Glavni meni

zasto je ovaj forum pukao kao i voznja motora kao i cela srbija

Započeo SSZGO, 26 Jun, 2019, 05:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Ali ne iz dokolice i viska para, vec zato sto mora
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

a da mu mi sad seremo sto nije sve slikao i potrosio nedelju dana da opise i uploaduje ceo proces ili je ipak uff kriv za to?
trebao bih verovatno da platim nekog da pise korisne teme a svi da ih citaju besplatno i ne doprinose i onda bih ja valjda imao zaodovoljstvo sto forum napreduje
koga zabole da li napreduje ili nazaduje kad se nista ne naplacuje i nemam nikakvu korist vec samo troskove?
bice ono sto jeste, kakvog ga mi svi zajedno napravimo, ko zeli nek pise  [clapp] ko ne, niko ga ne tera niti obavezuje, samo nemoj ni da sere onda na istu temu  [cheers]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

milomir22

Gde smo danas 07.03.2021. zna li neko da objasni?


Gledajuci sebe, nisam otisao u Nemacku, predao za vizu ihhhaaaaajjjj, iz ambasade niko ne zove. Na poslu sam napredovao, nesto je i plata veca, bila ova korona pa sam i neku kinticu ustekao, isao na zimovanje, naucio da skijam, motor nisam promenio, matora kanta iz 2001. ali jbg ne kvari se, a jaci mi ne treba dok se ne ozenim, a mozda ni tada ako zena ne bude volela da se vozi sa mnom.


Ovi moji koji su predali malo pre mene, neki od njih otisli, neki zadovoljni, neki manje, mnogi se vratili, gotovo pola videlo da je i tamo isti kurac kao i ovde, za malo bolji standard. Treba se odreci mnogo toga za par godina noviji auto, motor,... Jbg ko je ovde imao neku osnovu (iole normalan posao na koji moze da se vrati, svoj stan, neki auto, uglavnom ko god nije bio glat slepac) taj se uglavnom vratio iz Nemacke.

Moj brat je otisao i ostao, svidelo mu se, jbg 5 dana se userava od posla, ali svaki vikend slobodan, priznali mu diplome vise skole, siguran posao i mogu reci-lepa plata, obezbedio sebi rentu lepog stancica, nabavio skroman autic posle par meseci, sprema zenu i dete za prelazak, cim mala zavrsi sa skolom kroz par meseci.

Ja bih prosao losije od njega da sam otisao, jer bih radio sa srednjom skolom, plata bi mi bila oko pola njegove (soma i po evra), jbg jos uvek nisam prelomio, ovde imam svoju kucicu, imam i jos nesto malo nekretnina sto rentiram, imam kantu od motora i 2 roditeljska auta. Malo mi se i standard poboljsao, a jos su mi u planu i neki privatni poslici, a nabavio sam i dodatan izvor prihoda. Jbg nije da se kurcim, ali mi sad deluje sve mnogo vedrije nego li pre par godina kada sam pisao u ovoj i jos nekim temama, a kad me drmala zesca depra od teske besparice. Tako ce, nadam se i ostati, a samo se molim Bogu za zdravlje, jer nam je zdravstvo u teskom kurcu i nedao Bog dragi nikom da tamo zaglavi.

Da sam ozenjen i da zena hoce sa mnom, mozda bih vam pisao iz DE, ali jos uvek nisam prelomio da odem, jebem li ga, mozda i prelomim u nekom narednom periodu, a mozda sam i glup sto vec nisam otisao.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

ЯЭВОЛУТИОН

moj drug je otisao pre deset godina....tada bilo i dobro...sada sranje...ne radi i prima 70 posto plate, cena dobila otkaz, troje dece ali deciji dodatak jedva stanarinu placa....razmislja da se vrati...ne zbog ekonomiskih razloga....i dalje to nije tako lose, ali a jebe izolacija koja je tamo i bez korone a sada uzas...zakljucani u kuci ko kerovi u stenari.....prso ko oblanda.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

Ja vise ne znam sta je srbima veciti san ta nemacka jbt.
Ok zaradis pare i? Opet si niko i nista, osim ako se ne vratis ovde :)
A ja za svojih 33 god, nisam normalnog nemca upoznao. Sve degen do degena.
klasican divljak

Glava Dole


milomir22

Citat: despic poslato 07 Mart, 2021, 19:37
Ja vise ne znam sta je srbima veciti san ta nemacka jbt.
Ok zaradis pare i? Opet si niko i nista, osim ako se ne vratis ovde :)
A ja za svojih 33 god, nisam normalnog nemca upoznao. Sve degen do degena.


Nije to, nego moze relativno jednostavno da se zavrsi za vizu, relativno je i blizu, avionom se stigne cas posla, moze i kolima, ja bih radije u Australiju, ali vizu dobijes nikad, a da idem na divlje, necu nigde, tog divljastva mi pun k. A i daleko, avionom putujes ceo dan, stignes mrtav, jet-leg, presedas sto puta, karta povratna 1500$ ili jace i jos mnogo razloga.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

Citat: despic poslato 07 Mart, 2021, 19:37
Ja vise ne znam sta je srbima veciti san ta nemacka jbt.
Ok zaradis pare i? Opet si niko i nista, osim ako se ne vratis ovde :)
A ja za svojih 33 god, nisam normalnog nemca upoznao. Sve degen do degena.

pa kad si derpe ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ivicat

Citat: milomir22 poslato 07 Mart, 2021, 19:09
...ali jos uvek nisam prelomio da odem, jebem li ga, mozda i prelomim u nekom narednom periodu, a mozda sam i glup sto vec nisam otisao.

Sto si stariji, sve vise ti se ostaje. Tako da, ako hoces negde, idi dok si mlad.

https://www.youtube.com/watch?v=M-D_2WsJL_Y#

despic

klasican divljak

milomir22

Citat: Ivicat poslato 07 Mart, 2021, 21:41
Citat: milomir22 poslato 07 Mart, 2021, 19:09
...ali jos uvek nisam prelomio da odem, jebem li ga, mozda i prelomim u nekom narednom periodu, a mozda sam i glup sto vec nisam otisao.

Sto si stariji, sve vise ti se ostaje. Tako da, ako hoces negde, idi dok si mlad.

https://www.youtube.com/watch?v=M-D_2WsJL_Y#


Jbg, finansijski sam poprilicno promenio situaciju na bolje, iskreno, drugacije gledam na svet otkako imam para i ne stiskam se za svaku glupost kao pre par godina. E sad, da imam zenu koja bi radila u Nemackoj i otisla sa mnom, ne bih puno razmisljao, a jos uvek razmisljam, jer je u zivotu bolje kajati se zbog stvari koje si uradio nego zbog onih koje nisi.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF


milomir22

Za koju godinu, vise ce u toj Nemackoj biti mladih Srba nego u Srbiji, nazalost.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

sasa ns 1

pa ¹vabice su dobre pièke.Idi turistièki i naði neku ©aci.A mo¾e i da je ru¾njikava  odma dobija¹ vizu i ima da ti kuva non stop.

milomir22

Citat: sasa ns 1 poslato 07 Mart, 2021, 23:55
pa ¹vabice su dobre pièke.Idi turistièki i naði neku ©aci.A mo¾e i da je ru¾njikava  odma dobija¹ vizu i ima da ti kuva non stop.


I onda je mrmot zavio cokoladu...

To idi ti pa juri Svabice, ja vizu mogu da dobijem i bez da zenim nemacke morzeve, a ako odem tamo solo, gledam samo nase dijasporke.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lone Wolf

Такве љиге од бајкера сам упознао, тј, боље упознао, мислио са да се знамо.
Огадише ми живот и моторе.
Не може рај на земљи.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Lone Wolf poslato 22 April, 2021, 10:50
Такве љиге од бајкера сам упознао, тј, боље упознао, мислио са да се знамо.
Огадише ми живот и моторе.
ne znam sta da ti kazem.,...ja sam znao neke ljige od bajkera kad ih je sve zajedno bilo par stotina u beogradu.....na ovu kolicinu to moze samo geometrijskom progresijom da raste.....
nekada se do motora jako tesko dolazilo i kupovo ga je onaj ko stvarno voli i zeli...sada za dve dobre plate mozes da kupis motor....a ako si kreditno sposoban odma kupis bmw gs1200 sa manjerkama i rukka opremom.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11