
Не може рај на земљи.

Lone Wolf

Е! Сад ћу ја да одспавам а ти стани крај прозора да не наиђе шваба.
Е! Идем ја по кебаб а ти пази да не наиђе шваба.
Е! сад би могла кафа.
Е! доста је за данас, и они бедници су отишли, они раде до три. Ајмо и ми.
А све са оним "е!" и тако месец дана, нерада, мрљања, вартања кривине и гледања кроз прозор да не наиђе швабо. А он шваба, мука, кад дође види нешто је као рађено, неки материјал утрошен, шта и како не зна, али верује, и дође једном седмично.
У смештају баба пита пуши ли ко. Покажем на Клипу, она клима главом и каже, може али само у дневној соби. Преведем Клипи како ни случајно не сме да се пуши имају дојављивачи, истераће нас одмах. После је пушио код аспиратора једну евентуално две, у мраку у страху да нас не избаце. Моја мала освета.
Ситне и крупне пакости и злобу нећу наводити, прошло је од тад три месеца, и сам покушавам да заборавим.
Јер је дошао дан да се иде кући. И даде газда да део пара, остало касније. И да за повратак дам 90 евра Клипином брату што нас вози и ручак за растанак. Ај здраво.
Остало је да се наплати 1650 евра. Ништа се не дешава.
Зовем газду први пут. Каже били проблеми са немцом, неће да плати јер нисте ништа радили. Али ипак, послао сам вам по 1000 евра. Коме? Клипи, тражио, пожуривао, каже да сте се договорили, да ће ти дати твој део....
И од тад прође два месеца ни газде ни Клипе ни пара.
Не може рај на земљи.

Lone Wolf

И зато је све пукло и вожња мотора и цела Србија.
Не може рај на земљи.

Ivicat

Smejem se. Ali vidim, tebi nije do smejanja.

Hvala sto si podelio svoju muku. Da i mi vidimo kako je u 'nemacku'.

A Klipa? Ma, pusti Klipu. Klipa kao da je junak iz nekog romana. Ali sve ono sto ne podnosim, naslo se u tom liku. Nije njemu lako cim kenja tri puta dnevno.


Kostić

паркирај ти испред луднице није срамота а и уме да буде корисно плус можеш да зајебаваш психијатра ако је неки намћор од писања нема ништа лек само добра прича

ЯЭВОЛУТИОН

znas nemacki , radis u nemackoj dugo...kako rekoh , a objasnio i jedan moj prijatelj....covek te uvek zajebe za kusur...to razlika izmedju tvoje procene njegove vredosti i njegove stvarne vrednosti....ako je procena dobra gubitak je mali, ...a zajebace te sigurno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11